Arena of Valor: Yeni Çağ, Şampiyonlara Meydan Okumaya Çağırıyor

Tüm dünyadan yayıncılar, takipçilerinden oluşan takımlarını kuracak ve Arena of Valor: Yeni Çağ’da karşı yarışacaklar.

Arena of Val: Yeni Çağ, 1-5 Kasım’da Değişim Sezonu ile oyuncuları şampiyonlara meydan okuyormuş. Türkiye’nin de dahil olduğu yerlerden herhangi bir yolki yayıncılar, izleyicilerle takımlar oluşturacak ve diğer takımlara karşı 5v5şacaklar.

Oynayanlara ve izleyenlere… yağmuru

Twitch, YouTube ve Nonolive gibi platformlarda yayınlanacak olan etkinlikler için oyuncular çok sürpriz bekliyor. Sevdikleri yayıncılarla, sıradaki şansını yakalayabilirler. Etkinliklere katılabilecekler.

Bugün piyasada değişiklik mevsimi Türkiye’den LAZ, Furkan Yaman, Vales, Dora “Stratera” Özsoy, Oyunbros, KassadinsCreed ve Berk Muhammet gibi önde gelen yayıncılar katılıyor.

AOV yerel etkinliklere önem veriyor

Arena of Valor: Yeni Çağ, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı oyun içi olaylar ve sürpriz hediyelerin yan sıra Twitch yayıncıları ve YouTuber’lar karşı karşıya kutlandığı Cumhuriyet Bayramı Özel Maçı ile kızdı. Arena of Valor’ın resmi YouTube kanalından yayınlanan etkinliklerden ilki. 2 milyon kişi tarafından izlendi.

Ayrıca Arena of Valor: Yeni Çağ’ın Türkiye’ye yetişme ve Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ile karşılaşmak 5v5 tüm kahramanlar 4 Kasım günü oynanabilir durumda.

Nimo TV işbirliğiyle yayıncılara eklenecek

Arena of Valor: Çağ, Nimo TV işbirliğiyle yeni buluş 29 Kasım tarihine kadar yayınını yapacaklara, toplamda 1000 USD değerinde oyun içi kodlar ve Google kart gönderiyor.

Daha fazla bilgi için Nimo TV adresi ziyaret edebilirsiniz: https://article.nimo.tv/p/1055/arenaofvaloryenicag.html

Arena of Valor: Yeni Çağ ile ilgili en yeni bilgiler için resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/arenaofvalor.turkiye/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCkFXkptfsPHqcOwM5dPwkWQ

Anlaşmazlık: https://discord.gg/KNKWGuGbVM

Arena of Valor: Yeni Çağ Hakkında

Tencent Games tarafından Arena of Valor: Yeni Çağ mobil platformlar için geliştirilmiş bir MOBA oyunudur. 5v5 MOBA oynanışına sahip olan Arena of Valor: Yeni Çağ’da 100’den fazla karakter bulunuyor. DC Comics, Sword Art Online, Ultraman, Bleach çeşitli marka işbirlikleri ile popüler gibiler ve kostümler de yer alıyor. iOS, Android ve Nintendo Switch platformlarında oyuncular, dünyanın dört yanından farklı oyuncularla gerçek zamanlı olarak eşleşebilir veya yaşanabilir bir ekip halinde mücadele edebilir.