Electronica Festival İstanbul 2021 Presented by %100 Music

01
/ Oct
Thursday
2020

Electronica Festival İstanbul 2021 Presented by %100 Music

Location
Zincirlikuyu, İstanbul
Venue
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
Time
09:30 pm - 01:00 am
Price
Kombine + Backstage 685 TL Kombine Early Birds 270 TL Family Tickets 216 TL

%100 Music presents Electronica Festival İstanbul 2021, 1-2 Ekim tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde…

“Elektronik müzik tutkunlarını her yıl dans sahnelerinin en yeni ve en başarılı isimleriyle buluşturan Electronica Festival, 18. yaşını Zorlu PSM’de kutluyor.”

Detaylar yakında.

Küresel COVID-19 (Koronavirüs) salgınını göz önünde bulundurarak Electronica Festival ailesi olarak alacağımız önlemler şu şekildedir:

*Festival alanı düzenli olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı nano gümüş iyon teknolojisi ile dezenfekte edilecektir. Sosyal mesafeyi koruyabilmek adına festival kapasitesini sınırlı tutulacaktır. Ortak kullanım alanlarında özel dezenfektan ürünleri bulundurulacaktır. Arzu eden katılımcılarımıza karşılamada maske verilecektir. Festival girişinde ateş ölçülecektir. Festivalde görevli personel maske ve siperlikle hizmet verecektir.
*Konser alanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
*Konser boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacaktır. Organizatör ve sanatçı daha sonra bu görüntüleri katılımcılardan herhangi bir onayını almaksınız kullanma hakkına sahiptir. Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
*Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
*Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.