Bizimle iletişim kur

Televizyon

Dünyanın Konuştuğu Konular Ağustos’ta BluTV’de

Yayınlandı

on

Radio Mood App

BluTV seçkisine çok konuşulacak yeni yapımlar ekleniyor…

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, tüm dünyanın konuştuğu ve yakın tarihe damga vurmuş konuların işlendiği çarpıcı yapımları seçkisine eklemeye devam ediyor. Brexit Referandumu ve R. Kelly skandalı gibi herkesin dikkat kesildiği, sansasyonel olayların perde arkasını ele alan yapımlar ağustos ayında BluTV’de yayına giriyor.

BluTV, yediden yetmişe tüm izleyicilerin kendi tarzına göre farklı içerik alternatifleri bulabileceği kütüphanesine yeni içerikler eklemeye devam ediyor. İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılma kararının etkilerini gözler önüne seren ‘Devils’ ikinci sezonuyla BluTV’deki yerini alırken yirmi yılı aşkın bir süre boyunca seks suçlusu olarak hayatını gizleyen R. Kelly’nin incelendiği ‘R. Kelly Faking It Special’ belgeseli, cinayet işleyen çocukların hikayelerini anlatan ‘Deadliest Kids’ ve Jackie Siegel’in Florida’daki Versailles malikanesine dönüşünü gözler önüne seren reality şov ‘Queen of Versailles Reigns Again’ ağustos ayında yayına girecek içerikler.

Devils (2. Sezon): Başrollerinde Alessandro Borghi, Patrick Dempsey, Laia Costa, Kasia Smutniak, Lars Mikkelsen, Malachi Kirby, Paul Chowdhry, Pia Mechler, Harry Michell ve Sallie Harmsen’ın yer aldığı ve Guido Maria Brera’nın romanından uyarlanan ‘Devils’, ikinci sezonunda Brexit Referandumu’nu çevreleyen haftalara doğru hızlı bir şekilde ilerliyor. İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılma kararının geniş mali etkileri ve Londra merkezli Amerikan yatırım bankası NYL’de gerilim sürüyor. Dominic ve Massimo ise riskli yatırımlar kovalarken Çinli yatırımcılar ve teknolojinin spekülatif oyunlarıyla karşı karşıya kalıyor.

Reklam

R. Kelly: A Faking It Special: R. Kelly, yirmi yıldan fazla bir süre bir seks suçlusu olarak gizli hayatını saklamaya çalıştı. Peki ipuçları her zaman gözümüzün önünde miydi? Reşit olmayan kadınlara olan ilgisi belli miydi? Kurbanlara sessiz kalmaları için para ödediğini reddetmesi inandırıcı mıydı? Beden dili, dilbilim ve psikoloji uzmanlarından oluşan bir ekip; R. Kelly’nin röportajlarını mercek altına aldı. ‘R. Kelly: A Faking It Special’ belgeseli, medyadaki görüntülerinin kare kare analizinin yanı sıra, 100 milyonluk rekor albüm satışıyla R&B’nin dahi kralı R. Kelly’nin memleketi Chicago’nun sokaklarından bugüne uzanan karanlık sırlar ve yalanlarla dolu yaşantısını da mercek altına alıyor.

Deadliest Kids: Çocuklar birini öldürdüğünde, toplum şokla sarsılır. Ama bir çocuğu cinayet işlemeye iten asıl sebepler nedir? Polis kanıtları, kişisel arşivler ve kurbanın sevdikleriyle yapılan görüşmeler; dünyanın en ölümcül çocuklarının ardındaki gerçeği ortaya çıkarıyor.

Queen of Versailles Reigns Again: Jackie Siegel, Florida’daki Versailles malikanesine dönüyor. 2012 tarihli orijinal belgeselde milyarder çift Jackie ve David, 90 bin metrekarelik bir malikane inşa etmeye çalışmış ama ekonomik kriz nedeniyle başaramamıştı. Tam 10 yıl sonra Jackie evdeki tadilatları bitirmek için dönüş yapıyor. Renovasyon sırasında beş mutfak, 35 arabalık bir garaj, 150 kişilik yemek odası, balo salonu ve ailenin kendi İngiliz tarzı barının tamamlanması izleyiciyle buluşuyor.

Reklam

Televizyon

Those About to Die Hangi Platformda? İlk Resmi Fragmanı İzleyin

Gladiator Dizisi Those About To Die’ın Posteri ve Fragmanı Yayınlandı! Gladiator Dizisi Those About To Die Türkçe Dublajlı Fragamanı İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Yönetmen Roland Emmerich’in  (Moonfall, Independence Day, Godzilla) merakla beklenen tarihi drama dizisi Those About To Die’ın Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada, Hindistan ve Güney Afrika’nın yanı sıra seçili Avrupa ülkelerinde yalnızca Prime Video’da 19 Temmuz’da yayınlanacak. 10 bölümün tamamı Prime üyelerine ABD lansmanından sadece bir gün sonra sunulacak. Akademi Ödülü® adayı yazar Robert Rodat (The Patriot) tarafından üretilen ve Daniel P. Mannix’in aynı adlı kurgusal olmayan kitabından ilham alan dizi, izleyicileri antik Roma’daki savaş arabası yarışları ve gladyatör dövüşlerinin muhteşem, karmaşık ve yozlaşmış dünyasına sürükleyecek. Dizi, Prime üyeliğinin bir parçası olarak ekranlara geliyor. Prime Video, ayda sadece 39 TL’ye özel indirimleri, geniş seçenekleri, kullanım kolaylığını ve kaliteli dijital eğlenceyi üyeleriyle buluşturuyor.

Gladiator Dizisi Those About To Die’ın Konusu Nedir?

Panem et Circenses – Ekmek ve Sirk Siyaseti. MS 79, Roma: Roma İmparatorluğu’nun merkezi dünyanın en zengin şehridir ve büyüyen imparatorluktan işleri devralmak için yoğun bir köle işçi akını vardır. Sıkılmış, huzursuz ve giderek daha çok şiddete başvuran Roma halkını esas olarak iki şey hizada tutuluyor: bedava yemek ve araba yarışları ile gladyatör dövüşlerinden oluşan muhteşem eğlenceler. Those About To Die dizisi, kana susamışlık, açgözlülük, güç arayışı ve yolsuzlukla karakterize edilen oyunların dünyasına derinlemesine dalıyor. Circus Maximus’taki yarışlar soyluların sahibi olduğu dört topluluk olan Mavi, Kırmızı, Beyaz ve Yeşil gruplar tarafından kontrol ediliyor ve bu grupların hisseleri Roma’daki en değerli şeyler. Halkın eğlenceler karşısındaki ilgisi giderek azalınca ve şiddete duydukları istek arttıkça, gladyatör dövüşleri için özel olarak tasarlanmış bir stadyuma ihtiyaç duyuluyor: Kolezyum. Gladyatör ve hayvan dövüşleri, stadyumun kendisi gibi büyük ve ihtişamlı. Ve bu büyüklük bahis sektörünün gelişen yeraltı dünyasını da aynı şekilde etkiliyor. Tribünlerin altında binlerce insan çalışıyor ve yaşıyor; bunların arasında binlercesi bu oyunlar için ölecek olanlar.

Those About To Die Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Birinci sınıf bir kadroya sahip dizide İmparator Vespasian rolünde Oscar® ödüllü Sir Anthony Hopkins (Kuzuların Sessizliği), Tenax rolünde Iwan Rheon (Game of Thrones), Titus Flavianus rolünde Tom Hughes (The English) yer alıyor. Cala rolünde Sara Martins (Tell No One), Viggo rolünde Jóhannes Haukur Jóhannesson (Game of Thrones), Domitian rolünde Jojo Macari (Sex Education), Antonia rolünde Gabriella Pession (Crossing Lines), Scorpus rolünde Dimitri Leonidas (Gülsuyu, Renegades), Xenon rolünde Emilio Sakraya (60 Minuten), Kwame rolünde Moe Hashim (Ted Lasso), ve Marsus rolünde Rupert Penry Jones (Whitechapel) yer alıyor. 

AGC stüdyolarından Those About To Die, yakın zamanda Herbert G. Kloiber ve Constantin Film ile Amerikalı yayın sağlayıcı Peacock’un birlikte oluşturduğu Ortak Girişim High End Productions ile ortaklaşa hazırlandı ve yapımcılığını Centropolis Entertainment, Hollywood Gang Productions ve Street Entertainment üstlendi. Dizi, Akademi Ödülü® adayı yazar Robert Rodat (The Patriot) tarafından yazılmıştır ve yönetmenliğini Roland Emmerich ile Marco Kreuzpaintner (Beat, The Lazarus Project) üstlenmiştir. Roland Emmerich, Harald Kloser, Gianni Nunnari, Stuart Ford, Lourdes Diaz, Miguel A. Palos Jr., Marco Kreuzpaintner, Robert Rodat, Herbert G. Kloiber, Martin Moszkowicz, Oliver Berben, Jonas Bauer, Charles Holland ve Namit Malhotra serinin idari yapımcılarıdır. 

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Terminator Animesi “Terminator: Zero” Ne Zaman Yayınlanacak? Fragman İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Netflix, aksiyon dolu bir fragman yayınlayarak Terminator animesini gözler önüne serdi. Terminator: Zero adını taşıyan animasyon dizisi; ikonik Terminatör aksiyonu ve heyecanını anime dünyasına taşımayı vadediyor.

Terminator: Zero fragmanı, Skynet’e rakip olacak bir yapay zeka sistemi geliştiren bilim adamı Malcolm Lee’yi ele alıyor. Her Terminator hikayesinde olduğu gibi, Lee ve üç çocuğu kısa süre sonra kendilerini bilinmeyen bir robot tarafından avlanırken buluyor.

Yeni anime, Terminator serisinin alışılmış distopik-siberpunk estetiğine bağlı kalacak gibi duruyor. Yüzlerinin yarısı olmayan Android robotlar, nükleer felakete uğramış bir dünya ve gerilimli kovalamaca anime boyunca ön plana çıkacak gibi duruyor.

Reklam

İlgi çekici yeni dokunuşlar arasında parka gibi kışlık giysiler giyen T-800 model bir Terminator bulunuyor. Ayrıca sarı yağmurluk giyen daha küçük kurtarma robotu da fragmanda yer alıyor. Fragman, animasyon dizisinin hikayeyi beklenmedik yönlere götürebileceği mesajını veriyor.

Netflix’in paylaşımına göre ilk sezon sekiz bölümden oluşacak. Hikaye, gelecekten gelen askerin 1997 yılına yolculuğuyla başlayacak.

Terminator: Zero 29 Ağustos’ta Netflix’te gösterime girecek. Bu tarih, Terminator 2’de Kıyamet Günü olarak bilinen tarihe bir gönderme yapıyor.

Kaynak: shiftdelete.net.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Stranger Things 5. Sezon Çekimleri Başladı! Kamera Arkası Videosunu İzleyin

Stranger Things 5. Sezon Çekimlerinde Neler Oluyor? İşte çekimlerin kamera arkasında neler olduğunu öğreneceğiniz harika bir video yayınlandı.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Meraklılarına duyurulur: Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things’in beşinci ve son sezon çekimlerinin yarısı resmen tamamlandı.

Son bir macera bizi bekliyor!

İşte Stranger Things 5. sezon oyuncularının çekimlerde yaşadıkları ve çekimlerde yaşanan olayların kamer arkası olayları bu videoda.

Stranger Things 5. sezon ne zaman yayınlanacak?

Stranger Things 5. sezon 2025’de yayınlanacak

Reklam

Devamını Okuyun

Televizyon

House Of The Dragon 2. Sezon Altıncı Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Türkçe Fragmanı İzle

BluTV, yeni sezonunun nefesleri kesen bir başlangıç yaptığı dizi House of The Dragon’u kullanıcılarıyla buluşturuyor. House of The Dragon 2. sezonun yeni bölümleriyle ABD yayınının hemen ardından BluTV’de olan dizinin 6. bölüm resmi fragmanı da yayınlandı.

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

“Daha önce hiç denenmedi.”

George R.R. Martin’in ‘Ateş ve Kan’ adlı romanından uyarlanan ve Targaryen Hanesi’nin efsanevi hikayesini anlatan ‘House of The Dragon’dan yayınlanan yeni fragman heyecan dozunu artırdı. 

House of the Dragon Sezon 2 Bölüm 6 Fragmanı Yayında

Kanlı bir iç savaşın eşiğinde olan Westeros’ta Kral Aegon Yeşil Konsey’i, Kraliçe Rhaenyra ise Siyah Konsey’i savunmaktadır. İki tarafın olağanüstü bir mücadeleye gireceği ‘House of The Dragon’un yeni sezonu nefessiz izlenecek.

House of the Dragon, ikinci sezon beşinci bölümüyle 22 Temmuz Pazartesi Amerika yayınından hemen sonra 05.00’te BluTV’de.

Reklam

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar