Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Televizyon

Dijital Platform Abone Sayıları Türkiye’de En Çok Abone Hangi Paltformda? (Temmuz – Eylül 22)

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

justwatch.com’un 2022’nin üçüncü çeyreği için akış (stream) hizmetlerinin pazar paylarıyla ilgili en yeni verilerini görelim. Aşağıdaki grafikte Ocak ayından bu güne kadar ay ay inişleri çıkışları görebileceksiniz. Değerlendirme yazımızda ise son 3 aya ait detaylar var. Bu veriler sadece web sitemizde.

Dijital Platformlar Abone Sayısı


2022’nin üçüncü çeyreğinde Neler Oldu?

bluTV ve Netflix toplamda %67 ile Türkiye pazarının yarısından fazlasını elinde tutuyor. İki sağlayıcı (bluTV ve Netflix) birbirinin üstesinden gelmekten uzak olsa da, her ikisi de ülkedeki en güçlü akış hizmetleri olarak varlığını sürdürüyor. Bu arada, Disney+ ile Mubi arasında sadece %1’lik bir farkla ayrılan yakın bir rekabet var.

Dijital Platformlar Türkiye Abone Sayıları 2022 Q3 Grafik

Dijital Platformlar Türkiye 2022’de pazar payı gelişimi

Haziran 2022’de başarılı bir lansmandan sonra Disney+ şimdi +%8 ekleyerek Türkiye pazarını önemli ölçüde değiştirdi. Hem Netflix hem de Prime Video, Eylül ayına kadar her biri +%1 kazanarak kazanan oldu. Bu arada, bluTV ve Mubi, Ocak ayından bu yana abonelerinin %-4’ünü kaybederek güç kaybetti.

Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

The Last Of Us Kamera Arkasında Neler Oluyor? İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Takırdayanlarla tanışıyoruz. Ekibin ilgiyi toplayabilmek için tasarımlarla nasıl uğraştığına ve #TheLastOfUs kamera arkasına göz atalım! 💙 #TheLastOfUs, ilk iki bölümüyle sadece BluTV’de! İzlemek için 👉🏻 https://www.blutv.com/diziler/yabanci..

3. Bölüm ne zaman yayında?

Devamını Okuyun

Televizyon

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’lı “Aile” Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı, aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Çok yakında Show TV’de ekranlara gelecek ‘Aile’, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak.

Devamını Okuyun

Televizyon

Ben Bu Boşluğu Nasıl 2. Bölüm Ne Zaman Saat Kaçta Yayında? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Fragman Aşağıda

“Göz yaşlarım nereye gitti bilmiyorum, hepsini zamansız harcamış olabilirim.” 

Ben Bu Boşluğu Nasıl, 2. bölümüyle Çarşamba 21.00’de sadece BluTV’de!

Devamını Okuyun

Popüler