Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Ben Affleck Batman Rolüne Geri Dönüyor

Yayınlandı

Tarih

Ben Affleck Batman Rolüne Geri Dönüyor
Ayrıksı Kitap

Ben Affleck, bir kez daha Batman olarak karşımıza çıkacak…

Batman hayranı okurlarımızı heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. Dünyaca ünlü oyuncu Jason Momoa, yaklaşmakta olan süper kahraman filmi Aquaman 2’de Batman karakterine hayat verecek oyuncuyu “yanlışlıkla” açıkladı. Mamoa’ya göre daha önce de Batman karakterini canlandıran Ben Affleck, bir kez daha Batman, yani Bruce Wayne olarak karşımıza çıkacak.

2018 yılında vizyona giren Aquaman, küresel çapta 1 milyar doların üzerinde hasılat elde etmiş ve sinema tarihine adını yazdırmıştı. Hal böyle olunca da Aquaman’in yeni bir filmi üzerinde çalışmalar devam sürdürülüyor ve sinema tutkunları da Batman’in kim olacağını merak ediyorlardı. Jason Mamoa’nın Instagram’daki son paylaşımları ise, bu gizemin çözülmesini sağladı.

Instagram’daki paylaşımında “Bruce ve Arthur yeniden bir arada. Seni seviyorum ve özlüyorum” ifadelerini kullanan Jason Mamoa, böylelikle büyük bombayı patlamış oldu. Ancak bu açıklamaya rağmen Warner Bros. ve DC Films cephesinden açıklama gelmedi.

Kaynak: Webtekno.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Sinema

“Marnie’s World – Ajan Kedi” Filminin Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ajan Kedi Fragman
Ayrıksı Kitap

Grimm’in “Bremen Mızıkacıları”na dayanan modern, eğlenceli bir yol filmi olan Ajan Kedi, 16 Aralık’ta vizyonda olacak…

Dört çılgın anti-kahraman, bir pati macera. Özel ajan Marnie ve arkadaşları bir araya gelip suçla savaşırken siz de onlara katılın. Şımarık ve masum, tombul bir ev kedisi olan Marnie, Sunshine hanesinde rahat ve pohpohlandığı bir hayat yaşıyor. Aile evinden dışarı hiç çıkmayan Marnie, gerçek dünyayı yalnızca en sevdiği dedektif suç TV şovlarında gördüğü kadarıyla biliyor.

Devamını Okuyun

Sinema

“Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur” Filmi Ne Zaman Vizyonda Olacak?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Zindanlar Ve Ejderhalar Hırsızlar Arasındaki Onur
Ayrıksı Kitap

Büyüleyici bir hırsız ve bir grup beklenmedik maceracı, kayıp bir kalıntıyı geri almak için destansı bir soyguna girişir, ancak yanlış insanlarla ters düştüklerinde işler tehlikeli bir şekilde ters gider. Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur, efsanevi rol yapma oyununun zengin dünyasını ve oyuncu ruhunu, eğlenceli ve aksiyon dolu bir macerada beyaz perdeye taşıyor.

Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur”, 7 Nisan 2023’te sinemalarda…

Filmin kamera arkası görüntülerini sizler bırakıyoruz. İyi seyirler.

Devamını Okuyun

Sinema

Heyecan Ve Gerilim İçiçe: “Missing – Kayıp” Filmi Geliyor – Fragman İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Missing Kayıp Filmi
Ayrıksı Kitap

Kaybolan annesini bulmak için iz peşinde koşturan June’ un, tamamı akıllı cep telefonu ve bilgisayar ekranı üzerinden sunulan nefes kesici öyküsünü, sıradışı çekim tarzı ile beyazperdeye taşıyan KAYIP 24 Şubat’ ta vizyonda…

Devamını Okuyun

Popüler