Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Doctor Strange 2 Filminde Hugh Jackman, Wolverine Olarak Geri Dönebilir

Filmin fragmanındaki bir detay Hugh Jackman’ın geri dönebileceğini gösteriyor.

Yayınlandı

Tarih

Doctor Strange 2 Filminde Hugh Jackman, Wolverine Olarak Geri Dönebilir
Ayrıksı Kitap

Marvel, Doctor Strange in the Multiverse of Madness, filmi ile Hugh Jackman’ın Wolverine’ini beyaz perdeye geri döndürmek ve onu Marvel Sinematik Evrenine dahil etmek için gizlice çalıştığı ortaya çıktı.

Marvel, 2019’da Fox ile birlikte X-men’in haklarını aldığından beri hayranlar, geri dönüşlerini ve mutantlar ile MCU’nun karakterlerini aynı ekranda görme fırsatını sabırsızlıkla bekliyor. Önümüzdeki ay gösterime girecek olan Doctor Strange’in ikinci solo filmi ise bu bağları birleştirmeye en müsait film olarak gösteriliyor. Çoklu evrende yolculuğa çıkacak olan Doctor Strange, bu filmde X-Men ekibini MCU’ya dahil edecek. X-Men deyince akıllara direkt olarak şüphesiz Wolverine gelecektir ki kendisinin de bu filmde geri dönmesini bekliyoruz.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness, filminde yeni Wolverine’i canlandıracak isimlere yönelik pek çok iddia ortaya atıldı. Öyle ki bu isimler arasında Keanu Revees ve Daniel Radcliffe öne çıkıyordu.

Dikkat Örümcek Adam Eve Dönüş Yok ile ilgili spoiler İçerir

Spider-Man: No Way Home ile Andrew Garfield ve Tobey Maguire’ın geri dönüşünü mükemmel bir şekilde hazırlayan Marvel, aynısını Hugh Jackman’lı Wolverine içinde hazırlıyor olabilir, zira bazı iddialar Marvel’ın oldukça sıkı bir şekilde Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmi ile Hugh Jackman’ın dönüşüne hazırlandığını gösteriyor.

Spoiler Bitti

Reklam

Tam dokuz filmde yer alan Hugh Jackman’ın Wolverine’i, 2017’deki Logan filmi ile hikayesini sonlandırmıştı. Bununla birlikte, Wolverine ayrıldığından beri, hayranlar Jackman’ın adamantium pençeli süper kahramanının MCU’ya girmesini özlediler ve bunun nasıl gerçekleşeceğini uzun bir süredir tartışıyorlar. Buna en doğru cevap ise Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde saklanıyor olabilir.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness fragmanının bir karesinde, Doctor Strange, 1997’de iptal edilen X-Men: The Animated Series’i andıran bir animasyon evreninden düşüyor. Strange’in, Hugh Jackman’ın Wolverine’ini diriltmek için bu evreni kullanabileceği konuşuluyor. Elbette buradan sonrasında Wolverine’in tamamen geri dönüşüne şahit olmayacağız ancak bahsi geçen o karede kısa da olsa Hugh Jackman tarafından seslendirilen bir Wolverine karakterini görme ihtimalimiz olabilir. Öyle ki Marvel, onu tamamen geri getirmek zorunda kalmadan hayranların isteklerini kısmen yatıştırmış olacak.

MCU’da yepyeni bir kapıyı aralayacak olan Doctor Strange, ikinci solo filminde zombi muadili de dahil olmak üzere çeşitli alternatif boyutları ziyaret ettiğine şahit olacağız. Bu nedenle film için sizler gibi bizde fazlasıyla heyecanlıyız.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness, 6 Mayıs 2022’de vizyona girecek.

Reklam

Sinema

“Indiana Jones ve Kader Kadranı” Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Indiana Jones and the Dial of Destiny
Ayrıksı Kitap

Harrison Ford, James Mangold’un (“Ford v Ferrari”, “Logan”) yönettiği ikonik “Indiana Jones” serisinin merakla beklenen beşinci filminde, efsanevi kahraman arkeolog olarak geri dönüyor…

Yönetmenliğini James Mangold’un üstlendiği filmin yapımcılığını Kathleen Kennedy, Frank Marshall ve Simon Emanuel üstlenirken, yürütücü yapımcılığını Steven Spielberg ve George Lucas üstleniyor. 1981’deki orijinal “Raiders of the Lost Ark”tan bu yana her Indy macerasının müziklerini yapan John Williams, bir kez daha müzikleri besteliyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Katil Robot “Megan” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Megan Yeni Fragman
Ayrıksı Kitap

Film, bebeğin çılgın dans hareketlerini sergileyen ilk fragmanının yayınlanmasının ardından bu yılın başlarında viral bir sansasyon yarattı. Şans eseri, bu yeni klip aynı zamanda onun birinci sınıf koreografisinden bazılarını da içeriyor.

M3GAN, Akela Cooper tarafından yazılmıştır ve Cooper ve Wan’ın bir hikayesine dayanmaktadır. Filmin kadrosunda The Daily Show komedyeni Ronny Chieng de yer alıyor.

M3GAN 6 Ocak’ta sinemalarda. Filmin Türkçe altyazılı yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun

Sinema

“Babil” Filmi Bize Ne Anlatıyor?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Babil Nasıl Bir Film
Ayrıksı Kitap

Damien Chazelle’den BABİL filmi, 1920’lerin Los Angeles’ında Brad Pitt, Margot Robbie ve Diego Calva tarafından yönetilen, Jovan Adepo, Li Jun Li ve Jean Smart’tan oluşan bir oyuncu kadrosuyla orijinal bir destandır.

Aşırı hırs ve aşırı aşırılık hikayesi, Hollywood’un başlarında dizginlenemeyen bir çöküş ve ahlaksızlık çağında birden fazla karakterin yükselişini ve düşüşünü anlatıyor.

Devamını Okuyun

Popüler