Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Disney+’da Demet Özdemir Süprizi !

Yayınlandı

Tarih

Dunyayla benim aramda

Demet Özdemir’in Dizisin Adı Ne?

Ayrıksı Kitap

Yönetmen koltuğuna Diriliş Ertuğrul, Avlu ve Hekimoğlu dizilerinin yönetmeni Hülya Gezer’in oturduğu proje “Dünyayla Benim Aramda” Disney+ da yayına başlamak için gün sayıyor. 14 Haziran da Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disney+ her geçen gün gelecek yapımları hakkında bilgi vermeye başladı. 

Demet Özdemir’in Dizisi Ne zaman yayınlanacak?

Tam olarak yayın tarihi belli olmayan dizinin başrollerini Demet Özdemir, Buğra Gülsoy ve Hafsanur Sancaktutan paylaşırken Zerrin Tekindor, İbrahim Selim, Melisa Döngel ve Metin Akdülger eşlik ediyor. Toplam 6 bölüm olacak bu mini dizinin bölümleri 40 – 60 dk arası sürede olacak. Dizi İlkin ve Sinem’in arasında kalan Tolga’nın hikayesini ele alıcağı söyleniyor. Pınar Bulut’un ele aldığı romantik komedi kategorisindeki dizinin ilk fragmanı Disney+ ın yaptığı etkinlikte gösterildi. En kısa süre içerisinde dijital medyada paylaşılması bekleniyor.

#demetozdemir

Televizyon

Marvel, “Armor Wars”u Film Olarak Geliştiriliyor

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Armor Wars Don Cheadle
Ayrıksı Kitap

Marvel Studios, “Armor Wars” projesini şimdi Disney+ için bir dizi olması için, uzun metrajlı bir film olarak yeniden geliştirilecek…

Kaynaklar, stüdyonun hikayeyi doğru şekilde anlatmak için kararlı olduğunu ve bu süreçte bir özelliğin proje için daha uygun olduğunu fark ettiğini söylüyor.

Uzun süredir devam eden Marvel Sinematik Evreni rolünü Albay James “Rhodey” Rhodes, AKA Savaş Makinesi olarak yeniden canlandıran Don Cheadle, yıldız olmaya devam ediyor. Dizinin baş yazarı olarak görev yapan Yassir Lester, uzun metrajlı senarist olarak kalacak.

Kaynak: The H. Reporter.

Devamını Okuyun

Televizyon

“Hocus Pocus 2” Ne Zaman Ve Hangi Kanalda Yayınlanıyor? Fragman İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Hocus Pocus 2
Ayrıksı Kitap

Bette Midler, Sarah Jessica Parker ve Kathy Najimy, yanlışlıkla güçlü bir cadılar meclisini canlandıran bir grup çocuğu konu alan 1993 tarihli filmin devamında rollerini yeniden canlandırıyorlar.

Filmi; Disney Plus’ta, 30 Eylül’den itibaren izleyebilirsiniz.

Devamını Okuyun

Televizyon

House of the Dragon Onuncu (Final) Bölümü Ne Zaman Saat Kaçta?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

house of the dragon princeses
Ayrıksı Kitap

House of the Dragon’un Birinci Sezon  Onuncu Yani Final Bölümü The Black Queen  adını taşıyor ve 10. Bölüm yani House Of The Dragon Final bölümü 23 Ekim pazar akşamı Amerika saatiyle akşam saat 9’da yani Amerika saatiyle 21’de HBO Max’de yayınlanırken Türkiye saatiyle pazarı pazartesiye bağlayan gece sabaha karşı (24 Ekim Pazartesi) 04’de yayınlanıyor.

Devamını Okuyun

Popüler