David López Ekim Ayında Finesse Chef’s Kitchen’da

Misafirlerine sunduğu eşsiz lüks deneyimi ile benzerlerinden ayrılan Finesse, Chef’s Kitchen’da ağırladığı seçkin şeflerin arasına Ekim ayında David López’i katacak. İspanyol mutfağının önde gelen şeflerinin yanında eğitimini tamamlayan 39 yaşındaki yetenekli şef, 2016’dan beri kendi restoranını yönetiyor. López 25 – 30 Ekim arasında ise Chef’s Kitchen mutfağını devralarak Finesse misafirleri için özel olarak hazırlayacağı lezzetleri sunmaya hazırlanıyor.

Lüks tatil anlayışına yepyeni bir boyut kazandıran ve özenli detaylarıyla fark yaratan Finesse, sıra dışı gastronomik yaklaşımının yansıması olan Chef’s Kitchen’da, Ekim ayında İspanyol şef David López’i konuk edecek. Lópe, 25 – 30 Ekim tarihleri arasında birbirinden özel tariflerini Finesse misafirleri için hazırlayacak.

CDT Alicante’deki eğitiminin ardından Dani García, Pablo González, Vicente Patiño ve Ricardo Moltó gibi büyük şeflerin mutfağında çalışan 39 yaşındaki şef David López, 2016’dan beri İspanya’nın Murcia kentinde açtığı Local de Ensayo isimli restoranında misafirlerini ağırlıyor. Deneyimlerini akademide katıldığı derslerle genç şef adaylarına aktaran ve bugüne dek pek çok konferansta konuşmacı olarak yer alan López, yerel gastronominin gelişmesi için çalışmalar yürüttüğü Murcis bölgesinde çeşitli ödüllere de layık görülmüş bir şef.

Chef’s Kitchen ve Finesse mutfağı hakkında Misafirlerine her bakımdan üstün bir tatil deneyimi sunan Finesse, 350 metre altın kristal kum sahili, firuze mavisi denizi, incelikle tasarlanmış sade mekanları ve her yaştan misafiri için sunduğu zamansız eğlencesiyle adeta büyüleyici bir atmosfere sahip. Bu deneyimin unutulmaz detaylarının arasında, sıra dışı gastronomik yaklaşımı da yer alıyor. Finesse’in Chef’s Kitchen’a ek olarak, yine a la carte olarak hizmet veren Med Kitchen ve a la minute hizmet veren The Kitchen isimli iki restoranı daha bulunuyor. Beach Club ise akşamları clambake restoranına dönüşüyor. Paloma Grup’un kendi çiftliğinden gelen bahçeden sofraya organik ürünler, yerele saygı felsefesiyle seçilen malzemeler ve yaratıcı lezzetler Finesse mutfağının temelini oluşturuyor.