Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Müzik

Etkinlik Biletini Satmak da Almak da Çok Kolay

Yayınlandı

Tarih

etkinlik-olustur-bilet-sat
Ayrıksı Kitap

Yaz geldi ve Covid salgınının durma noktasına geldiği şu günlerde eskisi gibi yeniden sosyal etkinlikler devam etmekte. Etkinliklerin yer aldığı ve biletlerinin satıldığı bir çok firma mevcut. Ama bunlardan biri var ki çok daha farklı bir yapıya sahip. Sizi Biletino ile tanıştıralım.

Biletino Hakkında

Biletino, Türkiye’nin en yüksek adetlerde biletleme yapan platformu olmak için çalışan ve diğer bilet firmalarından farklı özelliği olarak, herkesin kolayca kendi etkinliklerini yayınlayıp bu etkinliğe biletinin satışını sağlayan bir platform. Kurulduğu 2012 yılından bu yana yaklaşık 7000 binden fazla etkinlik ve 1 milyondan fazla bilet satışına sahip olan Biletino büyümeye devam ediyor.

Biletino’da Etkinliğimi Yayınlayabilir Miyim?

Biletino ile online bilet satış artık çok kolay. Biletino sitesine girip üye olup, etkinliğinize ait bilgilerinizi girerek, etkinliğinizi yayınlayabilirsiniz. İlgili etkinliğinizin bağlantı adresini de, çeşitli sosyal medya platformları, e-posta, whatsapp veya telegram gibi mesajlaşma uygulamaları ile de çevrenizle paylaşabilirsiniz.

Reklam

Biletino’da üniversite kulüplerinin etkinliklerini, yeme içme gibi sosyal etkinlikleri, iş ağları ve toplantılarını, dernek ve vakıf etkinlikleri gibi bir çok konuda etkinliği oluşturabilirsiniz.

Biletino’da Güvenlik

Biletino markasının ortaya çıkışı güvenlik ve pratiklik üzerine kurulmuştur. Ace Mice tarafından “En İyi Teknolojik Altyapı Ödülü”ne layık görüldü.

Biletino temelinde teknoloji barındıran bir firma. Kurulduğu ilk günden beri sistem biletlerin güvenle satılması ve etkinlik girişlerinde firmaların bilet kontrollerinde bir sorun yaşamaması üzerine. QR bilet sistemi ile her kullanıcıların biletini kendisine özel hazırlanıyor. Organizatörler de mobil uygulama ile QR’ları okutup, bir bileti bir kişinin kullandığından emin olabiliyorlar.

Biletino Kullanımı ve Yer Alan Etkinlikler Hakkında

Reklam

Biletino diğer bilet satış sitelerinde farklı olarak size çeşitli etkinlik türleri de sunuyor. Sadece tiyatro, konser, sinema veya festivaller için biletler yok. Bir çok parti üniversite etkinliklerine de bilet almanıza imkan sağlıyor.

Biletino kategori sekmesinden, Eğlenmek, Öğrenmek, İş Hayatı, Keşfetmek, Sağlık, Sanat veya Sosyalleşmek için bir kategori seçerek size en uygun etkinliği filtreleyerek kolayca bulabiliyorsunuz.

Biletino’da diğer bir farklılık da etkinliğe 1 haftadan fazla varsa, bilet aldıktan sonra 48 saat içinde koşulsuz iade edebiliyorsunuz. Tek bir neden sunmanıza gerek yok.

Devamını Okuyun
Reklam

Müzik

Taylor Swift “Midnights” Albümünden Bir Şarkının Adını Daha Açıklayacak – TikTak’ta İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Taylor Swift Midnights
Ayrıksı Kitap

Taylor Swift, merakla beklenen albümü Midnights’ın üçüncü şarkısını 26 Eylül Pazartesi günü gece yarısında duyurdu…

TikTok’taki “Midnights Mayhem With Me” serisinin üçüncü bölümünde Swift, video başlarken içinde açıklanmayan parça numaralarıyla bir kez daha eski moda bir altın piyango topu kafesinin yanında oturuyor. Omuzları açık beyaz bir bluz ve yüksek belli chinolar içinde sade ama şık olan yıldız, Swifties’e “İyi akşamlar ve ‘Midnights Mayhem With Me’nin başka bir bölümüne hoş geldiniz” dedi. “

Kafese birkaç tur attıktan sonra kalan 11 toptan biri düşüyor. Telefonu açmadan önce “Parça 7 aranıyor…” diyor. Ve bu sefer, kırmızı telefonun ahizesini sağ tarafı yukarı tutarak, “Soru…?” başlığını ortaya koyuyor.

Swift ilk kez 21 Eylül’de saat 12’de “Midnights Mayhem With Me” serisini başlattı, o ilk bölüm ortaya çıktı… başka ne var? 13 numaralı parçanın adı : “Mastermind.” İkinci video, ertesi gün aynı saatte geldi, ancak bölümün çok özel bir konuğu vardı – kedisi Meredith. Ortaya çıkan şarkı , “Vigilante Shit” başlıklı 8 numaralı parçaydı ve şarkı başlıklarından birinde ilk kez bir lanet sözcüğü yer aldı.

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun

Müzik

Grammy Ödüllü Ünlü Rapçi Lil Baby’nin Yeni Şarkısı Yayınlandı – Dinleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Lil Baby The World is Yours to Take
Ayrıksı Kitap

Grammy ödüllü ünlü rapçi Lil Baby, Budweiser ortaklığında yeni single’ı “The World is Yours to Take” i hayranlarıyla buluşturuyor. Şarkı, FIFA Dünya Kupası’nın orijinal film müziği olmanın yanı sıra, FIFA’nın resmi birası seçilen Budweiser’ın kampanya içeriğinde yer alıyor. Eşsiz bir enerjiye sahip olan single, içinde 80’lerin ünlü şarkısı “Everybody Wants to Rule the World” ün ikonik nakaratını bulundurarak hayranlarına yeniliğe doğru yolculuklarına başlamaları için ilham veriyor.

Yeni çıkışı hakkında sanatçı: “Budweiser ile ortaklaşa çıkarttığım yeni şarkım benim için çok özel, çünkü yıllardır içinde bulunduğum yolculuğu, kurduğum hayali, ve gelecekteki başarılarımı kutluyor. Umarım sizin de hayallerinizi besler ve harekete geçirir”.

Devamını Okuyun

Müzik

Sam Smith & Kim Petras Arap Müziği Esintileri Taşıyan “Unholy”i Yayınladı | Şarkıyı Dinleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Sam Smith Kim Petras Unholy
Ayrıksı Kitap

4 Grammy ödüllü dünyaca ünlü sanatçı Sam Smith, pop divası Kim Petras ile birlikte yeni çıkışı “Unholy”yi hayranlarıyla paylaşıyor. Sanatçı, Jennifer Lopez, Ariana Grande gibi prodüksiyonun süper yıldızlarıyla bir araya gelerek ve rakipsiz bir işbirliği yaratarak “Unholy” ile tüm duyularınıza eşsiz bir etki yaratıyor. Jamaika’da kaydedilen single, Sam Smith’in heyecanla beklenen dördüncü stüdyo albümünün ilk single’ı olma özelliğini taşıyor ve Arap müziğinden esinlenerek hazırlanıyor.

Yeni single’ı hakkında Smith: “Unholy’yi çıkartmak bir sanatçı olarak yaşadığım en yaratıcı anlardan biriydi. Bir şarkı yaparken hiç bu kadar eğlenmemiştim. Bu şekilde deneyler yapmak ve kurallar kitabını bir kenara atmak çok özgürleştiriciydi. Kim Petras ile çalışmak ve onun dehasına tanık olmak da benim için bir onurdu. Bu şarkı insanın kendisini başkalarının sırlarının pençesinden kurtarmasıyla ilgili…”

Devamını Okuyun

Popüler