Bizimle iletişim kur

Gizlilik Politikası – Privacy Policy

Gizlilik Politikası

Gizlilik politikamızı anlamak ve uygulamak kolay olacaktır.
Kişisel bilgilerinizin bu siteye kaydedilmesi, tamamen isteğe bağlıdır ve bunun için öncelikle şifre ve e-posta adresinin kullanıldığı bir hesap oluşturulması gereklidir. Lütfen doğumg ünü, TC kimlik numarası ve telefon numarası gibi tahmin edilmesi kolay bir parola seçmemeye özen göster.
Eğer isterseniz, profilinizdeki ve mesaj panolarındaki bilgiler dahil olmak üzere, diğer kişisel bilgilerini de girebilirsin. Lütfen, girdiğin tüm bilgilerin, herkes tarafından görülebilen açık bilgiler haline geldiğini unutma.
Bazı üçüncü şahıslar, sana ait olan verilere (bu verilere kişisel bilgilerin dahildir ama e-posta bağlantı bilgilerin dahil değildir) API’miz, web hizmetlerimiz ya da iş ortaklarımızla olan düzenlemelerimiz aracılığıyla ulaşabilir. Bu kişiler, bu bilgileri ticari amaçlı olsun veya olmasın kendi amaçları doğrultusunda kullanabilir; ayrıca özel reklam veya doğrudan pazarlama amacıyla da kullanabilir. Söz konusu üçüncü şahıslar İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir yerinde yerleşik olabilir.
Kayıt sırasında belirttiğin e-posta adresini sana ara sıra Radio Mood TR hizmetiyle ilgili bilgi ulaştırmak için kullanabiliriz. E-posta adresini, (sen daha önce bunun için onay vermediğin sürece) ürün veya hizmet tanıtımı amacıyla sana ulaşmak isteyen hiç kimseye vermeyeceğiz. Politikamıza göre, belirli türdeki e-postaları almak istemezsen, bu seçeneği çok açık ve rahat bir şekilde seçebilirsin.
Kullanıcı adına kaydedilen müzik dinleme alışkanlığına ilgili bilgiler, ticari olmayan amaçlar için diğer Radio Mood TR kullanıcılarına ticari olan veya olmayan amaçları için API’miz üzerinden ulaştırılır. Bu istatistiksel bilgiler, üçüncü şahısların Radio Mood TR’deki müzik hayranlarının sevdikleri ve sevmediklerini müzikleri anlamalarını sağlamak üzere kullanılır.
Sitemizde doğrudan kendilerine kişisel bilgi vermene izin veren üçüncü şahıs sitelerine yönlendiren bağlantılar gösterebiliriz. Kişisel bilgilerini kullanma şekillerini öğrenebilmen için bu sitelerin kullanım koşullarını ve gizlilik politikalarını incelemeni tavsiye ediyoruz.
Sana verdiğimiz hizmetin etkinliğini ve kalitesini geliştirmek için kullanmak üzere verileri toplamak amacıyla (yalnızca bizim tarafımızdan okunabilen) çerezler kullanırız. İstersen bu çerezleri kapatabilirsin, ancak bu Radio Mood TR’in aynı şekilde hizmet veremeyeceği anlamına gelebilir. Üçüncü taraf reklam şirketleri de aynı zamanda ziyaret ettiğin siteler ve Radio Mood TR hizmetleri çerçevesindeki diğer faaliyetlerin hakkında genelde kişisel olarak tanımlayıcı olmayan bilgiler toplayabilirler. Bilgilerini ve bunları kullanımlarıyla ilgili seçeneklerini nasıl ele aldıkları konusunda şüphen varsa, bu işletmelerin gizlilik politikalarını okumanı öneririz.
13 yaşından küçük çocuklar, hizmetlerimizi kullanamaz. Bu nedenle sitemize kaydolmaya ve/veya bize kişisel bilgilerini vermeye çalışmamalıdırlar. 13-17 yaşları arasında olan gençler, kendileriyle ilgili bilgileri anne veya babalarının ya da yasal velilerinin iznini önceden almaksızın biz de dahil olmak üzere hiç kimseye internet üzerinden göndermemelidir.

Reklam