Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Müzik

Beyonce Ve Madonna “Break My Soul” Şarkısı İçin Bir Araya Geliyor

Yayınlandı

Tarih

Beyonce Madonna
Ayrıksı Kitap

Beyonce “Break My Soul”un ‘The Queens Remix’i için Madonna’yla bir araya geldi…

Muhteşem bir şarkıya hazır olun. Çünkü, Beyonce ve Madonna “ Break My Soul (The Queens Remix ) ” için bir araya geldi.

Beyonce, yakın zamanda will.i.am, Terry Hunter, Honey Dijon ve Nita Aviance tarafından hazırlanan Billboard Hot 100 top 10’un dört remiksini yayınladıktan sonra “Break My Soul”un yeni baskısı için Pop Kraliçesi’ni seçti. Ancak bu remiks için Beyonce, 1990’daki üç haftalık Billboard Hot 100 No. 1 listesindeki isimleri Madge’in sözlü bölümü tarzında okuyarak Madonna’nın oyun kitabından bir sayfa alırken, müzikteki ikonik Siyah kadınlara saygılarını sundu.

Kaynak: Bilboard.

Reklam

Devamını Okuyun
Reklam

Müzik

Benny Blanco, BTS & Snoop Dogg – “Bad Decisions” Şarkısının Klibini Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Bad Decisions
Ayrıksı Kitap

Benny Blanco; Justin Bieber, Katy Perry, Kesha ve daha fazlası gibi pop müzik yıldızlarıyla çalışmasıyla ünlüdür. Ancak, en yeni parçası şimdiye kadarki en destansı işbirliği olabilir. 5 Ağustos Cuma günü gece yarısı, 34 yaşındaki süper yapımcı, yaklaşmakta olan albümünün ilk single’ı “Bad Decisions”ı ve dünyanın en büyük isimlerinden ikisinin yer aldığı bir müzik videosunu yayınladı: BTS ‘ Jin, Jimin , V ve Jung Kook ve Snoop Dogg .

Çocuklar ilk olarak Temmuz ayında yeni parçanın tanıtımını yapmaya başladılar ve Blanco’nun BTS’e uyum sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığı bir dizi komik video yayınladılar. Birinde Jin, Jimin, V ve Jung Kook ile görüntülü sohbet ediyor ve onlara gruba katılıp katılamayacağını soruyor. Jimin bir uzlaşma teklif etmeden önce BTS üyeleri hemen bir ağızdan “Hayır” diyorlar: “Ama birlikte bir şarkı yapabiliriz.”

Yeni şarkının resmi promosyonları sadece son haftalarda başlasa da, Snoop Dogg aylardır BTS ile kendisi arasında bir işbirliği sözü veriyor. Ocak ayında rapçi bir podcast’te BTS’in birlikte çalışma umuduyla kendisine ulaştığını açıkladı ve Mart ayında ortaklıklarının “düdük çalan bir hakem gibi resmi” olduğunu söyledi.

“İyi müzik yaparım. İyi müzik yapıyorlar,” dedi Snoop, o sırada K-Pop fenomeni hakkında. “Ve sonunda bunu yapıyoruz. Her zaman olan şey bu, dünyalarımızı bir araya getirmek.”

Reklam

Benny Blanco, BTS ve Snoop Dogg’un yeni müzik videosunu izleyin ve aşağıdan “Bad Decisions” video klibini hemen izleyin:

Kaynak: Billboard.

Devamını Okuyun

Müzik

Eminem “Curtain Call 2” Albümünü Yayınladı | Albümdeki Şarkıları Hemen Dinle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Eminem Curtain Call 2
Ayrıksı Kitap

Eminem, 5 Ağustos Cuma günü Shady Records/Aftermath Entertainment/Interscope Records aracılığıyla yayınlanan ‘Curtain Call 2’ ile en unutulmaz şarkılarından bazılarını tekar yayınlıyor…

Eminem, 2005’ten bu yana en unutulmaz şarkılarından bazılarını en büyük hit albümü Curtain Call 2 ile geri getiriyor. Proje, 5 Ağustos’ta Shady Records/Aftermath Entertainment/Interscope Records aracılığıyla yayınlandı.

Yürütücü yapımcılığını Eminem’in kendisi üstleniyor ve albüm iki kısma ayrılıyor. Sanatçının 2005’teki Curtain Call: The Hits’ten bu yana en kayda değer müzikal anlarından bazılarını içeriyor.

“Love The Way You Lie” ve Rihanna ile “The Monster” ve Bruno Mars’ın yer aldığı Bad Meets Evil’in (Royce da 5’9 ile birlikte) bir parçası olan “Lighters” gibi liste başı işbirlikleri, “Not Afraid” ve “Rap God”.

Reklam

Birleştirilmiş albümün tamamı, şehri çevreleyen banliyölerden ayıran dikkate değer “8 Mile Road” da dahil olmak üzere, önde gelen “Detroit sokak” isimlerini içeren sanat eserleri ile 34 parça içeriyor. Bu sürüm, sınırlı sayıda bir kutu seti ve Eminem’in web sitesinde bulunan sınırlı sayıda imzalı vinil ile birlikte geliyor.

Kaynak: Billboard.

Albümü aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Reklam
Devamını Okuyun

Müzik

TikTok’un En Sevilen Sesleri İstanbul Festivali Sahnesi’nde

Yayınlandı

Tarih

Yazar

TikTok İstanbul Festivali Sahnesi
Ayrıksı Kitap

TikTok içerik üreticileri Göktuğ Tavacı, Mehmet Kılınç, Beyza Doğuç ve Gökçe Özgül, İstanbul Festivali’nde sahne alıyor…

Eğlence platformu TikTok, genç yeteneklere yeni sahneler açmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce İKSV’nin eğlence partneri olan ve Parklarda Caz serisi kapsamında genç yeteneklerin dinleyiciyle buluşmasına imkan tanıyan platform, bu kez de İstanbul Festivali’nin kapılarını birbirinden yetenekli sesler için aralıyor. 23 Temmuz’da Yenikapı’da başlayan ve 23 gün boyunca devam edecek olan İstanbul Festivali’nde TikTok içerik üreticileri Göktuğ Tavacı, Mehmet Kılınç, Beyza Doğuç ve Gökçe Özgül de sahne alıyor.

TikTok’un Genç Yetenekleri Geniş Kitlelerle Buluşuyor

Sesini ilk kez 2018’de O Ses Türkiye yarışmasında duyuran ve TikTok’ta Bariton kullanıcı adıyla paylaştığı videolarla geniş bir takipçi kitlesine ulaşan Göktuğ Tavacı, 4 Ağustos 19.30’da Melek Mosso konserinin hemen öncesinde dinleyiciyle buluşan ilk isim oldu. TikTok’ta paylaştığı cover’larıyla hafızalarda özel bir yer edinmeyi başaran genç yeteneklerden Mehmet Kılınç ise 6 Ağustos 19.30’da Linet ve Rubato konseri öncesinde müzikseverlerin karşısına çıkacak.

Reklam

Festivalde sahne alacak bir diğer isim de, söz konusu TikTok’un yetenek keşfi olduğunda akla gelen isimlerden biri olan ve “Sürgün”, “Ama Olmaz”, “Yakınımda” gibi teklileriyle müzikseverlerin beğenisini kazanan Beyza Doğuç olacak. Müzikseverler, Doğuç’un performansını 7 Ağustos 19.30’da Yaşar ve Simge Sağın konserinden hemen önce dinleyecek. 9 Ağustos’ta ise tıpkı Göktuğ Tavacı gibi O Ses Türkiye’de yükselen ve yıldızını TikTok’ta parlatmaya devam eden Gökçe Özgül sahne alacak. Özgül, 19.30’da Yıldız Tilbe konseri öncesinde dinleyicilerle buluşacak.

Günümüzde özellikle müzik ve genç müzisyen keşfinin en önemli sahalarından olan TikTok, genç yeteneklerin daha fazla insana ulaşması ve ilham verecek hikayeler yazabilmesi için sanatın her dalına alan açmaya devam ediyor.

Devamını Okuyun

Popüler