Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Johnny Depp, Karayip Korsanları’na Asla Dönmeyecek

Kaptan Jack Sparrow’a veda ediyoruz.

Yayınlandı

Tarih

Johnny Depp, Karayip Korsanları'na Asla Dönmeyecek
Ayrıksı Kitap

İki yıl evli kalan Amber Heard ile Johnny Depp ikisilinin mahkeme kavgası tam 5 yıldır devam ediyor. Şiddet ve iftiraya yönelik devam eden mahkemenin yeni skandalları ise gün yüzüne çıkıyor.

Bakınız: Johnny Depp ve Amber Heard Arasındaki Davada Yeni Skandallar Ortaya Çıktı

Amber Heard’a karşı devam eden 100 milyon dolarlık karalama davası sırasında, aktör Johnny Depp, Heard’i ilişkileri hakkında bir makale yayınlayarak kariyerini mahvetmekle suçlamıştı. Bu doğrultuda Amber Heard ile olan evliliğinde kariyeri ciddi şekilde zarar gören Johnny Depp’in eski eşine şiddet uyguladığına yönelik iddiaların ardından önce Fantastik Canavarlar film serisinden olaylı bir şekilde ayrılmış sonrasında ise Disney ile olan bağları tamamen kesilen oyuncunun yeni Karayip Korsanları filmindeki rolüne son verildiği ortaya çıktı.

Depp, avukatına vermiş olduğu itirafta, eski eşine şiddet uyguladığına yönelik çıkan haberler sonrasında Disney’in kendisini Karayip Korsanları 6’dan çıkardığını itiraf etti.

Johnny Depp: “Bunun farkında değildim, ama bu olay beni şaşırtmadı. İki yıl boyunca dünya çapında sürekli benim karısını döven biri olduğumla ilgili konuşmalar geçti. Bu yüzden, Disney’in bundan dolayı ben ile olan bağları kesmeye çalıştığından eminim. #MeToo hareketi o noktada tüm hızıyla devam ediyordu.” dedi.

Açıklamasına devam eden Depp: “Bayan Heard’ın sözlerine dayanarak kariyerim üzerinde bir etkisi olduğunu düşünmesem gerçek bir budalalık etmiş olurum.” dedi. Ayrıca, kariyerinin “iddialar ortaya atıldığı andan itibaren” “bittiğini” belirtti.

Reklam

Başrolünde Margot Robbie’nin yer aldığı yeni Karayip Korsanları filminde Johnny Depp’in Jack Sparrow olarak yeniden yer alıp almayacağı bir süre bilinmiyordu, ancak bu gelişmeden sonra kendisinin artık seri ile olan bağlarının tamamen koptuğunu görmek mümkün. Buna rağmen Disney, Jack Sparrow ürünlerini satmaya devam ediyor ve Disneyland çevresinde kendisinin posterlerinin de olduğu gibi yer aldığı görülüyor.

Sinema

“Amsterdam” Filminin Yeni Fragmanı Paylaşıldı – Taylor Swift’i İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Amsterdam Taylor Swift
Ayrıksı Kitap

Taylor Swift, David O. Russell’ın cinayet gizemi filmi Amsterdam’ın son fragmanında yer alıyor…

1 Ekim Cumartesi günü yayınlanan 30 saniyelik yeni teaser, endişeli görünen bir Swift’in 1930’ların hareketli sokaklarında Christian Bale ve John David Washington’a koşuşturmasıyla başlıyor.

“Biri beni mi izliyor?” Yeşim yeşili bir tüvit ceket ve etek takımı giymiş Swift, endişeli görünen erkeklere korkuyla soruyor. “Bunun hakkında konuşabilir miyim bilmiyorum.” diyor.

Film, 7 Ekim’de vizyonda olacak…

Reklam
Devamını Okuyun

Sinema

“Gülümse” Filmi Gişeye Gülümseyerek Başladı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Gülümse Gişe Başarısı
Ayrıksı Kitap

Gülümse (Smile)” filmi, gişede 19 milyon dolarlık açılışla gülümsedi…

Paramount’tan yeni bir korku filmi bu hafta sonu sinemaseverlerin yüzünü güldürüyor.

Parker Finn’in ilk uzun metrajlı filmi “Gülümse”, Cuma günü Amerika’da 3.645 sinemadan 2 milyon dolarlık ön gösterimler de dahil olmak üzere 8,2 milyon dolarlık güçlü bir hasılat elde ederek beklentilerin ötesinde bir açılış yakaladı. Ve hafta sonunu kolayca kazanmaya yetecek kadar kolay bir şekilde 19 milyon dolarlık öngörülmeyen bir açılışla şaşırttı. Film, 17 milyon dolara mal olmuştu.

“Gülümse”; yakın zamanda korkunç bir intihara tanık olan bir yüksek lisans öğrencisiyle (Caitlin Stasey) tanışan bir terapist (Sosie Bacon) hakkındadır. Filmin başrollerinde; Kyle Gallner, Robin Weigert ve Kal Penn yer alıyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Will Smith’in Apple Tv Gerilim Filmi “Emancipation”ın İlk Gösterimi Gerçekleşti

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Emancipation Apple Gerilim Filmi
Ayrıksı Kitap

Proje, Smith’in kötü şöhretli Oscar tokatından bu yana ilk büyük filmi olma özelliğini taşıyor…

Apple, Will Smith ve Antoine Fuqua’nın yaklaşan filmi Emancipation’ın ilk gösterimini Cumartesi günü Washington DC’de gerçekleştirdi. yakında.

2022 Oscar’larında tören sırasında sahneye çıkan Smith, eşi Jada Pinkett Smith hakkında bir şaka yapan sunucu Chris Rock’a tokat attığında dünyayı şaşırttı. O zamandan beri Smith Akademi’den istifa etti, bazı projeleri askıya alındı ​​ve Rock’tan, Rock’ın ailesinden, Oscar kazanan arkadaşları ve daha fazlasından özür diledi.

Smith, gösterimde; “Kariyerim boyunca kölelikle geçen birçok filmi geri çevirdim” dedi. “Bize böyle göstermeyi hiç istemedim. Ve sonra bu resim geldi. Ve bu kölelik hakkında bir film değil. Bu özgürlük hakkında bir film. Bu, dayanıklılık hakkında bir film. Bu inançla ilgili bir film.”

Kaynak: The H. Reporter.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler