Cobra Kai | 4. Sezon Resmi Fragmanı Yayınlandı

Tüm dojo’lar ve tüm rakipler kozlarını paylaşıyor. Sabırsızlıkla beklediğimiz dizi Cobra Kai 4. sezonuyla 31 Aralık’ta tüm dünyada sadece Netflix’te. Cobra Kai 4 yeni sezon fragmanı ve konusu ise aşağıda sizi bekliyor.

COBRA KAI, 1984 tarihli All Valley Karate Turnuvası’nın 30 yıl sonrasında geçiyor. Daniel LaRusso (Ralph Macchio) ve Johnny Lawrence (William Zabka) arasındaki kaçınılmaz çatışma ise tüm hızıyla devam ediyor. 4. sezonda Miyagi-Do ve Kartal Dişi dojo’ları, 18 Yaş Altı All Valley Karate Turnuvası’nda Cobra Kai’ı devirmek için güçlerini birleştiriyor. Turnuvayı kaybeden taraf, sonsuza kadar karateden çekilmeyi kabul ediyor.

Samantha ve Miguel dojo ittifakını sürdürmek için elinden geleni yaparken Robby, Cobra Kai’da her şeyini ortaya koyuyor ve Valley’nin kaderini benzeri görülmemiş büyüklükte bir riske atıyor. Acaba Kreese’in tehlikeli planları işe yarayacak mı? Peki ya Daniel ve Johnny on yıllardır süren düşmanlıklarına son verip Kreese’i alt edebilecek mi? Yoksa Valley’de karate denince akıllara artık Cobra Kai mı gelecek?