Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Oyun

Hideo Kojima, Death Stranding 2 Üzerinde Çalışıyor

Norman Reedus, ikinci oyunun geliştirildiğini yanlışlıkla ağzından kaçırdı.

Yayınlandı

Tarih

Hideo Kojima, Death Stranding 2 Üzerinde Çalışıyor
Ayrıksı Kitap

Metal Gear Solid serisinin yaratıcısı Hideo Kojima’nın oyun dünyasındaki yeri ayrıdır. Usta yönetmen ortaya koyduğu başarılı işler ile pek çok oyuncu tarafından seviliyor. Konami ile ayrılığı sonrası Metal Gear Solid serisine veda eden Kojima’nın son oyunu Death Stranding olmuştu. Çıkışında oyuncu topluluğunu ikiye bölün yapımın devamı ise resmi ağızlardan teyit edilmiş oldu.

Oyunda ana karakter Sam Porter Bridges’i canlandıran Norman Reedus, gerçekleştirdiği bir röportaj esnasında ikinci oyun üzerinde çalışmaya başladıklarını ağzından kaçırdı. Kendisinin bu açıklaması üzerine Hideo Kojima ise twitter hesabı üzerinden Norman Reedus’u özel odasına davet ediyor. Bu pek yanlış anlaşılmasın zira Kojima’nın bahsetmiş olduğu bu oda Death Stranding’de yer alıyor. Yani Kojima, bu açıklaması ile Death Stranding 2’yi de teyit etmiş oluyor.

Öte yandan Norman Reedus ile Hideo Kojima’nın yer aldığı yeni fotoğraflarda Walking Dead dizisine atıfta bulunduğunu görüyoruz. Özellikle bu fotoğraflardaki bir karede, Kojima’nın esprili bir şekilde Norman Reedus’un erkenden yapmış olduğu bu açıklamaya kızmış gibi bir görüntü ortaya çıkıyor.

Death Stranding 2’yi yakın zamanda görür müyüz orasını şimdilik bilemiyoruz ancak yakın zamana kadar Hideo Kojima’nın bir korku oyunu üzerinde çalıştığına yönelik iddialar gündeme gelmişti. Kojima ise yine yakın bir zamanda, bir projenin gelişim aşamasında iptal edildiğini ifade etmişti. Belki de bahsi geçen bu korku oyunu iptal edilip direkt olarak Death Stranding 2’ye geçiş yapılmış olabilir.

Reklam

Devamını Okuyun
Reklam

Oyun

PUBG MOBILE’da Survivor Başlıyor!

Birbirinden eğlenceli sürprizlerin ve oyun içi yeniliklerin oyun severleri beklediği PUBG MOBILE & Survivor işbirliği başladı.

Yayınlandı

Tarih

Yazar

PUBG MOBILE_Survivor_01-2
Ayrıksı Kitap

Yeni işbirlikleri ve farklı içerikler ile oyuncuların karşısına çıkmaya devam eden Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu PUBG MOBILE süprizlerini duyurmaya devam ediyor.

PUBG MOBILE ve Acun Medya işbirliği ile Survivor özel sürpriz içerikler ve birbirinden güzel temalı eşyalar, oyun severlere sunuldu.

PUBG MOBILE_Survivor_02

Sıra dışı bir ortaklığa ev sahipliği yapan PUBG MOBILE & Survivor işbirliğinde YouTube ve oyun dünyasından birbirinden ünlü isimler Dominik’te özel bir bölüm için karşı karşıya gelecek. 

Sürpriz isimlerin yer aldığı ve heyecan dolu mücadelelere imza atılan bu özel bölüm 25 Haziran’da PUBG MOBILE Türkiye resmi Youtube kanalında yayınlanacak.

Survivor temalı içerikler geliyor

Reklam

Çok yakında tüm detayların paylaşılacağı bu içerik dışında PUBG MOBILE ve Survivor işbirliği oyun severlere de yeni içeriklerin kapısını aralayacak. Bugünden başlayarak 30 Haziran’a kadar PUBG MOBILE içerisinde Survivor etkinliği aktif olacak. 

Etkinlik sayfası üzerinde yer alan görevleri tamamlayan oyun severler, Survivor temalı özel hediyelere sahip olabilecek. Buna ek olarak, PUBG MOBILE Youtube kanalına abone olan oyuncuları da birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

PUBG MOBILE’da Hile Yapanlara Karşı Yasal Zafer

Devamını Okuyun

Oyun

PUBG MOBILE & Jurassic World: Hakimiyet işbirliği

PUBG MOBILE & Jurassic World: Hakimiyet işbirliği oyun severler için birbirinden güzel sürprizlerle geliyor

Yayınlandı

Tarih

Yazar

pubg jurassic 01
Ayrıksı Kitap

Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu PUBG MOBILE, ikonik film Jurassic World: Hakimiyet ile özel bir işbirliğine gidiyor. Serinin üçüncü filmi ile yapılan bu işbirliğiyle Jurassic World: Hakimiyet temalı sürpriz içerikler PUBG MOBILE oyununa ekleniyor.

Özel işbirliği ile oyun severler Dinozor Ses Paketi ve Dinozor Kıyafeti’ni ücretsiz olarak edinip, PUBG MOBILE’da arkadaşları ile sıra dışı bir maceraya atılabilecek. 

Ayrıca bu etkinlikte oyundaki farklı dinozorları yakalayabilen takımlar birbirinden güzel ödülleri kazanma şansına sahip olacaklar. 

Oyun basını Jurassic World: Hakimiyet filmini PUBG MOBILE ekibi ile izledi

Reklam

PUBG MOBILE Türkiye ekibi, UIP Türkiye’nin dağıtımcısı olduğu Jurassic World: Hakimiyet filmi için Akasya AVM’de özel bir gösterim düzenledi. Teknoloji ve oyun basınından birçok ismin yanı sıra ünlü influencerlar da Jurassic World: Hakimiyet filmini herkesten önce PUBG MOBILE ekibiyle birlikte izledi. 

Jurassic World: Hakimiyet filmi 10 Haziran’dan itibaren Türkiye genelindeki sinemalarda vizyona giriyor. 

Devamını Okuyun

Oyun

The Last of Us Bölüm I – Fragman Duyurusu | PS5 Oyunları

Yayınlandı

Tarih

Yazar

last of us bölüm 1 fragman
Ayrıksı Kitap

PlayStation®5 konsolu için tamamen yeniden oluşturulmuş 200’den fazla Yılın Oyunu Ödülü sahibi.

The Last of Us™ ile tek oyunculu hikaye anlatımı için yeni bir çıta oluşturan oyunu tekrar ziyaret edin ve her eylemin Joel ve Ellie için acımasız bir sonucu olduğu harap olmuş ve sertleşmiş bir dünyayı keşfedin.

2 Eylül 2022’de PS5™’te mevcuttur.
PC için geliştirme aşamasında.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler