Bizimle iletişim kur

Sinema

Chris Hemsworth’lü Furiosa’nın Çekimleri Başladı

Yayınlandı

on

Radio Mood App

”Mad Max: Fury Road’un Öncesinde Geçen Furiosa’nın Çekimleri Başladı

Furiosa ile Mad Max Evrenine Dönüyoruz

Chris Hemsworth ve Tom Burke’ün de rol alacağı ‘Furiosa’ 2024’te vizyona girecek.
Tüm güzel şeyler zaman alır ve zamanın Mad Max hayranları için kesinlikle heyecan verici haberleri vardı; Filmin kadrosunda yer alan Chris Hemsworth, Furiosa hikayesinin çekimlerinin başladığını Twitter’dan duyurdu. Covid ile ilgili sorunlar nedeniyle çekimlerde yaşanan gecikmeden sonra, Haziran 2023 için başlangıçta planlanan çıkış tarihinin Mayıs 2024’e ertelenmesi gerektiğine karar verildi. O zamandan beri, hayranlar ve ekip, o zamana kadar yapım öncesi belirsizlik içinde kaldı. yıldızdan güç alan oyuncu kadrosu, diğer filmlerine sarılmış durumda. Yine de dedikleri gibi, “Yaşıyorum, ölüyorum. Yeniden yaşıyorum!”

Yeni Film Mad Max Furiosa’da Chris Hemsworth Var

Hemsworth, merakla beklenen Furiosa prequel için film listesiyle birlikte sosyal medyada bir fotoğraf yayınladı ve internette çılgınlık yarattı. Fotoğraftaki yazı tahtası, arka planda bulutlu, tanıdık Mad Max kavrulmuş çölde desteklenmişti. Yönetmenin adı George Miller da arduvazda görülebilir. Önceki Mad Max filmlerinin dördünde de çalışan Miller, acımasız Imperator Furiosa’nın başlangıç ​​hikayesini Nico Lathouris ile birlikte yazmak için geri döndü. Bu, Furiosa’nın geçmişinin yetenekli ellerde olduğu anlamına gelir.

Reklam

Oscar ödüllü Charlize Theron’un oynadığı Imperator Furiosa’yı en son, Mad Max 2015’te tekrar ziyaret edilen Mad Max: Fury Road’da gördük. Theron’un karakteri, düşmanın teğmenlerinden biri olarak, gıpta edilen benzini almak için gönderilen devasa bir War Rig manevrasıyla tanıtıldı. Bunun yerine, zorlu Furiosa, Hisarı’ndan kaçmak için Immortan Joe’nun beş karısını barındırıyor. Fury Road’u Wasteland boyunca yüksek hızlı bir arayışa sokan Furiosa’nın eylemleri, burada bir kadın klanı olan Vuvalini ile karşılaştılar. Kadınlar Furiosa’yı tanır ve ona çocukken onlardan kaçırıldığını açıklar. Tom Hardy’nin canlandırdığı Max, Furiosa’yı ve kadın klanını Kale’ye dönmeye ve insanlar ve kaynaklar üzerinde hak iddia etmek için savaşmaya ikna eder.

Ön bölüm için, odak noktasının teğmenin kökenlerine odaklanması dışında olay örgüsü hakkında pek bir şey bilinmiyor ve genç Furiosa, çekimlerin bir bölümünde dublör kullanmak istemediğini söyleyen Altın Küre ödüllü Anya Taylor-Joy tarafından canlandırılacak. 2015’te The Witch’te kötü muamele gören Thomasin rolüyle çıkış yapan Taylor-Joy, yeteneğini çok çeşitli rollerle sergiledi. Son olarak, Taylor-Joy, Alexander Skarsgård ile Viking destanı The Northman’da yer aldı. Ondan önce, baş döndürücü korku filmi Last Night in Soho’da rol aldı. Diğer rolleri arasında Netflix’ten The Queen’s Gambit, Emma, The New Mutants ve Peaky Blinders yer alıyor. Ayrıca, Ralph Fiennes’in karşısında rol aldığı, vizyon tarihi yaklaşan bir korku filmi olan The Menu var.

Furiosa, Fury Road’dan yapım tasarımcısı Colin Gibson, editör Margaret Sixel ve makyaj tasarımcısı Lesley Vanderwalt’ın da aralarında bulunduğu Oscar ödüllü ekibin dönüşünü görecek. Miller, Kennedy Miller Mitchell şirketi aracılığıyla Doug Mitchell ile birlikte yönetecek ve yapımcılığını üstlenecek. Taylor-Joy ve Hemsworth ile birlikte duyurulan diğer oyuncular ise Tom Burke, Rictus Erectus rolünü yeniden canlandıran Nathan Jones ve yine Fury Road’dan dönen Angus Sampson.

Aşağıdaki Hemsworth’ün tweet’ine göz atın:

Sinema

Dünya Varmış Filminin Çekimleri Tamamlandı – Dünya Varmış Filminin Oyuncuları Kimler?

Yönetmenliğini Altın Portakal ödüllü Ali Adnan Özgür’ün üstlendiği post-apokaliptik öğeler taşıyan macera ve komedi filmi Dünya Varmış’ın Bodrum etabı tamamlandı. Dört haftalık bir sürecin ardından çekimlerine İstanbul’da devam etmeye hazırlanan ekip keyifli bir yemek organizasyonunda bir araya geldi.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Yönetmenliğini Altın Portakal ödüllü Ali Adnan Özgür’ün üstlendiği post-apokaliptik öğeler taşıyan macera ve komedi filmi Dünya Varmış’ın Bodrum etabı tamamlandı. Dört haftalık bir sürecin ardından çekimlerine İstanbul’da devam etmeye hazırlanan ekip keyifli bir yemek organizasyonunda bir araya geldi.

Engin Altan Düzyatan, Sarp Bozkurt, Melisa Şenolsun, Erkan Can ve Ali Adnan Özgür’le birlikte tüm ekibin katıldığı yemek eğlenceli anlara sahne oldu. Yönetmen Ali Adnan Özgür özverili çalışmalarından dolayı tüm ekibe teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Denenmemiş konseptiyle sinema seyircilerinin ilgisini çekmeye hazırlanan Dünya Varmış filmi, İstanbul çekimlerinin hemen ardından post-prodüksiyon sürecine başlayacak. Heyecan, arkadaşlık ve aşk üçgeninde gelişen olaylar gelecekten günümüze gelip beyaz perdeye yansıyacak.

Reklam

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Sarp Bozkurt, Melisa Şenolsun’nun paylaştığı film dünya üzerindeki tüm yaşamın sonunu getirecek olan salgının yayılmasının 24 saat öncesinde başlıyor. Her şeyi önceden bilen ‘Kadimler’ adında gizli bir oluşumun, seçilmiş kişilerden oluşan insanların yaşamlarını sürdürebilmeleri için inşa ettikleri sığınak otelde heyecan ve gizem dolu günler yaşanıyor.

Senaryosunu Ali Adnan Özgür ve Sarp Bozkurt’un kaleme aldığı ‘Dünya Varmış’ kadrosundaki yıldız isimlerle 2024’ün en iddialı filmlerinden biri olmaya aday.

Devamını Okuyun

Sinema

“Açık Havada Popcorn Kokusu Var” Etkinliği Havaların Isınmasıyla Birlikte Tekrar Başlıyor

Mısırlar patlıyor, açık havadan İstanbul’a Popcorn kokusu yayılıyor. Şehrin en beklenen ve en iyi etkinliklerinden biri olan “Açık Havada Popcorn Kokusu Var” havaların ısınmasıyla birlikte geri dönüyor…

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Mısırlar patlıyor, açık havadan İstanbul’a Popcorn kokusu yayılıyor. Şehrin en beklenen ve en iyi etkinliklerinden biri olan “Açık Havada Popcorn Kokusu Var” havaların ısınmasıyla birlikte geri dönüyor…

Maximiles Black sponsorluğunda Swissôtel The Bosphorus içerisinde yer alan Sultanpark’ta 27 Mayıs Pazartesi günü başlayacak olan “Açık Havada Popcorn Kokusu Var” etkinliğinde farklı film zevklerine hitap eden, geçmişten günümüze ses getiren, Oscar ödüllü filmler yaz boyunca gösterime sunuluyor.

27 Mayıs Pazartesi günü ilk gösterime başlayacak olan açık hava sinemasında yaz boyunca çeşitli tarihlerde pazartesi günleri 21:00’da patlamış mısır ve içecek eşliğinde filmin keyfi çıkıyor.

Reklam

Swissôtel’in seçkisiyle açık hava sinemasında filmler hazır, patlamış mısırın kokusu İstanbul’a yayılmaya başladı bile, e peki sen neredesin?

Hazırsanız açık hava sineması hakkında detaylı bilgi ve bilet satın almak için:

www.swissotelthebosphorus.com/tr/acik-hava-sinemasi/

PARAZİT – 11 HAZİRAN SALI

Reklam

TH GREAT GATSBY – 24 HAZİRAN PAZARTESİ

CASABLANCA – 8 TEMMUZ PAZARTESİ

WHIPLASH – 22 TEMMUZ PAZARTESİ

LA LA LAND – 29 TEMMUZ PAZARTESİ

BALİNA – 5 AĞUSTOS PAZARTESİ

Reklam

THE MENU – 12 AĞUSTOS PAZARTESİ

Devamını Okuyun

Sinema

“The Wild Robot/ Vahşi Robot” Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

DreamWorks Animation’dan Peter Brown’ın sevilen, ödüllü, New York Times’ın en çok satan kitabı The Wild Robot’un edebi sansasyonel eserinin yeni bir uyarlaması geliyor…

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

DreamWorks Animation’dan Peter Brown’ın sevilen, ödüllü, New York Times’ın en çok satan kitabı The Wild Robot’un edebi sansasyonel eserinin yeni bir uyarlaması geliyor…

Destansı macera, ıssız bir adada gemisi kazaya uğrayan ve zorlu çevreye uyum sağlamayı öğrenmesi, yavaş yavaş adadaki hayvanlarla ilişkiler kurması ve evlat edinmesi gereken bir robotun ROZZUM ünitesi 7134, kısaca “Roz” yolculuğunu konu alıyor.

Reklam
Devamını Okuyun

Sinema

“Sayara: İntikam Meleği” Filmi Ne Zaman Vizyonda Olacak? Fragman İzleyin

Türünün nadir örneklerinden biri olan, korku-suç ve aksiyon öğelerini bir arada barından Türk filmi ‘Sayara’ 21 Haziran’da sinema salonlarındaki yerini alacak.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Türünün nadir örneklerinden biri olan, korku-suç ve aksiyon öğelerini bir arada barından Türk filmi ‘Sayara’ 21 Haziran’da sinema salonlarındaki yerini alacak. İzlemesi cesaret gerektiren filmden dikkat çeken bir fragman yayınlandı…

Yapımını Inter Yapım’ın, uluslararası dağıtımını Inter Medya’nın üstlendiği Sayara’nın yönetmen koltuğunda Can Evrenol oturuyor. Senaryosu da Can Evrenol tarafından kaleme alınan filmin oyuncu kadrosunda Duygu Kocabıyık, Emre Kızılırmak, Özgül Koşar yer alıyor.

Cannes’ın ardından Türkiye’de gösterime giriyor…

Dünya prömiyerini İstanbul Film Festivali’nde, uluslararası prömiyerini ise Cannes Film Festivali’nde yapan ‘Sayara’ 21 Haziran itibariyle vizyondaki yerini alacak. Karanlık ve vahşi bir hikayeyi anlatan ‘Sayara’ seyircilere kan donduran dakikalar yaşatacak.

Reklam

Türkmenistanlı sessiz bir spor salonu temizlikçisi olan Sayara’nın kız kardeşinin, kontrolden çıkarak caniye dönüşen bir arkadaş grubu tarafından öldürülmesinin ardından başlayan intikam hikayesi oldukça sert görüntülere sahne oluyor.

Baskın kadar karanlık, çıplak kadar gerçek. Can Evrenol’dan izlemeye cesaret edemeyeceğiniz Sayara: İntikam Meleği 21 Haziran’da sinemalarda...

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar