Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Castlevania: Nocturne Animasyon Dizisi Geliyor

Yayınlandı

Tarih

Castlevania Nocturne Animasyon Dizisi Geliyor
Ayrıksı Kitap

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Netflix Geeked Week etkinliğinde bir çok yeni film ve dizinin duyurusna şahit olduk. Bu duyurulardan biri ise Castlevania markasının yeni halkasına ait.

İzleyenlerin bileceği üzere Netflix daha öncesinde izleyicilerden olumlu yorumlar alan bir Castlevania dizisinin bizlere sundu. ilk sezonu 2017 yılında yayınlanan ve dört sezonun sonunda yakın zamanda final yapan dizinin spin-off’unun yolda olduğu duyuruldu.

Castlevania: Nocturne adı ile duyurulan yeni dizi, ilk sezondan tanıdığımız Trevor ve Sypha’nın soyundan gelen Richter Belmont’un hikayesini bizlere sunacak. Fransız ihtilâli döneminde geçmesi beklenen dizinin materyalleri ise Senfoni of Night ve Blood of Rondo video oyunlarından ilham alınacak şekilde oluşturulmuş. Bu oyunları zamanında oynayanlar dizide görecekleri karakterlere aşina olacaktır. Öte yandan önceki dizide yaratıcı ve yazar olarak görev almış olan Kevin Kolde ve Clive Bradleyv ikilisi, aynı görevlerine Castlevania: Nocturne dizisinde devam edecek.

Yapımı devam eden Castlevania: Nocturne dizisi ile ilgili henüz bir yayın tarihinin paylaşılmadığı bilgisini verelim. Paylaşılan kısa fragmanda ise dizinin ana karakteri olan Richter Belmont’u görüyoruz.

Reklam

Televizyon

Viggo Mortensen’li “Thirteen Lives” İlk Fragman Yayınladı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

THIRTEEN LIVES (2022)
Ayrıksı Kitap

2018 yılında gerçekleşen gerçek bir olayı konu alan “Thirteen Lives” yakında Amazon Prime’da…

On Üç Hayat’ın gerçek hikayesinde, on iki erkek çocuk ve bir Tayland futbol takımının koçu, beklenmedik bir yağmur fırtınası onları dağın içindeki bir odaya kapatır.

Su basmış mağara tünellerinden oluşan bir labirentin arkasına gömülü olarak, imkansız ihtimallerle karşı karşıya kalırlar. Birinci sınıf dalgıçlardan oluşan bir ekip, çocukları bulmanın sadece bir başlangıç olduğunu keşfetmek için kilometrelerce tehlikeli mağara ağlarında gezinir.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Samaritan İlk Fragman Yayınlandı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Sylvester Stallone Samaritan
Ayrıksı Kitap

Başrolünde ünlü aktör Sylvester Stallone’un yer aldığı süper kahraman filmi Samaritan’ın ilk fragmanı yayınlandı…

Samaritan, 25 yıl önce yapılan bir savaşın ardından yok olduğu düşünülen bir süper kahramanın, aslında var olduğunu öğrenen bir gencin hikayesini konu ediniyor.

Film, 26 Ağustos’ta “Amazon Prime” da izleyiciyle buluşacak.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

She-Hulk’ta Yer Alan Daredevil’dan İlk Görüntü Geldi Yeni Fragman İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

She Hulk Daredevil
Ayrıksı Kitap

She-Hulk dizisinin yayınlanmasına çok az bir süre kalmışken dizinin Twitter hesabı, daha önce Comic-Con etkinliğinde yayınladığı fragmanda görülen Daredevil karakterinin yeni kostümünün yer aldığı bir video paylaştı.

San Diego Comic-Con etkinliğinde Disney, Disney Plus platformunda yayınlanacak yeni Marvel dizisi She-Hulk: Attorney at Law’ın yeni fragmanını paylaşmıştı ve bu fragmanda Daredevil’ı görmüştük. Dizi her ne kadar sahip olduğu görsel efektlerden dolayı topa tutulsa da Daredevil unsuru hayranları bir hayli heyecanlandırmaya yetmişti.

She-Hulk: Attorney at Law dizisinin çıkışına sadece birkaç hafta kala dizinin resmi Twitter hesabı, dizide yer alacak Daredevil’ın karakterini seyircilere daha net bir şekilde gösteren bir video paylaştı. Karakterin yeni kostümü bu videoda ortaya çıktı.

Kaynak: Webtekno.

Reklam

Devamını Okuyun

Popüler