Bizimle iletişim kur

Televizyon

“House Of The Dragon” 8. Bölüm Sonu Merak Edileni: Viserys Alicent’e Ne Dedi?

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Tam Targaryen Hanedanı’nda işler yoluna girerken, House of the Dragon’un 8. Bölümünün sonu bizi sonuyla geri dönüşü olmayan bir yola sokar. Bu bölüm özellikle Viserys ( Paddy Considine ), Rhaenyra ( Emma D’Arcy ) ve Daemon ( Matt Smith ) için duygusal bir bölüm, altı yıl ayrı kaldıktan sonra üçünün yeniden bir araya geldiğini görüyoruz. Hastalıklarından acı çeken Viserys, ölümün eşiğindedir. Yüzü çürümüş, enerjisi tamamen tükenmiş ve kendi acısını dindirmek için alınan haşhaş sütüyle kafası karışmıştır.

Vaemond Valeryon’un ( Wil Johnson ) , Lucerys Velaryon’un ( Elliot Grihault ) Driftmark tahtı üzerindeki iddiasının meşruiyetine itiraz etmek için Kral’ın Şehri’ne gelmesiyle , Viserys, kendisini sorgulayanlara kuralını bir kez daha açıklamak zorundadır. Bölüm neredeyse yüksek bir notta bitmeyi başarıyor. Vaemond , Luke ve Jace ( Harry Collett ) .içleri ve Rhaenyra’yı .ahişe olarak adlandırdıktan sonra taht odasında Daemon tarafından öldürülür. Görünüşe göre aralarındaki kötü kana rağmen Viserys, bir araya gelerek aileyi farklılıklarının geçmişini görmelerini sağlayabiliyor.

Ancak son sahnede, yaşlı adamın son sözlerini söylediğini ve son nefesini aldığını gördüğümüzde tüm bunlar değişir. Alicent’i kızıyla karıştırır ve karısına oğulları Aegon’u ( Tom Glynne-Carney ) varis olarak desteklemesini emrettiğini varsayarak bırakır.

Kaynak: Collider.

Reklam

Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

“Survivor All Star 2024” Takımları Şekilleniyor – Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor, 2024’te yeni konseptiyle geliyor…

Survivor ıssız bir adada hayatta kalma mücadelesi veren yarışmacıların zor yaşamı ve birincilik mücadelesi.

Devamını Okuyun

Televizyon

2023’ün En Çok izlenen 10 Filmi ve Dizisi | Dijital Platform Top 10 Türkiye Listesi

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Dijital Platformlarda 2023 yılının en çok izlenen film ve dizilerini www.justwatch.com açıkladı. Bu yılın film akış listelerinde Prime Video ve Disney+’ta bulunan filmler hakim durumda. Netflix’in iki ve Mubi’nin bir filmiyle karşılaştırıldığında, her iki platformun da (Prime Video ve Disney+) İlk 10’da dörder filminin olması büyük üstünlük kurmalarını sağlamış.

Bu yılın dizi akış listelerinde bluTV, mevcut dijital platformların en iyi 10 dizisinden 5’iyle öne çıkıyor. Karşılaştırıldığında, Netflix ve Prime Video’nun kataloglarında ilk on programdan yalnızca ikisi yer alıyor. Ancak Netflix, Wednesday orijinal dizisiyle 1. sırada yer alıyor.

Not: JustWatch Akış Grafikleri, JustWatch web sitesindeki ve mobil uygulamalasındaki kullanıcı etkinliğine göre hesaplanır. Bu, bir yayın teklifine tıklamayı, izleme listesine bir başlık eklemeyi ve bir başlığı ‘görüldü’ olarak işaretlemeyi içerir. Bu veriler ayda 40 milyondan fazla film ve TV şovu hayranından toplanıyor. 140 ülke ve 4.500 yayın hizmeti için günlük olarak güncellenmektedir.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

“Cruel Intentions” Filminin Spinoff Dizisi Prime Video’da Yayınlanacak

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Prime Video, yeni Cruel Intentions spinoff serisini duyurdu…

Prime Video bu haftanın başında, Sarah Michelle Gellar, Selma Blair, Ryan Phillippe ve Reese Witherspoon’un rol aldığı 1999 kült klasik filmine dayanan sekiz bölümlük bir dizi siparişini doğruladı.

Cruel Intentions Dizi Konusu Nedir?

Deadline sitesi ayrıca yeni dizinin özetini de paylaştı: “Yeni uyarlamada Cruel Intentions , iki acımasız üvey kardeşin acımasız sosyal hiyerarşinin zirvesinde kalmak için her şeyi yapacağı elit bir Washington DC üniversitesinde geçiyor. Okullarındaki acımasız bir bezdirme olayının tüm Panhelenik sistemi tehdit etmesinden sonra, güçlerini ve itibarlarını korumak için ne gerekiyorsa yapacaklar, bu Amerika Birleşik Devletleri başkan yardımcısının kızını baştan çıkarmak anlamına gelse bile.”

Prime Video ayrıca serinin tam oyuncu kadrosunu da duyurdu.

Reklam

Şu an itibariyle Cruel Intentions yan serisinin bir yayın tarihi yok, bu yüzden daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!

Cruel Intentions Dizisinin oyuncu kadrosuna göz atın

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun

Televizyon

Prime Video’nun “Mr. & Mrs. Smith” Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Fragman İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

İki yalnız yabancı, onlara casusluk, zenginlik, dünya seyahatleri ve Manhattan’da rüya gibi bir kumtaşıyla dolu muhteşem bir hayat sunan gizemli bir casus teşkilatında çalışmaya başlar. İşin püf noktası: görücü usulü bir evlilikte Bay ve Bayan John ve Jane Smith gibi yeni kimlikler. Artık evli olan John ve Jane, her hafta yüksek riskli bir göreve giderken, aynı zamanda yeni bir ilişki dönüm noktasıyla da karşı karşıya kalırlar. Birbirlerine karşı gerçek hislerini yakaladıklarında karmaşık kapak hikayeleri daha da karmaşık hale gelir. Hangisi daha riskli, casusluk mu yoksa evlilik mi?

Bay ve Bayan Smith, 2 Şubat 2024’te Prime Video’da ilk gösterimini yapıyor…

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar