Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

FilmBox ve FilmBox Extra Ekranları Yılbaşında Yıldızlarla Işıl Işıl

Yayınlandı

Tarih

FilmBox Yılbaşı-1
Ayrıksı Kitap

Uluslararası medya kuruluşu SPI International, bünyesinde yer alan FilmBox ve FilmBox Extra kanallarıyla Yılbaşında dünya yıldızlarının ışıltısını ekranlarınıza getiriyor. 31 Aralık ve 1 Ocak günleri iyi filmlerin adresi FilmBox ekranlarında 8, aksiyon ve gerilim ağırlıklı filmlere ağırlık veren FilmBox Extra ekranlarında 6 muhteşem film, bizleri bekliyor. Birbiri ardına yayınlanacak bu güzel filmler, Yılbaşına bir sinema maratonu keyfi katıyor.

FilmBox Yılbaşı Filmleri

Aşk Olsun Baba! (My Dad’s Christmas Date) – 31 Aralık Cuma, Saat 13:40

Ödüllü aktör Jeremy Piven’ın başrolü üstlendiği Aşk Olsun Baba!, aynı zamanda SPI International’in ilk orijinal yapımı olma özelliği taşıyor. Cuma öğle saatilerinde ekranlara gelecek filmde, efsane yapım Entourage’da can verdiği Ari Gold karakteri ile hatırlanan dünyaca ünlü aktör Jeremy Piven’a, genç aktris Olivia-Mai Barrett eşlik ediyor. Filmin öyküsü, bir baba ve 16 yaşındaki kızının bilindik sorunları ile başlıyor. David (Jeremy Piven) kızı Jules’ün (Olivia-Mai Barrett) iç dünyasını anlamakta zorluk çekiyor, Jules da babasıyla iletişimini sınırlı tutuyor. Baba kızının hayatında daha fazla yer tutmayı, kızı da kendi özgürlük alanını istiyor ve içten içe babasıyla eski yakınlığını özlüyor. Öte yandan baba kız, iki yıl önce bir otomobil kazasında ölen Jules’ün annesinin kaybıyla kendilerince başa çıkmaya çalışıyorlar.

Kahramanlar (Heroes) – 31 Aralık Cuma, Saat: 15:10

Reklam

Noel tatili için ailesinin İspanya’daki tatil evine giden Xavi, bu arada en iyi dostlarıyla buluşur. Hasret gideren çete, Xavi’nin annesi ve babasının yeniden evlenmeleri için dilek tutabileceği sihirli bir ağaç ev kazanmak için bir yarışa katılırlar. Bu tatil, aynı zamanda Xavi’nin aşkı tanıyacağı bir dönem olacaktır.

Bir Noel Öpücüğü (A Christmas Kiss) – 31 Aralık Cuma, Saat: 17:00

Wendy Walton, kentin en iyi iç mimarıdır, ancak sorun bunu henüz kimsenin bilmemesindedir. Yeni yıl kararları arasında hayalindeki kariyere bir yerden başlamak olan Wendy, işinden istifa eder ve kentin en itibarlı iç mimarı Priscilla Hall’ün asistanı olarak işe girer. Ancak, patronunun zengin ve cazibeli erkek arkadaşına aşık olmak, Wendy’nin kariyer planları arasında almayan beklenmedik bir gelişme olacaktır.

Anne (Tully) – 31 Aralık Cuma, Saat: 19:55

Charlize Theron ve Mackenzie Davis’i buluşturan film, 3 çocuğuna yetişmekte zorlanan bir annenin, yeni doğmuş bebeğine bakması için işe aldığı gece bakıcısıyla kurduğu beklenmedik bağı konu alıyor.

Reklam

Arif V 216 – 31 Aralık Cuma, Saat: 21:30

Cem Yılmaz’ın bir ünlüler geçidi olma özelliği taşıyan ARİF V 216 filmini, Yılbaşı akşamı FilmBox ekranlarında izleyebilirsiniz. Çağlar Çorumlu’nun muhteşem Zeki Müren tiplemesi ile damga vurduğu Arif V 216 filminin oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz ve Çağlar Çorumlu’nun yanı sıra G.O.R.A. serisinin gediklisi usta isimler Ozan Güven, Özkan Uğur ve Özge Özberk’e Seda Bakan, Zafer Alagöz, Kerem Alışık, Ediz Hun, Farah Zeynep Abdullah, Mustafa Sandal, Mert Fırat, Can Yılmaz, Ahu Yağtu gibi isimler eşlik ediyor. G.O.R.A. ve A.R.O.G filmleriyle Türk komedi tarihinin unutulmayan, efsane karakteri Arif ile Robot 216’nın maceralarının anlatıldığı filmin konusu, insan olmanın hayalini kurmakta olan Robot 216 üzerine kurulu. Uzaydan dünyaya çok sevdiği arkadaşı Arif’in yanına gelen 216, insan gibi yaşamaya başlar. Sıradan insanlar gibi bir yaşam sürmeye çalışsa da farklılığı kimsenin dikkatinden kaçmaz. Yeni yaşantısını alışmaya çalıştığı sırada aşk da kapısını çalmıştır. Robot olduğunu herkesten saklamaya çalışan 216 bunu başaramaz.

Yeni Yıl Sürprizi (A Christmas Star) – 31 Aralık Cuma, Saat: 23:35

Yılbaşı gecesi saatler gece yarısına yaklaşırken ekranlara gelecek film, içerisinde aile, arkadaşlık ve sihir barındıran sıcacık bir öykü. Adını, altında doğduğu Noel yıldızından alan genç Noelle, çevresinde tartışan insanları barıştırabilmek gibi özel bir güce sahip olduğuna inanmaktadır. Noelle, sahtekar müteahhit Mc Kerrod yaşadığı huzurlu kasabaya göz dikip yaşadığı huzurlu ve sakin hayatını tehdit etmeye başladığında, onu durdurabilecek tek kişinin kendisi olduğunu düşünür ve McKerrod’u engellemek için zorlu bir mücadelenin içine girer. Bu mücadelede en büyük yardımı arkadaşlarından alacaktır.

Yılbaşı Postası (Christmas Mail) – 1 Ocak Cumartesi, Saat: 01:00

Reklam

Yeni yılın ilk saatinde ekrana gelecek bu sıcacık filmin öyküsünde, işi Noel Baba’ya yazılan mektupları yanıtlamak olan gizemli bir kadın, hayatı hayal aleminde yaşayan bir postacının gönlünü çalar…

Altın Noel (Golden Christmas) – 1 Ocak Cumartesi, Saat: 02:30

Noel’de ailesini ziyaret bir genç kadın, büyüdüğü evin satıldığını öğrenince, evi geri satın almak ister. Evi almış olan kişi, kendisi gibi boşanmış ve tek çocuk sahibidir … Peki bu gizemli alıcı, genç kadının Han Solo isimli çocukluk arkadaşı olabilir mi?

FilmBox Extra Yılbaşı Filmleri

Zafere Hücum (Rush) – 31 Aralık Cuma, Saat: 12:35

Reklam

Marvel sinema evreninde Thor rolü ile dünya çapında ün kazanan Chris Hemsworth ve Formula 1 dünyasının heyecanı, Yılbaşı öğle saatlerinde FilmBox Extra ekranlarında izlenebilir. Formula 1’in altın döneminde, 1970’lerde geçen Rush filminin konusu, Avusturyalı F1 yarışcısı Niki Lauda ve İngiliz rakibi James Hunt arasındaki dillere destan rekabet üzerine kurulu. Zafere ulaşmak için bir kısa yolun bulunmadığı ve hataların asla düzeltilemediği bir ortamda, iki yarışçının fiziksel ve psikolojik dayanıklılık sınırlarını nasıl zorladığını ve zafer için neleri göze aldıklarını görün. Formula 1’in en amansız rekabetlerinden birinin heyecan verici öyküsünü, Türkçe dublajlı ya da alt yazılı olarak FilmBox Extra ekranlarında izleyebilirsiniz.

Sicario (Sicario) – 31 Aralık Cuma, Saat: 16:15

Başrollerinde yıldız oyuncular Emily Blunt, Benicio Del Toro, Josh Brolin, Jeffrey Donovan ve Jon Bernthal’in yer aldığı Sicario, ABD ve Meksika arasında bulunan kanunsuz sınır kenti Suarez’de idealist bir FBI ajanı olan Kate ve özel operasyon kuvveti görevlilerinin uyuşturucu kartelleriyle mücadele etmek için görevlendirilmelerini konu alıyor. Sicario, oyunu kurallarına göre oynamayan suçlulara ulaşmak için sınırları zorlayan soluk soluğa bir operasyonun hikayesi.

İki Eli Kanda (Hell or High Water) – 31 Aralık Cuma, Saat: 19:50

Bu modern western’de, boşanmış bir baba ve eski mahkum ağabeyi, eski çiftliklerini kurtarmak için karmaşık bir plan yapıyorlar. Filmde efsane aktörler Chris Pine, Jeff Bridges ve Ben Foster’a, Katy Mixon eşlik ediyor.

Reklam

John Wick 3 (John Wick 3) – 31 Aralık Cuma, Saat: 21:30

Karizmatik katil John Wick ile Yılbaşı randevunuza, güzel aktris Halle Berry’de eşlik ediyor. Bu filmle genişleyen John Wick evreninde, Yüksek Şura’nın çalışma prensiplerini öğrenip, yeni ilginç karakterlerle tanışıyoruz. 14 milyon dolarlık açık kontrat, John Wick’i herkesin hedefi kılıyor ve kahramanımız Continental Hotel sınırları içinde Yüksek Şura üyesi ve açık kontratı açan kişiyi öldürüyor. New York’tan çıkmak ve hayatta kalmak için hizmet sektörünü kullanan bunları yaparken de dövüşüp öldürerek yoluna devam eden John Wick’in nefes kesen hayatta kalma mücadelesini anlatan John Wick 3 filmini, FilmBox Extra’da izleyebilirsiniz.

Kaçış Yok (No Escape) – 31 Aralık Cuma, Saat: 23:45

Denizaşırı bir ülkede yeni evlerine yerleşme heyecanı, kısa sürede kendilerini bir darbenin ortasında bulmalarıyla kabusa dönüşen Amerika’lı bir aile, yabancıların çılgınca idam edildikleri bir ortamdan güvenli bir kaçış yolu arıyor.

Son Şans (Southpaw) – 1 Ocak Cumartesi – Saat: 01:25

Forest Whitaker ve 50 Cent’i, Marvel Sinema Evreni’nin efsane kötülerinden Mysterio’ya can veren Jake Gyllenhaal ile buluşturan film, karısının ölümüyle parçalanan hayatını toparlayıp, kızını ve kariyerini geri kazanmaya çalışan şampiyon bir boksörün öyküsünü anlatıyor.

Reklam

FilmBox izlemek isteyen sinema severler, seçkin TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca, www.filmbox.com websitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

FilmBox Extra izlemek isteyen sinema severler, kanala VodafoneTV 16. Kanal ve Türksat KabloTV 337. Kanal üzerinden ulaşabiliyor. FilmBox Extra içeriklerine ayrıca, www.filmbox.com websitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

SPI International, FilmBox ve FilmBox Extra’nın sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International bünyesinde canlı karşılaşma heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.

Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

“Güç Yüzükleri”nin 2. Sezon Çekimlerine İngiltere’de Başlandı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Güç Yüzükleri 2. Sezon
Ayrıksı Kitap

Amazon Prime’ın ‘Güç Yüzükleri’ dizisinin yeni bölümlerinin çekimlerine başlandı…

Çekimler, Pazartesi günü Londra’nın hemen dışındaki Bray Studios’taki yeni merkezde başladı.

Prime Video serisi için Perşembe günü yayınlanan ilk resmi Nielsen derecelendirmesini takip ediyor ve The Rings of Power , ilk haftasında 1,3 milyar dakika görüntülenme ile akış listelerinde zirveye yerleşti.

Dizinin ilk sezonu, pandemi sırasında 18 aylık bir süre boyunca Yeni Zelanda’da çekildi. Sekiz bölümden oluşacak ikinci sezon için Amazon, dizinin üretimini daha ekonomik olduğu düşünülen ve aynı zamanda şirketin bir çoklu gösteri merkezi kurduğu İngiltere’ye kaydırdı.

Yapımcılar ikinci sezon için, elflerin en yaşlı ve en bilgelerinden biri olan yeni bir karakter olan Círdan’ın (henüz oyuncu belli değil) topluluğa katılacağını duyurdu.

Reklam

Kaynak: The H. Reporter.

Devamını Okuyun

Televizyon

“Gecenin Ucunda” Başlıyor – 1. Bölüm Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Gecenin Ucunda 1 Bölüm
Ayrıksı Kitap

Star Tv’nin beklenen bomba dizisi nihayet başlıyor…

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan, büyülü dünyasıyla izleyicileri etkisi altına alacak ‘Gecenin Ucunda’nın yönetmenliğini Barış Erçetin üstlenirken, senaryosu Başar Başaran ile Emre Özdür’a imzası taşıyor.

Tanıtımları ile ses getiren ‘Gecenin Ucunda’nın görkemli oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.

“Gecenin Ucunda”nın 1. Bölümünde Neler Olacak?

Kurumsal iş hayatında şahit olduğu haksızlıklar insan kaynakları uzmanı Macide’yi bir çıkış yolu aramaya iter. Macide kurtuluşunun ancak başkalarına yardım ederek olacağını anlayarak küçükken babasından el aldığı şifacılık yoluna girmeye karar verir. Macide işinden istifa edip Ankara’dan ayrılarak eğitim almak üzere İstanbul’un yolunu tutar.

Reklam

Yolda ilaç devi Işık Ailesi’nden Ahmet Işık’la tanışır. Ahmet, Macide’ye ilk görüşte aşık olur. Şifa verdikçe şifa bulacağına inanan Macide’nin yolu, geçmişten gelen yaralar ve sırlarla örülü Işık Ailesi ile o dünyanın lideri Ahmet’in ağabeyi Kazım Işık ile bir daha ayrılmamak üzere kesişir.

TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, sezonun iddialı yapımlarından biri olan ‘Gecenin Ucunda’ ilk bölümüyle çarşamba akşamı 20.00’de STAR TV’de ekran yolculuğuna başlıyor.

Devamını Okuyun

Televizyon

Güldür Güldür Show 10. Sezon Başlıyor

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Güldür Güldür Show 10. Sezon
Ayrıksı Kitap

Onuncu yılını kutlayan Güldür Güldür Show, yeni sezon hazırlıklarına başladı…

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ onuncu sezon çekimlerine başladı.

Show TV’de yıllardır sayısız başarılara imza atan, komedi ve kahkahanın vazgeçilmez programı haline gelen ‘Güldür Güldür Show’ onuncu yılında da yoğun bir seyirci ilgisiyle karşılaştı.

Sahnede ilk günkü heyecanla yerlerini alan ‘Güldür Güldür Show’ ekibi BKM Tiyatro salonundaki ilk gösterisinde seyirci tarafından alkışa boğuldu. Eğlenceli skeçleri ve viral tiplemeleriyle yine sezona damgasını vuracak program, salonda bulunan hayranları ile hasret giderdi. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanındaki izleyicisi ile hasret de çok yakında sona erecek!

Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aylin Kontente Kul, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Giray Altınok, Gürhan Altundaşar, Hasibe Eren, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Ömür Arpacı, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Toygan Avanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter başarılı ve eğlenceli performanslarını sergilemeye başladı…

Reklam

Yenilenen kadrosu ve her yaştan izleyici için gündemi belirleyen içerikleri ile ‘Güldür Güldür Show’ yeni sezonuna Ekim ayında Show Tv’de başlıyor…

Devamını Okuyun

Popüler