Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Chris Hemsworth’lü Furiosa’nın Çekimleri Başladı

Yayınlandı

Tarih

Charlize-Theron-as-Furiosa-in-Mad-Max-Fury-Road-2
Ayrıksı Kitap

”Mad Max: Fury Road’un Öncesinde Geçen Furiosa’nın Çekimleri Başladı

Furiosa ile Mad Max Evrenine Dönüyoruz

Chris Hemsworth ve Tom Burke’ün de rol alacağı ‘Furiosa’ 2024’te vizyona girecek.
Tüm güzel şeyler zaman alır ve zamanın Mad Max hayranları için kesinlikle heyecan verici haberleri vardı; Filmin kadrosunda yer alan Chris Hemsworth, Furiosa hikayesinin çekimlerinin başladığını Twitter’dan duyurdu. Covid ile ilgili sorunlar nedeniyle çekimlerde yaşanan gecikmeden sonra, Haziran 2023 için başlangıçta planlanan çıkış tarihinin Mayıs 2024’e ertelenmesi gerektiğine karar verildi. O zamandan beri, hayranlar ve ekip, o zamana kadar yapım öncesi belirsizlik içinde kaldı. yıldızdan güç alan oyuncu kadrosu, diğer filmlerine sarılmış durumda. Yine de dedikleri gibi, “Yaşıyorum, ölüyorum. Yeniden yaşıyorum!”

Yeni Film Mad Max Furiosa’da Chris Hemsworth Var

Hemsworth, merakla beklenen Furiosa prequel için film listesiyle birlikte sosyal medyada bir fotoğraf yayınladı ve internette çılgınlık yarattı. Fotoğraftaki yazı tahtası, arka planda bulutlu, tanıdık Mad Max kavrulmuş çölde desteklenmişti. Yönetmenin adı George Miller da arduvazda görülebilir. Önceki Mad Max filmlerinin dördünde de çalışan Miller, acımasız Imperator Furiosa’nın başlangıç ​​hikayesini Nico Lathouris ile birlikte yazmak için geri döndü. Bu, Furiosa’nın geçmişinin yetenekli ellerde olduğu anlamına gelir.

Oscar ödüllü Charlize Theron’un oynadığı Imperator Furiosa’yı en son, Mad Max 2015’te tekrar ziyaret edilen Mad Max: Fury Road’da gördük. Theron’un karakteri, düşmanın teğmenlerinden biri olarak, gıpta edilen benzini almak için gönderilen devasa bir War Rig manevrasıyla tanıtıldı. Bunun yerine, zorlu Furiosa, Hisarı’ndan kaçmak için Immortan Joe’nun beş karısını barındırıyor. Fury Road’u Wasteland boyunca yüksek hızlı bir arayışa sokan Furiosa’nın eylemleri, burada bir kadın klanı olan Vuvalini ile karşılaştılar. Kadınlar Furiosa’yı tanır ve ona çocukken onlardan kaçırıldığını açıklar. Tom Hardy’nin canlandırdığı Max, Furiosa’yı ve kadın klanını Kale’ye dönmeye ve insanlar ve kaynaklar üzerinde hak iddia etmek için savaşmaya ikna eder.

Reklam

Ön bölüm için, odak noktasının teğmenin kökenlerine odaklanması dışında olay örgüsü hakkında pek bir şey bilinmiyor ve genç Furiosa, çekimlerin bir bölümünde dublör kullanmak istemediğini söyleyen Altın Küre ödüllü Anya Taylor-Joy tarafından canlandırılacak. 2015’te The Witch’te kötü muamele gören Thomasin rolüyle çıkış yapan Taylor-Joy, yeteneğini çok çeşitli rollerle sergiledi. Son olarak, Taylor-Joy, Alexander Skarsgård ile Viking destanı The Northman’da yer aldı. Ondan önce, baş döndürücü korku filmi Last Night in Soho’da rol aldı. Diğer rolleri arasında Netflix’ten The Queen’s Gambit, Emma, The New Mutants ve Peaky Blinders yer alıyor. Ayrıca, Ralph Fiennes’in karşısında rol aldığı, vizyon tarihi yaklaşan bir korku filmi olan The Menu var.

Furiosa, Fury Road’dan yapım tasarımcısı Colin Gibson, editör Margaret Sixel ve makyaj tasarımcısı Lesley Vanderwalt’ın da aralarında bulunduğu Oscar ödüllü ekibin dönüşünü görecek. Miller, Kennedy Miller Mitchell şirketi aracılığıyla Doug Mitchell ile birlikte yönetecek ve yapımcılığını üstlenecek. Taylor-Joy ve Hemsworth ile birlikte duyurulan diğer oyuncular ise Tom Burke, Rictus Erectus rolünü yeniden canlandıran Nathan Jones ve yine Fury Road’dan dönen Angus Sampson.

Aşağıdaki Hemsworth’ün tweet’ine göz atın:

Devamını Okuyun
Reklam

Sinema

Katil Robot “Megan” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Megan Yeni Fragman
Ayrıksı Kitap

Film, bebeğin çılgın dans hareketlerini sergileyen ilk fragmanının yayınlanmasının ardından bu yılın başlarında viral bir sansasyon yarattı. Şans eseri, bu yeni klip aynı zamanda onun birinci sınıf koreografisinden bazılarını da içeriyor.

M3GAN, Akela Cooper tarafından yazılmıştır ve Cooper ve Wan’ın bir hikayesine dayanmaktadır. Filmin kadrosunda The Daily Show komedyeni Ronny Chieng de yer alıyor.

M3GAN 6 Ocak’ta sinemalarda. Filmin Türkçe altyazılı yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun

Sinema

“Babil” Filmi Bize Ne Anlatıyor?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Babil Nasıl Bir Film
Ayrıksı Kitap

Damien Chazelle’den BABİL filmi, 1920’lerin Los Angeles’ında Brad Pitt, Margot Robbie ve Diego Calva tarafından yönetilen, Jovan Adepo, Li Jun Li ve Jean Smart’tan oluşan bir oyuncu kadrosuyla orijinal bir destandır.

Aşırı hırs ve aşırı aşırılık hikayesi, Hollywood’un başlarında dizginlenemeyen bir çöküş ve ahlaksızlık çağında birden fazla karakterin yükselişini ve düşüşünü anlatıyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Robert Pattinson’lı “Mickey 17” Filminin Tanıtımı Yayınlandı – “Mickey 17” Nasıl Bir Film?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Mickey 17 Tanıtım
Ayrıksı Kitap

Bong Joon Ho’nun 29 Mart 2024’te vizyona girecek olan “Mickey 17” filminin ilk ama kısa tanıtımı yayınlandı…

Çekimleri Ağustos ayında İngiltere’de başlayan ve halen devam eden bilim kurgu filmi, Edward Ashton tarafından yazılan “Mickey7” isimli romandan uyarlandı.

Konusu:

Bir buz gezegenini kolonileştirmek için gönderilen Mickey’i takip ediyor. Kitabın konusuna göre; Mickey, vücudunun ölümden sonra yenilenebileceğini, ancak anılarının hala korunduğunu fark eder. Altıncı ölümünden sonra yaşama yeniden başlayan Mickey7, yaşadığı hayatın neye benzediği ve bu görevin neden kendisine kaldığını nihayet anladığında, hayatının akışı tamamen değişir.

Filmin oyuncu kadrosunda Pattinson’ın yanı sıra; Mark Ruffalo, Toni Collette, Steven Yeun, Naomi Ackie gibi isimler yer alıyor.

Reklam

Kaynak: Beyazperde.

Devamını Okuyun

Popüler