Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Elizabeth Olsen Neden Doctor Stange Multiverse Of Madness i Erken İzlemedi?

Yayınlandı

Tarih

ElizabethOlsen MoM galasi
Ayrıksı Kitap

Sevdiği herkesi kaybettikten sonra psikolojik bunalıma girip bir kasaba insanı kontrolü altına aldıktan sonra kendi filmini çeken Wanda Maximoff yarattığı karakterlerin gerçekliğine kendini haliyle kaptırdı. İnsanlara zarar verdiğini fark edince büyüsünü kaldıran Wanda Maximoff kurgusal çocuklarını da kaybedince kendini Thanos gibi inzivaya çekti. Fakat durumlar sandığımız gibi değil. Çünkü Maximoff, Agatha Harkness’ın kendisine güçlerini veren karanlık boyuttan güç alan kitaptan (DarkHold) bahsedince Wanda da Darkhold u okumaya başlar. Okuyucusunu en eksik hissettiği şeylerin vaadi ile karanlık tarafa çekmek isteyen kitap Wanda Maximoff u çocuklarını çoklu evrenlerde duyrunca Wanda en karanlık haline büründü.

Çocuklarına ulaşabilmek için Karanlık boyuttan getirdiği canavarlı çoklu evrenlere kapı açan America Chaves in üstüne salınca çoklu evrenlerde katliam yarattı diyebiliriz. Peki Elizabeth Olsen kendi karakter gelişimini en büyük ölçüde değiştiren filmi neden erken izlemedi?

ElizabethOlsen MoM galası

Elizabeth Olsen Röportajı

Geçtiğimiz günlerde Jimmy Fallon un yeni çocuk kitabı Hattie Harmony: Worry Detective’in tanıtımını yaptığı Tonight Show Starring’de, Multiverse of Madness’ı hala izlemediğini söyledi. Olsen yaptığı açıklamada

“Hayır, hala görmedim. Ben, bir şeyi nasıl daha iyi hale getireceğimi bulmak için çalışmak isteyen insanlardan biri gibiyim. Prömiyeri yaptığımızda üşütmüştüm ve oturmak istemedim. İzlemem için bana bir kopyasını göndermelerini istedim. Ve sanki üzerinde benim adım varmış gibi ve sonra izlediğim zaman gibi oldu ve ben onu böyle izlemek istemedim.”Elizabeth Olsen

Johnny Deep gibi birçok oyuncu kendi filmlerini izlemeyi asla tercih etmez. Ancak Elizabeth Olsen Doctor Strange: Multiverse of Madness’ı izlemesini engelleyen şey bu değil. Doctor Stange Gala gecesinde soğuk algınlığı nedeni ile asıl gösterime katılamama kararı aldı. Marvel sonra izlemesi için Olsen’a filmin bir kopyasını gönderdi fakat kopyanın çoğaltılmasını engelleyen ibare Olsen’ın dikkatini dağıtınca bu şekilde izlememek istedi.

Reklam

Sinema

Grease’in Yıldızından Acı Haber

Yayınlandı

Tarih

Yazar

grease film
Ayrıksı Kitap

1978 yapımı efsane film başrollerinde John Travolta, Olivia Newton-John, Dody Goodman, Didi Conn, Jamie Donnelly ve Stockard Channing ile sinema tarihine damga vurmuştu.

Başol oyuncusu Olivia Newton-John’dan acı haber geldi. Facebook hesabından yapılan duyuruda sanatçının 73 yaşında hayatını kaybettiği açıklandı.

Olivia Newton-John Kimdir?

Oyuncu/şarkıcı Olivia Newton-John, 26 Eylül 1948’de Cambridge, Cambridgeshire, İngiltere’de doğdu. Beş yaşına kadar orada yaşadı ve babasına Melbourne’deki bir kolejde dekan olarak iş teklif edildiğinde ailesi Avustralya’ya taşındı. Gençken, bir şan yetenek yarışmasını kazandıktan sonra annesiyle birlikte İngiltere’de yaşamaya başladı. Birçok hit single’ı vardı ve Cliff Richard ile birlikte TV dizilerinde ve ayrıca Toomorrow (1970) filminde yer aldı. Bir süre, Richard’ı destekleyen The Shadows üyesi Bruce Welch ile nişanlandı.

Olivia bir arkadaşının tavsiyesini aldı ve 70’lerin ortalarında İngiltere’den ayrıldı ve şarkı söyleme kariyerine yardımcı olmak için Amerika’ya yerleşti.1978 yılındaki Grease filmindeki başrol performansı onu sinema tarihine ve akıllara kazıdı.

Reklam

İlk gelen bilgilere göre

Resmi Facebook sayfası, Grease’in yıldızı ve bir çok kez platin plak sahibi olmuş olan şarkıcı Olivia Newton-John’un 73 yaşında öldüğünü duyurdu.
Kısa açıklamada, eşi John Easterling Pazartesi sabahı California’daki çiftliğinde vefat ettiğini açıkladı.
Açıklamada, “Olivia, 30 yılı aşkın bir süredir göğüs kanseriyle olan yolculuğunu paylaşarak zaferlerin ve umudun bir simgesi olmuştur” denildi.
Herkesin bu çok zor zamanda ailenin mahremiyetine saygı duymasını rica ediyoruz” dedi.

Reklam
Devamını Okuyun

Sinema

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Lady Gaga Joker 2
Ayrıksı Kitap

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

2024’de izleyeceğimiz filmin kısa videosunda Joaquin Phoenix ve Lady Gaga sırasıyla gölge oyunu (karton) karakterleri gibi yer alırken isimleri, filmin ismi ve vizyon tarihi sırasıyla ekrana geliyor.

Filmde Joaquin Phoenix Arthur Fleck yani Joker’e Lady Gaga’da Harley Quinn’e hayat verecek.

İşte Joker 2 yani Joker: Folie à Deux’dan kısa tanıtım videosu

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

James Franco Küba Lideri Fidel Castro’yu Oynayacak

Yayınlandı

Tarih

Yazar

James Franco Fidel Castro
Ayrıksı Kitap

Küba liderinin kızının hayatının anlatıldığı “Alina Of Cuba” filminin kadrosuna James Franco’nun da dahil edildiği doğrulandı…

Adından da anlaşılacağı gibi, Castro’nun sürgündeki kızı Alina Fernandez’in gerçek hayat hikayesini anlatan biyografik filmin senaryosunu Jose Rivera ( The Motorcycle Diaries ) ve Nilo Cruz kaleme alıyor. Revuelta, kızına ilk olarak Castro’nun babası olduğunu 10 yaşındayken söyledi. Fernandez, sonunda ülkeyi terk etmeden ve 1993’te İspanya’ya kaçmadan önce Küba’daki saltanatının sesli bir eleştirmeni olmaya devam edecekti.

Bu ay çekimlerine başlanacak filmin başrollerinde Alanna de la Rosa, Maria Cecilia Botero, Harding Junior, Sian Chiong ve Rafael Ernesto Hernández de yer alıyor. John Martinez O’Felan ve Joe Lamy, Mankind Entertainment için yapımcılık yapıyor; Celine Rattray ve Trudie Styler, Maven Screen Media için üretiyor; Allen Gilmer ve Rikki Rushing ise Redbud Studios için yapımcılık yapıyor. Javier Gonzalez, Juan Pablo Solano, Simon Beltran, Luis Mandoki ve Thaddeus D. Matula projede yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Kaynak: EW.

Reklam

Devamını Okuyun

Popüler