Bizimle iletişim kur

Sinema

Johnny Depp Yönetmen Oluyor

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Sanatçı, çeyrek asır sonra tekrar yönetmen koltuğuna oturacak…

1997’de ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemesi olan The Brave’de hem kendisini hem de Marlon Brando’yu yönetmesinden çeyrek yüzyıl sonra Depp, İtalyan sanatçı Amedeo Modigliani hakkında “Modigliani” filmi için kamera arkasına geçecek. Ayrıca filmde; Al Pacino ve Barry ile birlikte yapımcılığı da üstlenecek.

Dennis McIntyre’ın oyununa dayanan ve Jerzy ile Mary Kromolowski tarafından beyazperdeye uyarlanan film, 1916’da Paris’te yaşayan ressam ve heykeltıraşın hikayesini anlatacak. Uzun zamandır kendisi tarafından kritik ve ticari bir başarısızlık olarak görülen Modigliani, çalkantılı ve olaylı hayat yaşamış bir sanatçı. Yaşamının son 48 saati, hayatında bir dönüm noktası olacak ve sonunda sanatsal bir efsane olarak ününü sağlamlaştıracak.

Filmin çekimlerine 2023 sonbaharında Avrupa’da başlanacağı ve vizyon tarihinin de en kısa sürede içinde açıklanacağı tahmin ediliyor.

Reklam

Kaynak: The H. Reporter.

Devamını Okuyun
Reklam

Sinema

Bridget Jones Severlere Müjde! Dördüncü Film Geliyor

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Bridget Jones beyazperdeye geri dönüyor. Renée Zellweger yeniden Bridget Jones’a hayat verecek…

Romantik komedi türünün ikonik serisi, Bridget Jones yeniden izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Helen Fielding’in aynı isimli romanlarından uyarlanan seri, “Bridget Jones 4: Mad About the Boy” (Bridget Jones: Oğlana Deli Oluyor) filmiyle yıllar sonra beyazperdede olacak.

Renée Zellweger ve Hugh Grant ile birlikte seriye geri dönen oyunculardan birisi de Emma Thompson olacak. Yönetmen koltuğunda Michael Morris’in oturacağı filmde Chiwetel Ejiofor ve Leo Woodall da rol alacak.

Reklam

8 yıl aradan sonra izleyici ile buluşacak olan “Bridget Jones 4: Mad About the Boy” filmi dünya genelinde 14 Şubat 2025 tarihinde sinemalarda vizyona girecek.

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Sinema

Monopoly Oyunu Film Oluyor – Yapımcısı Margot Robbie

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Yılların eskitemediği oyun Monopoly, şimdi film oluyor…

Hasbro’nun popüler kutu oyunlarından Monopoly, beyazperdeye aktarılıyor. Hazırlıkları sürdüren Lionsgate, projede Margot Robbie’nin yapım şirketi LuckyChap ile birlikte çalışacaklarını açıkladı.

Lionsgate Motion Picture Group başkanı Adam Fogelson, CinemaCon’da yaptığı açıklamada; Robbie ve ekibinin yaklaşan Monopoly filmi konusunda net bir bakış açısına sahip olduğunu ve projenin bir sonraki gişe rekortmeni olacağına inandıklarını söyledi.

Reklam

Henüz detayları, kadrosu ve konusu belli olmayan “Monopoly” filminin vizyon tarihi de henüz belli değil.

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Sinema

Joker İkili Delilik Türkçe Altyazılı Fragmanı İzle | Joker: Folie À Deux

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

O, artık yalnız değil. Joker: İkili Delilik 4 Ekim’de sadece sinemalarda.

IMAX seçeneğiyle #JokerMovie

Reklam
Devamını Okuyun

Sinema

Joker İkili Delilik Türkçe Altyazılı Fragmanı İzle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Devamını Okuyun

En Çok Okunanlar