Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Müzik

Etkinlik Biletini Satmak da Almak da Çok Kolay

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Yaz geldi ve Covid salgınının durma noktasına geldiği şu günlerde eskisi gibi yeniden sosyal etkinlikler devam etmekte. Etkinliklerin yer aldığı ve biletlerinin satıldığı bir çok firma mevcut. Ama bunlardan biri var ki çok daha farklı bir yapıya sahip. Sizi Biletino ile tanıştıralım.

Biletino Hakkında

Biletino, Türkiye’nin en yüksek adetlerde biletleme yapan platformu olmak için çalışan ve diğer bilet firmalarından farklı özelliği olarak, herkesin kolayca kendi etkinliklerini yayınlayıp bu etkinliğe biletinin satışını sağlayan bir platform. Kurulduğu 2012 yılından bu yana yaklaşık 7000 binden fazla etkinlik ve 1 milyondan fazla bilet satışına sahip olan Biletino büyümeye devam ediyor.

Biletino’da Etkinliğimi Yayınlayabilir Miyim?

Biletino ile online bilet satış artık çok kolay. Biletino sitesine girip üye olup, etkinliğinize ait bilgilerinizi girerek, etkinliğinizi yayınlayabilirsiniz. İlgili etkinliğinizin bağlantı adresini de, çeşitli sosyal medya platformları, e-posta, whatsapp veya telegram gibi mesajlaşma uygulamaları ile de çevrenizle paylaşabilirsiniz.

Reklam

Biletino’da üniversite kulüplerinin etkinliklerini, yeme içme gibi sosyal etkinlikleri, iş ağları ve toplantılarını, dernek ve vakıf etkinlikleri gibi bir çok konuda etkinliği oluşturabilirsiniz.

Biletino’da Güvenlik

Biletino markasının ortaya çıkışı güvenlik ve pratiklik üzerine kurulmuştur. Ace Mice tarafından “En İyi Teknolojik Altyapı Ödülü”ne layık görüldü.

Biletino temelinde teknoloji barındıran bir firma. Kurulduğu ilk günden beri sistem biletlerin güvenle satılması ve etkinlik girişlerinde firmaların bilet kontrollerinde bir sorun yaşamaması üzerine. QR bilet sistemi ile her kullanıcıların biletini kendisine özel hazırlanıyor. Organizatörler de mobil uygulama ile QR’ları okutup, bir bileti bir kişinin kullandığından emin olabiliyorlar.

Biletino Kullanımı ve Yer Alan Etkinlikler Hakkında

Reklam

Biletino diğer bilet satış sitelerinde farklı olarak size çeşitli etkinlik türleri de sunuyor. Sadece tiyatro, konser, sinema veya festivaller için biletler yok. Bir çok parti üniversite etkinliklerine de bilet almanıza imkan sağlıyor.

Biletino kategori sekmesinden, Eğlenmek, Öğrenmek, İş Hayatı, Keşfetmek, Sağlık, Sanat veya Sosyalleşmek için bir kategori seçerek size en uygun etkinliği filtreleyerek kolayca bulabiliyorsunuz.

Biletino’da diğer bir farklılık da etkinliğe 1 haftadan fazla varsa, bilet aldıktan sonra 48 saat içinde koşulsuz iade edebiliyorsunuz. Tek bir neden sunmanıza gerek yok.

Devamını Okuyun
Reklam

Müzik

BTS’ten J-Hope’un “Jack In The Box” Albümünü Anlatan Belgeseli Hangi Platformda Yayınlanacak? Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Sanatçı j-hope’un “Jack In The Box” albümünün yapım faaliyetlerini anlatan belgesel çok yakında yayında…

21. yüzyılın pop ikonlarından BTS’in j-hope’unun oynadığı ve yapımcılığını HYBE Yapım Şirketi’nin üstlendiği “j-hope IN THE BOX”, ilk solo albümü çıkarmaya hazırlanan 28 yaşındaki sanatçının hayranlarını ekrana kilitleyecek.

j-hope IN THE BOX, ilk solo albümü Jack In The Box’ı çıkarmak için çalışırken uluslararası müzik heyecanını her adımda takip ediyor. Belgesel boyunca, izleyicilere albümün hazırlık sürecinde karşılaşılan zorlukların yanı sıra j-hope’un 2022 Lollapalooza performansı ve albümün dinleme partisinin ön sıralarında daha önce görülmemiş bir bakış sunulacak.

Müzik belgeseli, 17 Şubat’ta Disney+’ta gösterime girecek.

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun

Müzik

Taylor Swift Son Şarkısı “Lavender Haze”i Yayınlandı – Klip İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Taylor Swift’in ‘Midnights’ albümünden “Lavender Haze”in resmi müzik videosunu yayınladı.

Şarkının klip yönetmeni bizzat Taylor Swift. İyi seyirler…

Devamını Okuyun

Müzik

BLACKPINK Üyesi Lisa, 3 Guinness Rekoru Birden Kırdı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Organizasyon, 25 yaşındaki BLACKPINK şarkıcısının; bir değil, iki değil, ÜÇ Guinness Dünya Rekoru daha kırdığını açıkladı…

Daha önce Lisa, şu anda YouTube’da bir grubun en çok abonesi için unvanlara sahip olan BLACKPINK ile İngiltere albüm listesinde 1 numaraya ulaşan ilk K-pop grubu (kadın) ve ilk K-pop ile bir avuç rekora sahipti.

24 Ocak Salı günü, Guinness Dünya Rekorları Lisa’nın şu anda MTV Video Müzik Ödülleri’nde ilk solo K-pop kazananı, MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde ilk solo K-pop kazananı ve sahip olma unvanı rekorlarını elinde tutuyor. 19 Ocak 2023 itibarıyla 86,3 milyon takipçi ile bir K-pop sanatçısının Instagram’da en çok takipçisi oldu.

Lisa, Eylül 2021’de piyasaya sürülen ilk single’ı “LaLisa” ile solo sanatçı olarak çıkış yaptı.

BLACKPINK’in elinde tuttuğu önceki rekorlar, 24 saat içinde en çok izlenen YouTube videosu ve 24 saat içinde en çok izlenen müzik videosuydu.

Reklam

Kaynak: Just jared.

Devamını Okuyun

Popüler