Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Müzik

Bad Bunny’den Dünyanın En Ateşli Turu

Yayınlandı

Tarih

Bad Bunny World's Hottest Tour
Ayrıksı Kitap

Bad Bunny; Orlando, Florida ve ardından Atlanta’daki “Dünyanın En Sıcak Turu”nu resmen başlattı. Daha sonra, Miami’nin Hard Rock Stadyumu’nda arka arkaya iki gösteri için Miami’ye gitti…

Son stüdyo albümü Un Verano Sin Ti ile oldukça iddialı olan Bad Bunny ;stantları, neon renkli tulumlardan mayolara, şortlara, keten gömleklere, güneş gözlüklerine ve kepçelere kadar her şeyi giyerek mekana geldi. CD formatındaki albüm, tişörtler, plaj havluları ve kalp şeklinde hüzünlü bir pelüş de dahil olmak üzere UVST ekipmanını almak için dışarıdaki bir kamyon da dahil olmak üzere her ürün standında uzun kuyruklar oluştu.

12 Ağustos akşamı İsveçli DJ Alesso , taraftarları koltuklarına akın ederken, 30 dakikalık bir açılış seti ile kalabalığı coşturdu. Akşam 9’dan biraz sonra ışıklar karardı, açık stadyumu bir martı sesi doldurdu ve günün adamı bir plaj sandalyesinde oturmuş, “Moscow Mule” şarkısını söylerken sanatçı iyi görünüyordu.

Ekose pantolon ve uzun kollu gömlek, beyaz güneş gözlüğü ve sallanan örgüler giyen Porto Rikolu sanatçı, şu anda Billboard’da 12. haftasında olan Chencho Corleone destekli “Me Porto Bonito” ile hayranlarına teşekkür etti. Chencho sahnede Bunny’ye katılmasa da sanatçı, perreo becerileriyle hayranlarını etkiledi ve sahnede bir palmiye ağacına karşı dans etti.

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Müzik

Taylor Swift “Midnights” Albümünden Bir Şarkısının Daha Adını Açıkladı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Taylor Swift Anti-Hero
Ayrıksı Kitap

Bu, yakında çıkacak olan albümden şimdiye kadar açıklanan altıncı parça adı…

Swift, sosyal medya takipçileri için bingo kafesini bir kez daha çevirdi. Bu vesileyle, üçüncü top düştü ve TayTay ilgili Midnights parçası “Anti-Hero”yu yayınladı.

Bu, “Maroon”, “Midnight Rain”, “Question…?”dan sonra çıkacak albümden şu ana kadar açıklanan altıncı şarkı.

21 Ekim’de çıkması beklenen Midnights albümüyle pop yıldızı, hayranlarıyla adeta bir şarkı oyunu içinde. topları çeviriyor ve şarkıları tek tek açıklıyor.

Midnights onun onuncu stüdyo albümü. Swift’in 2020’de çıkardığı albümünden bu yana bu ilk albümü olacak.

Reklam

Kaynak: Billboard.

@taylorswift

Episode 6 of MMwM has arrived! AND CDs with photos that I signed are up on my site NOW ✍️ #TSmidnighTS #SwiftTok #MidnightsMayhemWithMe ♬ Midnights Mayhem episode 6 – Taylor Swift

Devamını Okuyun

Müzik

Paramore Yeni Albümleri “This Is Why”ı Duyurdu – This Is Why Klibi İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Paramore This Is Why
Ayrıksı Kitap

Yeni albüm, 10 Şubat 2023’te Atlantic Records’tan çıkacak. Los Angeles’ta uzun süredir birlikte çalıştığı Carlos de la Garza ile kaydedildi…

Albümün bugün yayınlanan başlık parçası, Paramore’un yaklaşık 20 yıllık müzik boyunca hayran kitleleri onlarla birlikte seyahat ederken nasıl yenilik yapacağını ve adapte olacağını bildiğini kanıtlayan harika çıkış parçası. Williams’ın sesi tatlı ve küstah bir konuşma şarkısına dönüşüyor. Çılgın enstrümantasyon çöküyor ve Williams’ın sarsılmaz vokalleri etrafında bir araya geliyor.

Kaynak: Paper.

Devamını Okuyun

Müzik

“Aqua” Grubu Müzik Endüstrisinde Çeyrek Yüzyılı Devirdi

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Aqua 25 Yıl
Ayrıksı Kitap

Danimarkalı dans-pop grubu Aqua’nın “Barbie Girl” ve “Doctor Jones” gibi hit parçalarla müzik endüstrisine damgasını vurmasının üzerinden 25 yıl geçti…

Şimdi, dünya çapında 17 milyondan fazla satan ilk albümleri Aquarium’un yıldönümünü kutlamak için ikonik grup, rekorun özel plak baskılarını yayınlıyor!

Bu yıl Aqua; ayrıca, tarihi bir dönüm noktasına ulaştı ve “Barbie Girl” müzik videosu için YouTube’da 1 Milyardan fazla izlenmeye ulaştı. Müzik videosunun kitschy titreşimleri pek çok kişi tarafından seviliyor ve efsanevi parçaları bugün hala tüm dünyada yayınlanıyor ve mutlak bir klasik olarak kalıyor. Gerçekten hiç eskimeyen bir şarkı.

Pop müziğin bu karikatürümsü, çılgın dünyasının yapımcıları arasında Rene Dif, Lene Nystrøm ve yapımcılar Søren Rasted ve Claus Noreen yer alıyor. Başlangıçta 1994 yılında “Joyspeed” adı altında bir araya geldiler. Ancak, şimdi sonsuza dek “Aqua” fenomeninin arkasındaki müzisyenler olarak bilinecekler.

Kaynak: Pop Crave.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler