Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Basket Hayranlarına “Üçlü” Müjde! Rise Fragmanı Yayınlandı!

NBA yıldızı Giannis Antetokounmpo ve kardeşlerinin hikayesini anlatacak filmden ilk fragman!

Yayınlandı

Tarih

rise
Ayrıksı Kitap

NBA’de oynayan 3 Antetokounmpo kardeşlerin gerçek hayat hikayesini anlatacak bu filmde, Giannis, Thanasis ve Kostas üçlüsünün Nijerya’dan Yunanistan’a, sonrasında da NBA’ya uzanan hikayelerini göreceğiz.

Nijeryalı-Yunan kardeşlerin, esaret ve hırsla profesyonel basket kariyerine yolculuklarını izleyin. Vera ve Charles Antetokounmpo, Nijerya’dan Yunanistan’a daha iyi bir yaşam fırsatı için taşınır. 5 çocukları için çok çalışıp geçindirmeye çalışan çift, aynı anda sınır dışı edilme tehlikesindedir. Geçinmek ve faturaları ödemek için ailecek Atina’da turistlere hediyelik eşya satmaktadırlar. Fırsat buldukça hayal kırıklıklarını basket sahasında atan 3 Antetokounmpo kardeş, her ne kadar profesyonel bir deneyimleri olmasa da basketbolda yetenekli olduklarını anlar. Yetenekli bir menajer yardımıyla üç kardeş, NBA kariyerlerinin peşinden koşmaya karar verir.

Uche Agada, Ral Agada, Jaden Osimuwa’nın başrolde oynayacağı film 24 Haziran’da Disney+’ta.

Sinema

Katil Robot “Megan” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Megan Yeni Fragman
Ayrıksı Kitap

Film, bebeğin çılgın dans hareketlerini sergileyen ilk fragmanının yayınlanmasının ardından bu yılın başlarında viral bir sansasyon yarattı. Şans eseri, bu yeni klip aynı zamanda onun birinci sınıf koreografisinden bazılarını da içeriyor.

M3GAN, Akela Cooper tarafından yazılmıştır ve Cooper ve Wan’ın bir hikayesine dayanmaktadır. Filmin kadrosunda The Daily Show komedyeni Ronny Chieng de yer alıyor.

M3GAN 6 Ocak’ta sinemalarda. Filmin Türkçe altyazılı yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun

Sinema

“Babil” Filmi Bize Ne Anlatıyor?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Babil Nasıl Bir Film
Ayrıksı Kitap

Damien Chazelle’den BABİL filmi, 1920’lerin Los Angeles’ında Brad Pitt, Margot Robbie ve Diego Calva tarafından yönetilen, Jovan Adepo, Li Jun Li ve Jean Smart’tan oluşan bir oyuncu kadrosuyla orijinal bir destandır.

Aşırı hırs ve aşırı aşırılık hikayesi, Hollywood’un başlarında dizginlenemeyen bir çöküş ve ahlaksızlık çağında birden fazla karakterin yükselişini ve düşüşünü anlatıyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Robert Pattinson’lı “Mickey 17” Filminin Tanıtımı Yayınlandı – “Mickey 17” Nasıl Bir Film?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Mickey 17 Tanıtım
Ayrıksı Kitap

Bong Joon Ho’nun 29 Mart 2024’te vizyona girecek olan “Mickey 17” filminin ilk ama kısa tanıtımı yayınlandı…

Çekimleri Ağustos ayında İngiltere’de başlayan ve halen devam eden bilim kurgu filmi, Edward Ashton tarafından yazılan “Mickey7” isimli romandan uyarlandı.

Konusu:

Bir buz gezegenini kolonileştirmek için gönderilen Mickey’i takip ediyor. Kitabın konusuna göre; Mickey, vücudunun ölümden sonra yenilenebileceğini, ancak anılarının hala korunduğunu fark eder. Altıncı ölümünden sonra yaşama yeniden başlayan Mickey7, yaşadığı hayatın neye benzediği ve bu görevin neden kendisine kaldığını nihayet anladığında, hayatının akışı tamamen değişir.

Filmin oyuncu kadrosunda Pattinson’ın yanı sıra; Mark Ruffalo, Toni Collette, Steven Yeun, Naomi Ackie gibi isimler yer alıyor.

Reklam

Kaynak: Beyazperde.

Devamını Okuyun

Popüler