Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

En İyisi Mi ? Stranger Things 4. Sezon

Yeni sezonunun ilk kısmı yayınlanan Stranger Things nasıldı? Gelin bu spoiler içeren yazıda hep birlikte bakalım!

Yayınlandı

Tarih

stranger things
Ayrıksı Kitap

İlk kısmı 27 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanan Stranger Things 4. Sezon nasıl mıydı? Tek kelimeyle özetlemek gerekirse “Muhteşem”.

Bu arada Stranger Things 4. Sezon Şarkıları da Mükemmel aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

Dikkat Spoiler İçerir

2016’da yayına giren dizinin en başından beri amacı çocukların başrolünde olduğu bir yetişkin dizisi yapmaktı ve 4. sezon bu hedefi çok üst noktalara çıkardı. 3. sezonla arasında 3 yıl olan yeni sezon, bütün beklediğimiz süreye değdi çünkü her detayı her sahnesi çok başarılıydı. Evet belki “çocuk” oyuncular başrolde ama günümüzde çoğu “profesyonel” oyunculardan göremediğimiz performansı gördük bu sezon. Bir önceki sezon hayranlar tarafından büyük övgü toplamayınca Duffer kardeşler bütün her şeyi göz önüne almış olmalı ki herkesin aklına kazınacak bir sezon yapmış. Oyunculuklar kadar müzikleri de efsane olan bu sezonun küçük bir incelemesine gelin birlikte bakalım.

Stranger Things Dördüncü Sezonun Yayın Tarihi Sonunda Açıklandı

Bu sezonun en büyük farklarından biri ise, kötü karakterimiz olan Vecna’ydı çünkü kendisi önceki sezonlarda gördüğümüz Mind Flayer ve Demogorgon’ın aksine daha insansı ve konuşabilen bir karakterdi ve bu sayede de daha gerilimli bir sezon olmasını sağladı. Tabi konuşabilmesinin sebebi onun 1 numara olmasıydı ancak bunu ilk kısmın son dakikalarında öğrendik ve ikinci kısımda daha da detaylı işlenecek gibi duruyor.

4. Sezon ilk kısım hakkında yapılabilecek tek negatif yorum bütün ekibi bir arada görmemek olabilir ancak eminiz ki ikinci kısımda herkesi yine bir arada göreceğiz. Eleven tekrar güçlerine kavuştu, Joyce, Hopper’ı hapishaneden kurtardı, Suzie de Mike, Will ve Jonathan’a yardım ederek Eleven’ın yerini öğrenmelerini sağladı. Bütün bunlar ikinci kısım için yeterince heyecan yaratmaya yeterli bile.

stranger things

Bu sezon ekibe yeni katılan ve Joseph Quinn tarafından canlandırılan Eddie Munson karakteri de diziye yeni, keyifli ve eğlenceli bir taraf da eklediği için de ondan bahsetmemek olmazdı. Eddie’nin ekibe getirdiği yeni enerjiyle yayınlanacak ikinci kısım 1 Temmuz’da sadece Netflix’te.

Reklam

Televizyon

Viggo Mortensen’li “Thirteen Lives” İlk Fragman Yayınladı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

THIRTEEN LIVES (2022)
Ayrıksı Kitap

2018 yılında gerçekleşen gerçek bir olayı konu alan “Thirteen Lives” yakında Amazon Prime’da…

On Üç Hayat’ın gerçek hikayesinde, on iki erkek çocuk ve bir Tayland futbol takımının koçu, beklenmedik bir yağmur fırtınası onları dağın içindeki bir odaya kapatır.

Su basmış mağara tünellerinden oluşan bir labirentin arkasına gömülü olarak, imkansız ihtimallerle karşı karşıya kalırlar. Birinci sınıf dalgıçlardan oluşan bir ekip, çocukları bulmanın sadece bir başlangıç olduğunu keşfetmek için kilometrelerce tehlikeli mağara ağlarında gezinir.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Samaritan İlk Fragman Yayınlandı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Sylvester Stallone Samaritan
Ayrıksı Kitap

Başrolünde ünlü aktör Sylvester Stallone’un yer aldığı süper kahraman filmi Samaritan’ın ilk fragmanı yayınlandı…

Samaritan, 25 yıl önce yapılan bir savaşın ardından yok olduğu düşünülen bir süper kahramanın, aslında var olduğunu öğrenen bir gencin hikayesini konu ediniyor.

Film, 26 Ağustos’ta “Amazon Prime” da izleyiciyle buluşacak.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

She-Hulk’ta Yer Alan Daredevil’dan İlk Görüntü Geldi Yeni Fragman İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

She Hulk Daredevil
Ayrıksı Kitap

She-Hulk dizisinin yayınlanmasına çok az bir süre kalmışken dizinin Twitter hesabı, daha önce Comic-Con etkinliğinde yayınladığı fragmanda görülen Daredevil karakterinin yeni kostümünün yer aldığı bir video paylaştı.

San Diego Comic-Con etkinliğinde Disney, Disney Plus platformunda yayınlanacak yeni Marvel dizisi She-Hulk: Attorney at Law’ın yeni fragmanını paylaşmıştı ve bu fragmanda Daredevil’ı görmüştük. Dizi her ne kadar sahip olduğu görsel efektlerden dolayı topa tutulsa da Daredevil unsuru hayranları bir hayli heyecanlandırmaya yetmişti.

She-Hulk: Attorney at Law dizisinin çıkışına sadece birkaç hafta kala dizinin resmi Twitter hesabı, dizide yer alacak Daredevil’ın karakterini seyircilere daha net bir şekilde gösteren bir video paylaştı. Karakterin yeni kostümü bu videoda ortaya çıktı.

Kaynak: Webtekno.

Reklam

Devamını Okuyun

Popüler