Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Müzik

İngiliz yıldız, Dua Lipa ile İmza Attığı “Cold Heart” ile bir rekor kırdı.

Yayınlandı

Tarih

elton_john_dua_lipa_03
Ayrıksı Kitap

74 yaşındaki ikonik şarkıcı Elton John, bir kez daha İngiltere listelerinin zirvesinde. Dua Lipa ile “Cold Heart”ta yaptığı işbirliği 15 Ekim 2021 tarihinde ilk 10’da yer aldı. Bu da şarkıcının tarihe geçmesini sağlıyor. Gerçekten de, altı farklı yılda ilk 10’a bir single yerleştiren ilk sanatçı. Bu rekoru Elvis Presley, Michael Jackson veya David Bowie’den daha iyisini yaparak elde etti.

Nisan 2021’de, İsviçre’den başlayacak olan turunu ertelemek zorunda kalan pop efsanesi ilk çıkışından neredeyse 60 yıl sonra bu yeni başarı ile ilgili duygularını dile getirmişti.

Elton John Amerikan müzik dergisi Billboard’ın sitesine şu açıklamayı yaptı

Bu büyük ölçüde Dua Lipa’nın popülaritesinden kaynaklanıyor. Hala oyunda olduğumu görmekten çok mutlu ve gururluyum. Hep olmaya çalıştım. Apple Music’teki radyo programım (“Rocket Hour”) da bununla bir ilgisi vardı. Bunu yaparken amacım genç sanatçıların ürettiği yeni müzikleri sunmak. Onlarla temasa geçiyorum, onları terfi ettiriyorum ve arkadaş oluyorlar

Zaten “Cold Heart” sonraki haftalarda da İngiltere’de #1 olmayı başardı.

Devamını Okuyun
Reklam

Müzik

Ed Sheeran ve Johnny McDaid Avrupa’da Yılın Şarkısı Ödülünü Kazandı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ed Sheeran Yılın Şarkısı Ödülü
Ayrıksı Kitap

2022 BMI Londra Ödülleri’nde küresel hitleri “Bad Habits” ile Ed Sheeran ve Johnny McDaid’i Avrupa’da “Yılın Şarkısı” ödülünü kazandılar. Özel etkinlik 3 Ekim Pazartesi günü Londra’daki Savoy Otel’de yapıldı.

Ödül, BMI’nin bir önceki yılın İngiliz veya Avrupalı ​​yazarlar tarafından en çok seslendirilen şarkısına veriliyor. Single, Resmi Birleşik Krallık Single Listesi’nin zirvesinde 11 hafta üst üste kaldı.

Ödülü video mesajıyla kabul eden Sheeran, “Şarkıyı yaparken çok eğlendik ve yolda şarkıyı çalmak ve Avrupa’nın dört bir yanındaki insanların tepkilerini görmek çok eğlenceliydi ve gitmek için sabırsızlanıyorum.” diye konuştu.

Kaynak: Billboard.

Devamını Okuyun

Müzik

Taylor Swift “Midnights” Albümünden Bir Şarkısının Daha Adını Açıkladı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Taylor Swift Anti-Hero
Ayrıksı Kitap

Bu, yakında çıkacak olan albümden şimdiye kadar açıklanan altıncı parça adı…

Swift, sosyal medya takipçileri için bingo kafesini bir kez daha çevirdi. Bu vesileyle, üçüncü top düştü ve TayTay ilgili Midnights parçası “Anti-Hero”yu yayınladı.

Bu, “Maroon”, “Midnight Rain”, “Question…?”dan sonra çıkacak albümden şu ana kadar açıklanan altıncı şarkı.

21 Ekim’de çıkması beklenen Midnights albümüyle pop yıldızı, hayranlarıyla adeta bir şarkı oyunu içinde. topları çeviriyor ve şarkıları tek tek açıklıyor.

Midnights onun onuncu stüdyo albümü. Swift’in 2020’de çıkardığı albümünden bu yana bu ilk albümü olacak.

Reklam

Kaynak: Billboard.

@taylorswift

Episode 6 of MMwM has arrived! AND CDs with photos that I signed are up on my site NOW ✍️ #TSmidnighTS #SwiftTok #MidnightsMayhemWithMe ♬ Midnights Mayhem episode 6 – Taylor Swift

Devamını Okuyun

Müzik

Paramore Yeni Albümleri “This Is Why”ı Duyurdu – This Is Why Klibi İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Paramore This Is Why
Ayrıksı Kitap

Yeni albüm, 10 Şubat 2023’te Atlantic Records’tan çıkacak. Los Angeles’ta uzun süredir birlikte çalıştığı Carlos de la Garza ile kaydedildi…

Albümün bugün yayınlanan başlık parçası, Paramore’un yaklaşık 20 yıllık müzik boyunca hayran kitleleri onlarla birlikte seyahat ederken nasıl yenilik yapacağını ve adapte olacağını bildiğini kanıtlayan harika çıkış parçası. Williams’ın sesi tatlı ve küstah bir konuşma şarkısına dönüşüyor. Çılgın enstrümantasyon çöküyor ve Williams’ın sarsılmaz vokalleri etrafında bir araya geliyor.

Kaynak: Paper.

Devamını Okuyun

Popüler