Bizimle iletişim kur

Televizyon

“House Of The Dragon”ın Yönetmeni Dizide Önemli Bir Karakterin Öldüğünü Doğruladı

Yayınlandı

on

Radio Mood App

!!! DİKKAT !!! Bu yazı “Spoiler” içerir…

7. bölümdeki olaylardan altı yıl sonra, Game of Thrones prequel, Prenses Rhaenyra Targaryen (Emma D’Arcy) ve büyüyen ailesi ile oğlu Luke Velaryon’un (Elliot Grihault) meşruiyetini savunmak için King’s Landing’e geri dönüyor. Vaemond Velaryon (Wil Johnson) tarafından getirilen bir dilekçeye karşı Driftmark tahtının varisi olarak. Orada babası Kral Viserys I Targaryen’i ( Paddy Considine ) düşündüğünden daha kötü bir halde bulur. Hastalıkları şimdi gözlerinden birini ele geçirdi ve büyük ölçüde onu yatalak bıraktı, haşhaş sütünden bir pusun içinde kendi kendine mırıldanırken uzun nöbetler boyunca yürüyemedi.

Viserys, Rhaenyra’yı ve çocuklarını acımasız Yeşiller’den korumak için bir hamle daha yaptıktan sonra, bu dünyada uzun süre kalmadığı açık. Saatin son sahnesinde Kraliçe Alicent’in ( Olivia Cooke ) onu yatağa yatırdığı görülüyor. Onun sersemlemiş halde Rhaenyra olduğuna inanarak, Fatih Aegon’un kehaneti hakkında konuşmaya başlar ve Alicent’in kralın oğulları Aegon II’yi (Tom Glynn-Carney) tahta geçirmesini istediğine inanmasına yol açar. Viserys’in zahmetli nefesinin sesi arttıkça kocasını uyumaya bırakır. Bir elini yukarıya, kendisinden başka kimsenin göremeyeceği şekilde uzatır. “Aşkım…” diye mırıldandı başka bir nefes daha işitilmeden ve ekran kararmadan.

Reklam

8. bölümü yöneten Geeta Patel, bunun ne anlama geldiğini doğruluyor: Adından önce iyi Kral Viserys Targaryen’in saltanatı sona erdi. Ejderhaların Dansı başlayabilir.

“Bence bu bölümün son sahnesi her zaman bir turnusol testiydi. Ne zaman izlesek veya düşünsek, o son sahneye geldiğimizde, orada hissetmek istediğimiz şeyi hissettik mi?” Patel bir röportajda diyor. “Kaybı hissettik mi? Viserys’in hikayesini anlattığını hissettik mi? Vefat eden karısını sevdiğini hissettik mi? Alicent’i sevdi mi? Rhaenyra’yı sevdi mi? Bir şeyden pişman oldu mu? Viserys’in tüm karmaşık katmanları , iyi mi kötü mü hissettik?”

Viserys’in ölümü, Targaryen Hanesi’ni parçalamak üzere olan iç savaş olan Ejderhaların Dansı’nda önemli bir andır. Siyahlar (Rhaenyra Takımı) ve Yeşiller (Alicent Takımı) arasındaki barışı sağlayan son hakem -belki de tek hakem- şimdi satranç tahtasının dışında. Rhaenyra’yı veya Aegon’u Demir Taht’a oturtmak için gerçek savaş, vitesi yükseltmek üzere.

Ama önce Patel, Alicent’in Diana ile olan anından Vaemond Velaryon’un (Wil Johnson) kafasının kesilmesine ve Viserys’in son sahnesine kadar 1. sezonun 8. bölümünün önemli anlarını ortaya çıkarıyor.

Kaynak: EW.

Reklam

Televizyon

Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Fragmanı İzle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin ikinci sezonu yakında başlayacak. BluTV, usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu ile özdeşleşen Behzat Ç. ve cinayet büro ekibinin yer aldığı bir video ile yayın tarihini duyurdu. Yılın sonunda Behzat Ç. hayranları çok mutlu olacak.

‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ ikinci sezonuyla 7 Aralık’ta BluTV’deki yerini alacak. İkinci sezonda heyecan dozu iyice artarken yeni hikayeler izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Devamını Okuyun

Televizyon

“Squid Game: The Challenge” Oyuncuları, Yarışmada Meydana Geldiği İddia Edilen Yaralanmalar İçin Tazminat İstiyor

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

İsimsiz yarışmacılar hipotermi ve sinir hasarına maruz kaldıklarını iddia ediyor…

Kurgusal Squid Game bir ölüm kalım yarışmasıdır ve şimdi yan gerçeklik serisi Squid Game: The Challenge’ın yarışmacıları gösteri sırasında acı verici yaralanmalar yaşadıklarını iddia ediyorlar.

Her ne kadar resmi bir dava açılmamış olsa da, bu yılın Ocak ayındaki çekimler sırasında meydana geldikleri iddia edilen yaralanmalar nedeniyle ortak yapımcı Studio Lambert’e tazminat talep eden dava mektupları gönderildi. İsimsiz yarışmacılar, setteki kötü sağlık ve güvenlik standartlarının bir sonucu olarak hipotermi ve sinir hasarına maruz kaldıklarını söylüyorlar.

Express Solicitors İcra Kurulu Başkanı (Hukuk) Daniel Slade, web sitesinde yayınlanan bir açıklamada , “Bu gösteride yaralanan yarışmacılar adına talep mektupları gönderdik” dedi. “Bize söylenene göre, onlar yarışmanın sınırlarını zorlamışlar. eğlence adına güvenlik. Yapım şirketlerinin programlarındaki sağlık ve güvenlik standartlarının insanları zarar görme riskiyle karşı karşıya bırakmamasını sağlaması gerekiyor.”

Reklam

Büyük Britanya’da, resmi yasal işlem başlatılmadan önce ilgili taraflara, haklarında dava açılabileceği konusunda bilgi veren bir dava mektubu gönderilmektedir.

Squid Game: The Challenge’ın sözcüsü yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Squid Game yarışmacılarından herhangi biri tarafından herhangi bir dava açılmadı. Yarışmacılarımızın refahını son derece ciddiye alıyoruz.”

The Sun’a konuşan Slade, “Yarışmacılar eğlenceli bir şeye katıldıklarını düşünüyorlardı ve yaralananlar da bu kadar acı çekmeyi beklemiyorlardı.” dedi . “Şimdi soğuk havalarda acı verici stres pozisyonlarında sıkışıp kaldıktan sonra yaralanmalarla karşı karşıya kaldılar. Bir müşteri, birisinin bayıldığını, ardından insanların sağlık görevlilerine bağırdığını gördüğünü anlatıyor. Birinin hipotermiden şikayet ettiği bir vakamız var. Birinin elleri mora dönmüştü. “Bu tür yaralanmalar uzun vadede çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Müşterilerimizden biri, soğuk havaya rağmen kendisine bedeni uymayan kıyafetler verildiğinden şikayetçi.”

Squid Game: The Challenge’ın ilk beş bölümü Çarşamba günü Netflix’te yayınlandı . Popüler Güney Kore dizisini örnek alan bu dizi, 4,56 milyon dolarlık büyük ödül için bir dizi oyunda yarışan 456’dan fazla gerçek hayattaki oyuncuyu konu alıyor.

Gösteri, Ocak ayında çekim döneminde The Sun’ın orijinal Squid Game serisinden alınan Kırmızı Işık, Yeşil Işık oyununun dondurucu hava koşullarında çekildiğini ve bunun da dahil olmak üzere “ciddi yaralanmalara” yol açtığını iddia eden makaleler yayınlamasıyla ateş altında kalmıştı. donma. Netflix o dönemde bu tür raporları yalanlamıştı. Netflix ve Studio Lambert, EW’ye yaptıkları ortak açıklamada, “Oyuncularımızın ve ekibimizin sağlığına ve güvenliğine derinden önem veriyoruz ve tüm uygun güvenlik prosedürlerine yatırım yapıyoruz.” dedi. “Sette hava çok soğuk olmasına ve katılımcılar buna hazırlıklı olmasına rağmen ciddi yaralanma iddiaları doğru değildir.”

Reklam

Sorumlu yapımcı Stephen Lambert de geçen hafta BBC News’te oyuncu refahı konusuna değindi . “Herkes havanın soğuk olacağı konusunda uyarılmıştı, biz de onları buna hazırlamak için gerekli tüm adımları attık” dedi. “Evet, kimliği bilinmeyen birkaç kişi elenmelerinden dolayı mutsuzdu ve bu soğuk, oldukça uzun bir deneyimdi. Ama senaryosu olmayan birçok gösteriden daha kötü değildi… büyük bir ödül verirken, bu Katılmanın zor bir gösteri olacağı bizim için her zaman açık olacak.”

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun

Televizyon

“İnci Taneleri” Kadrosuna Hazar Ergüçlü De Dahil Oldu

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Yılmaz Erdoğan’ın yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ’a hayat vereceği projede ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü ‘Dilber’ isimli bir pavyon dansçısını canlandıracak. Çekimlerine başlanan dizi setinde Ergüçlü, ‘Dilber’ olarak ilk kez objektiflere poz verdi.

BKM Yapım imzalı İnci Taneleri dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri yakında Kanal D’de…

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Netflix’in “Kar Kardeşliği” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Hayatta kalmak bir grup çalışmasıydı. Juan Antonio Bayona’nın 20. yüzyılın en dikkat çekici hikayelerinden birini konu alan ve Oscar 2024’te İspanya’yı temsil etmek üzere seçilen filmi Kar Kardeşliği, Aralık ayında seçili sinemalarda ve 4 Ocak’ta ise Netflix’te yayında…

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar