Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Dünyanın Konuştuğu Konular Ağustos’ta BluTV’de

Yayınlandı

Tarih

R. Kelly 12 Nights Of Christmas - Brooklyn, New York
Ayrıksı Kitap

BluTV seçkisine çok konuşulacak yeni yapımlar ekleniyor…

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, tüm dünyanın konuştuğu ve yakın tarihe damga vurmuş konuların işlendiği çarpıcı yapımları seçkisine eklemeye devam ediyor. Brexit Referandumu ve R. Kelly skandalı gibi herkesin dikkat kesildiği, sansasyonel olayların perde arkasını ele alan yapımlar ağustos ayında BluTV’de yayına giriyor.

BluTV, yediden yetmişe tüm izleyicilerin kendi tarzına göre farklı içerik alternatifleri bulabileceği kütüphanesine yeni içerikler eklemeye devam ediyor. İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılma kararının etkilerini gözler önüne seren ‘Devils’ ikinci sezonuyla BluTV’deki yerini alırken yirmi yılı aşkın bir süre boyunca seks suçlusu olarak hayatını gizleyen R. Kelly’nin incelendiği ‘R. Kelly Faking It Special’ belgeseli, cinayet işleyen çocukların hikayelerini anlatan ‘Deadliest Kids’ ve Jackie Siegel’in Florida’daki Versailles malikanesine dönüşünü gözler önüne seren reality şov ‘Queen of Versailles Reigns Again’ ağustos ayında yayına girecek içerikler.

Devils (2. Sezon): Başrollerinde Alessandro Borghi, Patrick Dempsey, Laia Costa, Kasia Smutniak, Lars Mikkelsen, Malachi Kirby, Paul Chowdhry, Pia Mechler, Harry Michell ve Sallie Harmsen’ın yer aldığı ve Guido Maria Brera’nın romanından uyarlanan ‘Devils’, ikinci sezonunda Brexit Referandumu’nu çevreleyen haftalara doğru hızlı bir şekilde ilerliyor. İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılma kararının geniş mali etkileri ve Londra merkezli Amerikan yatırım bankası NYL’de gerilim sürüyor. Dominic ve Massimo ise riskli yatırımlar kovalarken Çinli yatırımcılar ve teknolojinin spekülatif oyunlarıyla karşı karşıya kalıyor.

Reklam

R. Kelly: A Faking It Special: R. Kelly, yirmi yıldan fazla bir süre bir seks suçlusu olarak gizli hayatını saklamaya çalıştı. Peki ipuçları her zaman gözümüzün önünde miydi? Reşit olmayan kadınlara olan ilgisi belli miydi? Kurbanlara sessiz kalmaları için para ödediğini reddetmesi inandırıcı mıydı? Beden dili, dilbilim ve psikoloji uzmanlarından oluşan bir ekip; R. Kelly’nin röportajlarını mercek altına aldı. ‘R. Kelly: A Faking It Special’ belgeseli, medyadaki görüntülerinin kare kare analizinin yanı sıra, 100 milyonluk rekor albüm satışıyla R&B’nin dahi kralı R. Kelly’nin memleketi Chicago’nun sokaklarından bugüne uzanan karanlık sırlar ve yalanlarla dolu yaşantısını da mercek altına alıyor.

Deadliest Kids: Çocuklar birini öldürdüğünde, toplum şokla sarsılır. Ama bir çocuğu cinayet işlemeye iten asıl sebepler nedir? Polis kanıtları, kişisel arşivler ve kurbanın sevdikleriyle yapılan görüşmeler; dünyanın en ölümcül çocuklarının ardındaki gerçeği ortaya çıkarıyor.

Queen of Versailles Reigns Again: Jackie Siegel, Florida’daki Versailles malikanesine dönüyor. 2012 tarihli orijinal belgeselde milyarder çift Jackie ve David, 90 bin metrekarelik bir malikane inşa etmeye çalışmış ama ekonomik kriz nedeniyle başaramamıştı. Tam 10 yıl sonra Jackie evdeki tadilatları bitirmek için dönüş yapıyor. Renovasyon sırasında beş mutfak, 35 arabalık bir garaj, 150 kişilik yemek odası, balo salonu ve ailenin kendi İngiliz tarzı barının tamamlanması izleyiciyle buluşuyor.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

Viggo Mortensen’li “Thirteen Lives” İlk Fragman Yayınladı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

THIRTEEN LIVES (2022)
Ayrıksı Kitap

2018 yılında gerçekleşen gerçek bir olayı konu alan “Thirteen Lives” yakında Amazon Prime’da…

On Üç Hayat’ın gerçek hikayesinde, on iki erkek çocuk ve bir Tayland futbol takımının koçu, beklenmedik bir yağmur fırtınası onları dağın içindeki bir odaya kapatır.

Su basmış mağara tünellerinden oluşan bir labirentin arkasına gömülü olarak, imkansız ihtimallerle karşı karşıya kalırlar. Birinci sınıf dalgıçlardan oluşan bir ekip, çocukları bulmanın sadece bir başlangıç olduğunu keşfetmek için kilometrelerce tehlikeli mağara ağlarında gezinir.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Samaritan İlk Fragman Yayınlandı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Sylvester Stallone Samaritan
Ayrıksı Kitap

Başrolünde ünlü aktör Sylvester Stallone’un yer aldığı süper kahraman filmi Samaritan’ın ilk fragmanı yayınlandı…

Samaritan, 25 yıl önce yapılan bir savaşın ardından yok olduğu düşünülen bir süper kahramanın, aslında var olduğunu öğrenen bir gencin hikayesini konu ediniyor.

Film, 26 Ağustos’ta “Amazon Prime” da izleyiciyle buluşacak.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

She-Hulk’ta Yer Alan Daredevil’dan İlk Görüntü Geldi Yeni Fragman İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

She Hulk Daredevil
Ayrıksı Kitap

She-Hulk dizisinin yayınlanmasına çok az bir süre kalmışken dizinin Twitter hesabı, daha önce Comic-Con etkinliğinde yayınladığı fragmanda görülen Daredevil karakterinin yeni kostümünün yer aldığı bir video paylaştı.

San Diego Comic-Con etkinliğinde Disney, Disney Plus platformunda yayınlanacak yeni Marvel dizisi She-Hulk: Attorney at Law’ın yeni fragmanını paylaşmıştı ve bu fragmanda Daredevil’ı görmüştük. Dizi her ne kadar sahip olduğu görsel efektlerden dolayı topa tutulsa da Daredevil unsuru hayranları bir hayli heyecanlandırmaya yetmişti.

She-Hulk: Attorney at Law dizisinin çıkışına sadece birkaç hafta kala dizinin resmi Twitter hesabı, dizide yer alacak Daredevil’ın karakterini seyircilere daha net bir şekilde gösteren bir video paylaştı. Karakterin yeni kostümü bu videoda ortaya çıktı.

Kaynak: Webtekno.

Reklam

Devamını Okuyun

Popüler