Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Sinema

Ben Affleck’ten Air Jordan Filmi Geliyor Başrolde Matt Damon Var

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Ben Affleck, Matt Damon ile ortaklaşa yeni kurduğu stüdyosu Artists Equity’nin ticari ama akıllı, popüler zevkleri kabul eden ama “insanların 20 yıl sonra hatırladığı” filmler aradığını söylüyor.

Gelecek yıl çıkacak olan son projesinin bu tasarıya uyduğunu düşünüyor/umuyor. Amazon Studios, Skydance Sports ve Mandalay Pictures ortaklığıyla 2023’te piyasaya sürülmesi planlanan ikonik Air Jordan markasının yaratılışının ardındaki gerçek hikayede, Affleck yönetiyor, Damon başrolde. Artists Equity, gelecekte yılda en az beş projeye kadar ölçeklendirme planları ile gelecek yıl üç proje yayınlamayı planlıyor.

Affleck, Artists Equity’nin yatırımcı ortağı Redbird Capital’den Gerry Cardinale ile birlikte New York Times’ın NYC’deki DealBook Zirvesi’nde geniş kapsamlı bir Soru-Cevap sırasında “Ticari ve kalite arasında hiçbir fark görmüyorum” dedi.

Cardinale ise “Aksiyon filmleri için küçük dramalardan daha fazla izleyici var – bunu anlıyorum. Bazı türler daha geniş bir şekilde oynanır ve buna dikkat edemezsiniz. Ama bir güzel yapalım, seyirciyi şaşırtalım, ilgilenmelerini sağlayalım” dedi.

Devamını Okuyun
Reklam

Sinema

Zara Larsson – Can’t Tame Her Videosunu İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Zara Larsson’dan yeni video klip çalışması “Can’t Tame Her” geldi. Videoyu izleyin

Devamını Okuyun

Sinema

SHAZAM! TANRILARIN ÖFKESİ Ne zaman Vizyonda Oyuncuları Kim? İkinci Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Büyümenin Zamanı Geldi. Shazam!Tanrıların Öfkesi – 17 Mart’ta Sinemalarda.

#ShazamMovie

SHAZAM! TANRILARIN ÖFKESİ New Line Cinema’dan, sihirli “SHAZAM!” kelimesini söyledikten sonra, yetişkin Süper Kahraman alter egosu Shazam’a dönüşen, genç Billy Batson’un hiakyesini devam ettiren “Shazam! Tanrıların Öfkesi” geliyor.

Shazam! Tanrıların Öfkesi Oyuncuları Kim

“Shazam! Tanrıların Öfkesi” ile ilk filmdeki rollerine geri dönen oyuncular şöyle sıralanıyor; Zachary Levi (“Thor: Ragnarok”) Shazam rolünde; Asher Angel (“Andi Mack”) Billy Batson rolünde; Jack Dylan Grazer (“It Chapter Two”) Freddy Freeman rolünde; Adam Brody (“Promising Young Woman”) Süper Kahraman Freddy rolünde; Ross Butler (“Raya and the Last Dragon”) Süper Kahraman Eugene rolünde; Meagan Good (“Day Shift”) Süper Kahraman Darla rolünde; D.J. Cotrona (“G.I. Joe: Retaliation”) Süper Kahraman Pedro rolünde; Grace Caroline Currey (“Annabelle: Creation”) Mary Bromfield / Süper Kahraman Mary rolünde; Faithe Herman (“This Is Us”) Darla Dudley rolünde; Ian Chen (“A Dog’s Journey”) Eugene Choi rolünde; Jovan Armand (“Second Chances”) Pedro Pena rolünde; Marta Milans (“White Lines”) Rosa Vasquez rolünde; Cooper Andrews (“The Walking Dead”) Victor Vasquez rolünde; ile Djimon Hounsou (“A Quiet Place Part II”) Büyücü rolünde, tekrar karşımızdalar. Bu filmde kadroya eklenen yeni oyuncularsa şöyle; Rachel Zegler (“West Side Story”), ile Lucy Liu (“Kung Fu Panda” filmleri) ve Helen Mirren (“F9: The Fast Saga”). Filmi David F. Sandberg (“Shazam!,” “Annabelle: Creation”) yönetti ve Peter Safran (“Aquaman,” “The Suicide Squad”) yapımcılığını üstlendi. Film, Henry Gayden (“Shazam!,” “There’s Someone Inside Your House”) ve Chris Morgan (“Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw,” “The Fate of the Furious”) tarafından, Bill Parker ve C.C. Beck’in yarattığı DC; Shazam! karakterlerine dayanarak yazıldı.

“Shazam! Tanrıların Öfkesi”, dünyada ve Türkiye’de 17 Mart 2023’te vizyona girecek.

Reklam
Devamını Okuyun

Sinema

Ben Bu Boşluğu Nasıl 3. Bölüm Ne Zaman Saat Kaçta Yayında? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

“Göz yaşlarım nereye gitti bilmiyorum, hepsini zamansız harcamış olabilirim.” 

Ben Bu Boşluğu Nasıl, 3. bölümüyle 01 Şubat Çarşamba 21.00’de sadece BluTV’de!

Devamını Okuyun

Popüler