Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Amazon Prime’dan God of War Dizisi Geliyor

Amazon, God of War’un dizi haklarını satın aldı!

Yayınlandı

Tarih

Amazon Prime'dan God of War Dizisi Geliyor
Ayrıksı Kitap

Son zamanlarda birçok oyundan uyarlama film ve dizinin yapıldığına şahit oluyoruz. Özellikle Sony cephesi, PlayStation markalarını TV ve Sinema’ya uyarlamak konusunda oldukça kararlı. Gelmekte olan Twisted Metal ve Jak and Daxter dizisi, Ghost of Tsushima filmi ve HBO’dan The Last of Us dizisi bunlardan sadece birkaçı. En büyük bomba ise bugün Amazon tarafından geldi ve God of War’un dizi haklarını satın aldıklarını duyurdular.

Deadline’ın kaynaklarınca duyurulan bu habere göre Amazon Prime Video, God of War için dizi çalışmalarına başlamış durumda. Dizinin yapımcısı olarak Mark Fergus ve Hawk Ostby ikilisi göreve getirilmiş. Ayrıca The Wheel of Time dizisinin senaristi Rafe Judkins’de projede görev alacak isimler arasında bulunuyor.

god-of-war-dizi

Şu an için dizinin hangi dönemde geçeceği yada yayın tarihine ilişkin daha fazla detay bulunmuyor. Öte yandan Kratos’u kimin canlandıracağı ise en büyük soru işareti olabilir.

Amazon, bu hamle ile rakipleri karşısında büyük güç kazandı diyebiliriz. Amazon’un oyundan uyarlama dizi porjesi sadece God of War ile sınırlı değil ve aynı zamanda Fallout ile Mass Effect gibi yapımlarında dizisi üzerinde çalışıyorlar.

Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

“Emancipation” Filminin Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Will Smith Emancipation
Ayrıksı Kitap

Sanatçı Will Smith; “Bu şimdiye kadar yaptığım en zor filmdi. Kan, Ter ve Gözyaşı… Gerçekten! Bu destansı hikayeyi dünyaya sunma taahhüdünü ikiye katlayan (ve üçe katlayan) Apple’a sesleniyorum” notuyla filmin fragmanını yayınladı.

Keyifli seyirler…

Devamını Okuyun

Televizyon

House of the Dragon 8. bölüm fragmanı izle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

house of the dragon 8 fragman
Ayrıksı Kitap

House of the Dragon dizisinin 7. bölümü Driftmark adını taşıyordu. Ve dizinin bu bölümü 9.5 gibi muazzam bir puan aldı. House of the Dragon dizisinin 8. bölümünün fragmanı da yayınlandı. 

House of the Dragon 8. Bölüm 9 ekim pazar akşamı Amerika saatiyle akşam saat 9’da yani Amerika saatiyle 21’de HBO Max’de yayınlanırken Türkiye saatiyle pazarı pazartesiye bağlayan gece sabaha karşı (Pazartesi) 04’de yayınlanıyor.

Devamını Okuyun

Televizyon

Star Tv’nin Yeni Bombası “Gecenin Ucunda”nın Yayın Günü Belli Oldu

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Gecenin Ucunda Ne Zaman
Ayrıksı Kitap

Oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan “Gecenin Ucunda” dizisi, Macide’nin (Neslihan Atagül Doğulu) kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor. Masalsı aşk hikayesiyle “Gecenin Ucunda” 5 Ekim Çarşamba Star’da…

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Popüler