Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Oyun

Arena of Valor: Yeni Çağ, Şampiyonlara Meydan Okumaya Çağırıyor

Yayınlandı

Tarih

Arena of Valor Meydan Oku
Ayrıksı Kitap

Tüm dünyadan yayıncılar, takipçilerinden oluşan takımlarını kuracak ve Arena of Valor: Yeni Çağ’da karşı yarışacaklar.

Arena of Val: Yeni Çağ, 1-5 Kasım’da Değişim Sezonu ile oyuncuları şampiyonlara meydan okuyormuş. Türkiye’nin de dahil olduğu yerlerden herhangi bir yolki yayıncılar, izleyicilerle takımlar oluşturacak ve diğer takımlara karşı 5v5şacaklar.

Oynayanlara ve izleyenlere… yağmuru

Twitch, YouTube ve Nonolive gibi platformlarda yayınlanacak olan etkinlikler için oyuncular çok sürpriz bekliyor. Sevdikleri yayıncılarla, sıradaki şansını yakalayabilirler. Etkinliklere katılabilecekler.

Reklam

Bugün piyasada değişiklik mevsimi Türkiye’den LAZ, Furkan Yaman, Vales, Dora “Stratera” Özsoy, Oyunbros, KassadinsCreed ve Berk Muhammet gibi önde gelen yayıncılar katılıyor.

AOV yerel etkinliklere önem veriyor

Arena of Valor: Yeni Çağ, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı oyun içi olaylar ve sürpriz hediyelerin yan sıra Twitch yayıncıları ve YouTuber’lar karşı karşıya kutlandığı Cumhuriyet Bayramı Özel Maçı ile kızdı. Arena of Valor’ın resmi YouTube kanalından yayınlanan etkinliklerden ilki. 2 milyon kişi tarafından izlendi.

Ayrıca Arena of Valor: Yeni Çağ’ın Türkiye’ye yetişme ve Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ile karşılaşmak 5v5 tüm kahramanlar 4 Kasım günü oynanabilir durumda.

Nimo TV işbirliğiyle yayıncılara eklenecek

Reklam

Arena of Valor: Çağ, Nimo TV işbirliğiyle yeni buluş 29 Kasım tarihine kadar yayınını yapacaklara, toplamda 1000 USD değerinde oyun içi kodlar ve Google kart gönderiyor.

Daha fazla bilgi için Nimo TV adresi ziyaret edebilirsiniz: https://article.nimo.tv/p/1055/arenaofvaloryenicag.html

Arena of Valor: Yeni Çağ ile ilgili en yeni bilgiler için resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/arenaofvalor.turkiye/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCkFXkptfsPHqcOwM5dPwkWQ

Anlaşmazlık: https://discord.gg/KNKWGuGbVM

Reklam

Arena of Valor: Yeni Çağ Hakkında

Tencent Games tarafından Arena of Valor: Yeni Çağ mobil platformlar için geliştirilmiş bir MOBA oyunudur. 5v5 MOBA oynanışına sahip olan Arena of Valor: Yeni Çağ’da 100’den fazla karakter bulunuyor. DC Comics, Sword Art Online, Ultraman, Bleach çeşitli marka işbirlikleri ile popüler gibiler ve kostümler de yer alıyor. iOS, Android ve Nintendo Switch platformlarında oyuncular, dünyanın dört yanından farklı oyuncularla gerçek zamanlı olarak eşleşebilir veya yaşanabilir bir ekip halinde mücadele edebilir.

Devamını Okuyun
Reklam

Oyun

PUBG MOBILE’da Survivor Başlıyor!

Birbirinden eğlenceli sürprizlerin ve oyun içi yeniliklerin oyun severleri beklediği PUBG MOBILE & Survivor işbirliği başladı.

Yayınlandı

Tarih

Yazar

PUBG MOBILE_Survivor_01-2
Ayrıksı Kitap

Yeni işbirlikleri ve farklı içerikler ile oyuncuların karşısına çıkmaya devam eden Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu PUBG MOBILE süprizlerini duyurmaya devam ediyor.

PUBG MOBILE ve Acun Medya işbirliği ile Survivor özel sürpriz içerikler ve birbirinden güzel temalı eşyalar, oyun severlere sunuldu.

PUBG MOBILE_Survivor_02

Sıra dışı bir ortaklığa ev sahipliği yapan PUBG MOBILE & Survivor işbirliğinde YouTube ve oyun dünyasından birbirinden ünlü isimler Dominik’te özel bir bölüm için karşı karşıya gelecek. 

Sürpriz isimlerin yer aldığı ve heyecan dolu mücadelelere imza atılan bu özel bölüm 25 Haziran’da PUBG MOBILE Türkiye resmi Youtube kanalında yayınlanacak.

Survivor temalı içerikler geliyor

Reklam

Çok yakında tüm detayların paylaşılacağı bu içerik dışında PUBG MOBILE ve Survivor işbirliği oyun severlere de yeni içeriklerin kapısını aralayacak. Bugünden başlayarak 30 Haziran’a kadar PUBG MOBILE içerisinde Survivor etkinliği aktif olacak. 

Etkinlik sayfası üzerinde yer alan görevleri tamamlayan oyun severler, Survivor temalı özel hediyelere sahip olabilecek. Buna ek olarak, PUBG MOBILE Youtube kanalına abone olan oyuncuları da birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

PUBG MOBILE’da Hile Yapanlara Karşı Yasal Zafer

Devamını Okuyun

Oyun

PUBG MOBILE & Jurassic World: Hakimiyet işbirliği

PUBG MOBILE & Jurassic World: Hakimiyet işbirliği oyun severler için birbirinden güzel sürprizlerle geliyor

Yayınlandı

Tarih

Yazar

pubg jurassic 01
Ayrıksı Kitap

Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu PUBG MOBILE, ikonik film Jurassic World: Hakimiyet ile özel bir işbirliğine gidiyor. Serinin üçüncü filmi ile yapılan bu işbirliğiyle Jurassic World: Hakimiyet temalı sürpriz içerikler PUBG MOBILE oyununa ekleniyor.

Özel işbirliği ile oyun severler Dinozor Ses Paketi ve Dinozor Kıyafeti’ni ücretsiz olarak edinip, PUBG MOBILE’da arkadaşları ile sıra dışı bir maceraya atılabilecek. 

Ayrıca bu etkinlikte oyundaki farklı dinozorları yakalayabilen takımlar birbirinden güzel ödülleri kazanma şansına sahip olacaklar. 

Oyun basını Jurassic World: Hakimiyet filmini PUBG MOBILE ekibi ile izledi

Reklam

PUBG MOBILE Türkiye ekibi, UIP Türkiye’nin dağıtımcısı olduğu Jurassic World: Hakimiyet filmi için Akasya AVM’de özel bir gösterim düzenledi. Teknoloji ve oyun basınından birçok ismin yanı sıra ünlü influencerlar da Jurassic World: Hakimiyet filmini herkesten önce PUBG MOBILE ekibiyle birlikte izledi. 

Jurassic World: Hakimiyet filmi 10 Haziran’dan itibaren Türkiye genelindeki sinemalarda vizyona giriyor. 

Devamını Okuyun

Oyun

The Last of Us Bölüm I – Fragman Duyurusu | PS5 Oyunları

Yayınlandı

Tarih

Yazar

last of us bölüm 1 fragman
Ayrıksı Kitap

PlayStation®5 konsolu için tamamen yeniden oluşturulmuş 200’den fazla Yılın Oyunu Ödülü sahibi.

The Last of Us™ ile tek oyunculu hikaye anlatımı için yeni bir çıta oluşturan oyunu tekrar ziyaret edin ve her eylemin Joel ve Ellie için acımasız bir sonucu olduğu harap olmuş ve sertleşmiş bir dünyayı keşfedin.

2 Eylül 2022’de PS5™’te mevcuttur.
PC için geliştirme aşamasında.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler