Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Indiana Jones 5’in Çekimleri Tamamlandı

Yılların Indiana Jones’u Harrison Ford’a veda ediyoruz.

Yayınlandı

Tarih

Indiana Jones 5'in Çekimleri Tamamlandı
Ayrıksı Kitap

Yapım sürecinde Harrison Ford’ın sakatlanması ve birçok yönetmen değiştirmesi gibi badireli süreçler geçire Indiana Jones 5 filmi en nihayetinde çekimlerini tamamladı.

Bunca seri boyunca Indiana Jones 5 filmi tarihte bir ilke imza atacak ve serinin ikonik ismi Steven Spielberg tarafından yönetilmeyecek. Serinin Harrison Ford’lu son filmini James Mangold yönetiyor.

Filmin yapımcılarından olan Frank Marshall, twitter hesabı üzerinden Indiana Jones 5 çekimlerinin tamamlandığını duyurmuştu. Kendisinin bu twitter gönderisinde ise “Indy” yazısı dikkat çekiyor. Bazılarına göre “Indy” filmin resmi adı olabilir.

Indiana-Jones-5

Indiana Jones 5, elbette seriyi noktalayan film olmayacak ancak bunca yıldır başrolde gördüğümüz Harrison Ford için bir veda olacak diyebiliriz. Ünlü oyuncuyu Indiana Jones rolünde son görüşümüz olacak.

Harrison Ford‘un yanı sıra filmin kadrosunda Mads Mikkelsen ve Antonio Banderas gibi büyük isimlerde bulunuyor. Şu an için Indiana Jones 5 için herhangi bir fragman yayınlanmadı ve filmin vizyon tarihi de henüz netleşmedi. Bu ikisi için bir süre daha bekleyeceğiz gibi gözüküyor. Öte yandan yapım aşamasında bu kadar sıkıntı yaşayan bir filmin tamamlanmış olması serinin hayranları tarafından sevinçle karşılanacaktır.

Reklam

Sinema

“Amsterdam” Filminin Yeni Fragmanı Paylaşıldı – Taylor Swift’i İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Amsterdam Taylor Swift
Ayrıksı Kitap

Taylor Swift, David O. Russell’ın cinayet gizemi filmi Amsterdam’ın son fragmanında yer alıyor…

1 Ekim Cumartesi günü yayınlanan 30 saniyelik yeni teaser, endişeli görünen bir Swift’in 1930’ların hareketli sokaklarında Christian Bale ve John David Washington’a koşuşturmasıyla başlıyor.

“Biri beni mi izliyor?” Yeşim yeşili bir tüvit ceket ve etek takımı giymiş Swift, endişeli görünen erkeklere korkuyla soruyor. “Bunun hakkında konuşabilir miyim bilmiyorum.” diyor.

Film, 7 Ekim’de vizyonda olacak…

Reklam
Devamını Okuyun

Sinema

“Gülümse” Filmi Gişeye Gülümseyerek Başladı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Gülümse Gişe Başarısı
Ayrıksı Kitap

Gülümse (Smile)” filmi, gişede 19 milyon dolarlık açılışla gülümsedi…

Paramount’tan yeni bir korku filmi bu hafta sonu sinemaseverlerin yüzünü güldürüyor.

Parker Finn’in ilk uzun metrajlı filmi “Gülümse”, Cuma günü Amerika’da 3.645 sinemadan 2 milyon dolarlık ön gösterimler de dahil olmak üzere 8,2 milyon dolarlık güçlü bir hasılat elde ederek beklentilerin ötesinde bir açılış yakaladı. Ve hafta sonunu kolayca kazanmaya yetecek kadar kolay bir şekilde 19 milyon dolarlık öngörülmeyen bir açılışla şaşırttı. Film, 17 milyon dolara mal olmuştu.

“Gülümse”; yakın zamanda korkunç bir intihara tanık olan bir yüksek lisans öğrencisiyle (Caitlin Stasey) tanışan bir terapist (Sosie Bacon) hakkındadır. Filmin başrollerinde; Kyle Gallner, Robin Weigert ve Kal Penn yer alıyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Will Smith’in Apple Tv Gerilim Filmi “Emancipation”ın İlk Gösterimi Gerçekleşti

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Emancipation Apple Gerilim Filmi
Ayrıksı Kitap

Proje, Smith’in kötü şöhretli Oscar tokatından bu yana ilk büyük filmi olma özelliğini taşıyor…

Apple, Will Smith ve Antoine Fuqua’nın yaklaşan filmi Emancipation’ın ilk gösterimini Cumartesi günü Washington DC’de gerçekleştirdi. yakında.

2022 Oscar’larında tören sırasında sahneye çıkan Smith, eşi Jada Pinkett Smith hakkında bir şaka yapan sunucu Chris Rock’a tokat attığında dünyayı şaşırttı. O zamandan beri Smith Akademi’den istifa etti, bazı projeleri askıya alındı ​​ve Rock’tan, Rock’ın ailesinden, Oscar kazanan arkadaşları ve daha fazlasından özür diledi.

Smith, gösterimde; “Kariyerim boyunca kölelikle geçen birçok filmi geri çevirdim” dedi. “Bize böyle göstermeyi hiç istemedim. Ve sonra bu resim geldi. Ve bu kölelik hakkında bir film değil. Bu özgürlük hakkında bir film. Bu, dayanıklılık hakkında bir film. Bu inançla ilgili bir film.”

Kaynak: The H. Reporter.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler