Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Yaşam

Bergen’in Ölüm Yıldönümüne Özel İki Proje

Yayınlandı

Tarih

Bergen Anma
Ayrıksı Kitap

2022 yılına damgasını vuran ‘Bergen’ filminin yapımcısı Orchestra Content, efsanevi müzisyenin yıldönümünde sanatçıyı anmak üzere hazırladıkları çalışmaları açıkladı…

Bergen’in hayranları ölüm yıldönümünde mezarına adeta akın ederken, Orchestra Content de efsane isim için hazırlandığı çok özel iki projenin duyurusunu yaptı.

Bergen’in acı biçimde aramızdan ayrılışının yıldönümü 14 Ağustos’ta, sanatçının ‘Benim İçin Üzülme’ şarkısı, kendi alanlarında başarılı ve sıradışı çalışmalarıyla müzik dünyasında adından söz ettiren müzisyenler Jabbar ve Deeperise’in tarafından cover olarak yeniden düzenlendi.

Şarkının bu versiyonuna hazırlanan klip, Bergen’in anısına ölüm yıldönümünde dinleyiciyle buluştu.

BERGEN’İN MEZARI ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞUYOR

Reklam

Orchestra Content’in girişimi ile başlatılacak yeni projede; Bergen’in mezarı, plastik sanatlar konusunda uluslararası alanda başarıları olan sanatçı Canan tarafından, Bergen ve temsil ettiği değerler dikkate alınarak tasarlandı.

Bergen’in ölüm yıldönümü olan 14 Ağustos itibariyle sanatçı Canan’ın mezar tasarımı Deniz Duygu Vural’ın sanat yönetmenliğinde uygulanmaya başlanacak.

Bergen’in annesinin vasiyeti dikkate alınarak ve ailesi ile yürütülen süreç sonunda oluşacak Bergen’in yeni kabri, çiçekler ve akan sular ile hayatını türlü tutsaklıklarla geçiren tüm kadınları Bergen nezdinde özgürleştirmeyi amaçlıyor.

Biz de “Radio Mood” ekibi olarak sanatçıyı, saygı ve minnetle anıyoruz…

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Yaşam

Hailey Bieber, Justin Bieber’ı Selena Gomez’in Elinden ‘Çaldığı’ İddialarına Yanıt Verecek

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Hailey Bieber Justin Bieber Selena Gomez
Ayrıksı Kitap

Selenatorler, Selena Gomez’in eski erkek arkadaşı Justin Bieber ile ayrılığını asla atlatamayacak gibi görünse de, söylentilerin son bulmasını isteyen biri daha var: Hailey Bieber…

Call Her Daddy’nin bir sonraki bölümünün teaser’ında, Hailey koltukta ve kocasını Gomez’den “çaldığı” söylentilerini ele almaya hazır.

Sunucu Alexandra Cooper, 2016’da romantik bir ilişki kurduğu ve sonunda 2018’de evlendiği pop yıldızı Justin ile ilişkisi hakkında samimi bir tartışma için Hailey’nin karşısında oturuyor. 2010’dan 2018’e kadar Selena ile tekrar ilişkisi olmayan bir ilişki ve kısa bir süre Sofia Richie ile de çıktı.

Geriye dönüp baktığımızda, Selena’nın 2020 şarkısı “Lose You to Love Me” de ünlü eski sevgilisini unutmasının biraz zaman aldığına dair bazı ipuçları var: “Her şeyimi verdim ve hepsi biliyor/ Beni reddettin ve şimdi oldu gösteriyor/ İki ayda bizi değiştirdin/ Kolaymış gibi/ Bana bunu hak ettiğimi düşündürttü.”

Önümüzdeki bölüm, sabırla bekleniyor.

Reklam
Devamını Okuyun

Yaşam

Halloween’daki Michael Myers’den “Thriller Müziği” Eşliğinde Eğlenceli Zombi Dansı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Michael Myers Thriller
Ayrıksı Kitap

Ekim ayının girmesiyle ve Cadılar bayramı’nın yaklaşmasıyla, etkinlikler arttı. İşte eğlenceli bir dans şov…

Devamını Okuyun

Yaşam

Rihanna’yı Milyarder Eden Marka

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Rihanna Savage X Fenty
Ayrıksı Kitap

Savage X Fenty, şarkıcıyı bir milyarder haline getirmeye yardımcı oldu ve bu reklam anlaşması, sadece müzikten değil, reklamdan da milyarlar kazanmasını sağladı…

Gelecek yılın Super Bowl devre arası şovu sırasında, Rihanna ve dansçılarını ve süperstarın Savage X Fenty iç çamaşırından diğer giyim parçalarıyla süslenmiş olarak görmek sizi şaşırtmasın.

Moda markası bu yılın başlarında potansiyel bir halka arz için 3 milyar dolarlık değer kazanan bir girişimci olan Rihanna, ürünlerini başka hiçbir ilk yarı yıldızının yapmadığı şekilde sergileme şansına sahip. J. Balvin , Jennifer Lopez ile 2020 performansı sırasında neon gökkuşağı Nike spor ayakkabılarını giydi ve Travis Scott ve Maroon 5’ten Adam Levine, bir önceki yıl Scott’ın Air Jordan modelleriyle aynı şeyi yaptı. Ancak, bu pop yıldızlarının hiçbiri eşleşmeye yakın değil Rihanna’nın 1,7 milyar dolarlık net değerine katkıda bulunan marka gücü.

Kaynak: Billboard.

Devamını Okuyun

Popüler