Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Teknoloji

Bahar Temizliği Anker eufy Süpürgeleriyle Çok Daha Kolay

Havaların ısındığı, yaza hazırlık yaptığımız bahar aylarında sürekli ertelediğimiz bir iş bizi bekliyor: Bahar temizliği… Kışlıkların kalkıp yerini yazlıklara bıraktığı, evin köşe bucak temizlendiği bu dönem, pek çoğumuz için yorucu geçiyor. Ancak hayatı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, eufy kategori markasının temizlik işini kolaylaştıran süpürgeleriyle rahat bir nefes aldırıyor. İster robot süpürgeleriyle olsun ister dikey süpürgeleriyle, Anker eufy evdeki temizliğin bir numaralı destekçisi olmaya aday.

Yayınlandı

Tarih

Bahar Temizliği Anker eufy Süpürgeleriyle Çok Daha Kolay
Ayrıksı Kitap

Türkiye’deki herkesi Anker teknolojisi ve kalitesi ile bir araya getirmek misyonuyla hareket eden Anker, her dönemde kullanıcılarına her bütçeye uygun ürünler sunmayı sürdürüyor. Eufy kategori markasıyla ev yaşamının konforu ve güvenliği üzerine teknolojiler geliştiren Anker, yaz aylarına hazırlık yaptığımız bu dönemde evlerdeki temizlik işini üstlenen süpürgeleriyle kullanıcılarını memnun ederek bahar temizliğinin külfetli bir iş olmasını engelliyor. Şehir yaşamının koşuşturmacası arasında bahar temizliğine vakit ayıramayanlar için hayat kurtarıcı olan robot süpürgeler ve dikey süpürgeler pandemi döneminde olduğu gibi bu dönemin de yıldızı olmaya aday. Anker,  eufy kategori markasıyla bu alanda geliştirdiği ve sektöre yön verdiği son teknoloji ürünlerle kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Hem paspaslama hem de süpürme özelliğine sahip eufy RoboVac G30 Hybrid ve dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesi eufy RoboVac X8 Hybrid robot süpürgeleri alanında dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Dikey süpürge alanında da ezberleri bozan HomeVac H30 Infinity 2’si 1 arada Kablosuz Dikey Süpürge gelişmiş özellikleriyle bahar temizliğinin kolaylaştırıcılarından oluyor. 

Bahar temizliğinde Anker eufy’e güvenin

Anker, eufy kategori markasıyla ev yaşamının konforuna ve güvenliğine yönelik geliştirdiği ürünlerle ev işlerine ayrılan süreyi kısaltarak daha verimli bir şekilde kullanıyor. Tek kullanımlık veya yeniden kullanılabilir paspas seçenekleriyle eufy RoboVac G30 Hybrid, sessizliğiyle ve sesli asistanla komut alabilmesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Özel çift Hall Sensörleri, Akıllı Dinamik Navigasyon 2.0 özelliği ve Gyro-navigasyon teknolojisiyle beklentileri aşıyor.  2’si 1 arada vakum ve paspas özelliği, 250 ml’lik ekstra büyük su deposu, AI.Map™ 2.0 Teknolojisi ve iPath™ Lazer Navigasyonu teknolojileriyle temizliği bir üst kademeye taşıyan dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesi RoboVac X8 Hybrid ise 2 x 2000 Pa emiş gücüyle pek çok yeni teknolojiyi kullanıcılarla buluşturuyor. Son teknoloji özelliklerle donatılmış HomeVac H30 Infinity 2’si 1 arada Kablosuz Dikey Süpürge de 80 AW/16kPa’lık güçlü emiş gücü, 2500 mAh bataryası ve TriPower System™ teknolojisi sayesinde evi kısa sürede tertemiz hale getirebiliyor. 

Devamını Okuyun
Reklam

Teknoloji

Huawei İçinde Kulaklık Barındıran Yeni Akıllı Saati “Watch Buds”u Duyurdu

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Huawei Watch Buds
Ayrıksı Kitap

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, en az akıllı telefonları kadar diğer ürünleriyle de tanınıyor. Şirket, şimdi ise yakın zamanda yepyeni bir ürünüyle karşımıza çıkacağını duyurdu. Huawei Watch Buds olarak adlandırılan bu cihazın bir tanıtım videosu da paylaşıldı. Bir akıllı saat olan ürünün, içinde kulaklıkla geleceği de paylaşılan videoda görüldü.

Huawei Watch Buds, isminden de anlaşıldığı gibi içinde iki kulaklık barındıran bir akıllı saat olarak piyasaya sürülecek. Cihazın, yuvarlak ve şık bir tasarıma sahip olduğunu paylaşılan videodan görebiliyoruz. Akıllı saatin kulaklıklar için bir şarj kutusu görevi göreceğini söyleyebiliriz. Huawei’in paylaştığı videonun altıncı saniyesinde de kulaklığın şarj seviyesinin ekranda yer aldığı gözümüzden kaçmıyor.

Huawei, ilk başta akıllı saatin ve diğer yeni ürünlerinin 2 Aralık’ta tanıtılacağını açıklamıştı. Ancak bugün yapılan bir duyuru, bu etkinliğin ertelendiğini ortaya koydu. Tanıtımın yeni tarihi hakkında ise henüz bir bilgi yok.

Yine de tanıtım videosundan Watch Buds’ın oldukça benzersiz bir tasarımla geleceği görülebiliyor. Huawei yöneticilerinden Richard Yu da müşterileri heyecanlandıran bu cihaz ile ilgili, “Huawei Watch Buds, giyilebilir ürünlerin şekli ve tasarımında benzeri görülmemiş bir rahatlık yaşamasına olanak tanıyan devrim niteliğinde bir adım” ifadelerini kullanıyor.

Kaynak: Webtekno.

Reklam

İşte o video!

Devamını Okuyun

Teknoloji

Apple Watch Ultra İle Yepyeni Derinliklere Ulaşın

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Apple Watch Ultra
Ayrıksı Kitap

Apple Watch Ultra, bu deneyimde büyük bir dönüşüm yaratarak eğlence amaçlı su altı dalışçılarına, kullanıcıların yakından tanıyıp çok sevdiği tüm Apple Watch özelliklerine sahip, daha pratik ve erişilebilir bir aygıt sunuyor…

Apple Watch Ultra için kullanıma sunulan Oceanic+ uygulaması, Apple’ın en dayanıklı saatini çok yetenekli ve kullanımı kolay bir dalış bilgisayarına dönüştürüyor. Huish Outdoors ve Apple iş birliğiyle tasarlanan Oceanic+ eğlence amaçlı su altı dalışçılarının her gün taktıkları saati bugüne kadar ulaşılmayan derinliklere taşımalarına imkan tanıyor. Yepyeni bir derinlik göstergesi ve su sıcaklık sensörlerine sahip Apple Watch Ultra, tam olarak 40 metre derinliğe inebiliyor.

Apple Watch Ultra’daki Oceanic+ uygulaması ve yardımcı iPhone uygulaması, güçlü dalış planlama işlevleri ve kapsamlı dalış sonrası deneyimi dahil gelişmiş bir dalış bilgisayarının en önemli tüm özelliklerini sunuyor.

Apple Watch Ultra’daki Oceanic+ uygulamasının en kullanıcı dostu özelliklerinden biri de dokunsal geri bildirim. Bu tasarım özelliği hem donanımdan hem de yazılımdan yararlanarak saatin bir dizi titreşimle kullanıcının bileğine hafifçe dokunmasına imkan tanıyor. Böylece dalışçılar 7 mm kalınlığında bir dalış kıyafeti giyerken bile su altında bildirimleri hissedebiliyor.

Devamını Okuyun

Teknoloji

App Store Geliştiricileri, Kod Yazmada Kariyer Sahibi Olmak İsteyenler İçin İpuçlarını Paylaştılar

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Kod Yazma İpuçları
Ayrıksı Kitap

Yedi App Store geliştiricisi, kod yazmada kariyer sahibi olmak için ipuçlarını paylaşıyor…

Genelde her şey bir kıvılcımla başlar. Bazı uygulama geliştiricileri için bu kıvılcımı onları teşvik eden bir öğretmen veya bir ebeveyn ateşler. Bazıları ise hayatlarının ilerleyen dönemlerinde, bir şeyleri parçalarına ayırarak nasıl çalıştıklarını anlamak için doğuştan gelen bir heves ile kod yazmaya başlar.

Spor ayakkabı sevgisinin bir araya getirdiği iki üniversiteli oda arkadaşından diğer annelerin kaliteli çocuk bakım hizmeti bulmasına yardımcı olmak isteyen iki mühendise kadar yedi ilham verici geliştirici, uygulama geliştirme ve App Store aracılığıyla girişimciliğe uzanan benzersiz yolculuklarını paylaşıyor. Aşağıda, kod yazmaya başlamak isteyenler için fikirler sunuyor ve yaşı ne olursa olsun geleceğin uygulama geliştiricilerinin değerlendirebileceği sayısız fırsata dikkat çekiyorlar.

*** Merakı Her Yerde Takip Edin

*** Yolunuzu Değiştirmekten Korkmayın

Reklam

*** Toplulukları Geliştirin

*** Özgüven Geliştirin

*** Mentorluk Desteği Alın

*** İyiliği Siz de Sürdürün

 *** Beklemeyin, Adım Atın

Reklam

Apple, kod yazmanın temel bir çeşit okuryazarlık olduğuna ve dünyayı değiştirme gücü taşıdığına inanıyor. Kod yazma kaynakları; Swift Playgrounds, Everyone Can Code ve yazılım geliştirme kitleri (SDK) ile 250.000’den fazla API içeren geliştirici hizmetleri de dahil geniş bir ücretsiz araç ve çerçeve paketi gibi, açık kaynaklı araçları kullanıyor.

Böylece herkesin kod yazmayı ve uygulama tasarımını öğrenmesini ve öğretmesini kolaylaştırıyor. Apple Developer Academies, Entrepreneur Camps, App Accelerators gibi programlar ve WWDC öğrenci bursları sayesinde kod yazma teknolojisinin gücü erişilebilir ve kapsayıcı hale geliyor.

2008’de kullanıcılarla buluşarak dünyanın en güvenli ve en canlı uygulama pazarı haline gelen App Store şu anda 1,8 milyon uygulama sunuyor ve her hafta 175 bölgeden yarım milyardan fazla kişi tarafından ziyaret ediliyor. App Store, her yaştan farklı geçmişlere sahip yapımcı kişilere, hayalperestlere ve öğrencilere daha parlak bir gelecek ve daha iyi bir dünya yaratmak için ihtiyaç duydukları araçları ve bilgileri sağlıyor.

Devamını Okuyun

Popüler