Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Televizyon

Jon Snow Geri Dönüyor Game Of Thrones Devam Dizisi Hakkında Her Şey

Jon Snow etrafında dönen bir Game of Thrones devam serisi HBO’da çok erken geliştiriliyor ve Kit Harington geri dönüyor.

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Jon Snow’un etrafında dönen bir Game of Thrones devam serisi HBO’da yapıma hazırlanıyor ve Kit Harington geri dönüyor.

HBO, Jon Snow’un maceraları etrafında dönen bir Game of Thrones devam serisi geliştiriyor ve oyuncu Kit Harington Jon Snow rolüne geri dönüyor. George R.R. Martin’in en çok satan fantastik dizisi Buz ve Ateşin Şarkısı, 2011’de HBO Game of Thrones’u yeniden hayata geçirdiğinde televizyon dünyasının altın madenine döndü. 8. sezonun sona ermesinden üç yıl sonra, kanal, diziyi genişletmekle çok ilgileniyor. Çeşitli yan ürünlerle franchise genişliyor. İlki yan yapım olan , House of the Dragon, bu ağustos ayında vizyona girecek.

Harington’ın Jon Snow karakteri, Game of Thrones’un yayın macerası boyunca önemli bir figürdü. Onurlu bir piç olan Jon, dizinin değişen planlarında çok önemli bir rol oynayacaktı ve en önemlisi, 5. sezonda öldürüldüğünde en büyük kırılmalardan birinde yer aldı, ancak daha sonra yeniden canlandırıldı. Game of Thrones’un sonunda Jon, sevgilisi ve yeni ortaya çıkan teyzesi Daenerys Targaryen’i (Emilia Clarke) öldürdüğü için Westeros’tan sürgün edildi; Wildlings ile Sur’un ötesine kuzeye gitti ve sonunda her şey barış içinde görünüyordu.

Şimdi öyle görünüyor ki barış çok uzun sürmeyecek. Haberlere göre HBO’nun şimdi Jon Snow merkezli potansiyel bir Game of Thrones devam serisi geliştirdiğini açıklandı. Dizi hala çok erken geliştirme aşamasında, ancak ilerlemesi durumunda Harington, Jon Snow rolünü yeniden canlandırmaya yakın. Bu noktada yaratıcı ekibin hiçbir üyesi ise henüz açıklanmadı.

Bu, HBO’nun büyüyen Game of Thrones serisi için önemli bir gelişme. Amiral gemisi dizi GOT sona ermeden önce, yapımcılar potansiyel yan dallar üzerinde çalışmaya başladı. Jon Snow projesiyle ilgili dikkate değer olan şey, serinin sona ermesinden sonra gerçekleşecek ilk olası Game of Thrones yan dizisi olması; 10.000 Gemi ve 9 Yolculuk da dahil olmak üzere şu anda yapımda olan her şey ön hazırlık aşamasında. Bununla birlikte, HBO’nun şimdi zaman çizelgesini ileriye götürmek istemesi şaşırtıcı değil. Karakterleri öldürme eğilimine rağmen, Game of Thrones, bir dizi insanın hala hayatta olması ve hepsinin potansiyel olarak kendi yan ürünlerini yönetmeye hazır olmasıyla sona erdi.

Jon, Game of Thrones 8. sezon finalinde Westeros’tan ayrılırken, inkar edilemez bir şekilde yeni bir hikayeye öncülük etmek için en uygun karakterlerden biri. Duvarın ötesindeki maceraları, Martin’in dünyasının bu yönünün daha büyük bir keşfine izin verebilir ve belki de yeni yaratıkların ortaya çıkmasına yol açabilir. Bazıları Game of Thrones’un Duvar’ın ötesinde zaten önemli miktarda zaman harcadığını söylemekte hızlı olabilir ve yanılmış olmazlar. Bununla birlikte, Westeros’taki hikayelere geri dönmeye gerek kalmadan, Jon Snow liderliğindeki bu devam filmi, kuzeyde çok uzaklarda bulunanlara her zamankinden daha derine inebilir. Ayrıca, Tormund (Kristofer Hivju) gibi hayranların sevdiği diğer karakterlerin de geri dönüş yapma şansı yüksek. House of the Dragon hızla yaklaşırken, Game of Thrones devam oyununun HBO için ne kadar büyük bir öncelik olduğu net değil. Bununla birlikte, Jon gibi popüler bir karakterle, yaratıcı ekip yakında yerine oturursa bu gösterinin hızla ilerlemesi için iyi bir şans var.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

Eko Eko Eko Belgeseli Ne Zaman Yayınlanacak Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Ekolojik denge her geçen gün daha da bozulurken insanın doğa ile savaşı neden bitmiyor? #EkoEkoEko, 3 Şubat’ta sadece BluTV’de!

Devamını Okuyun

Televizyon

Bozkır 2. Sezon Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanacak? Yeni Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Bir rüyanın peşinden gitti insanlar. Bir de gerçeklerin…

Polisiye ve suç dizisi sevenlerin merakla beklediği Blu Tv orijinal dizisi ‘Bozkır’ın yeni sezon yayın tarihi açıklandı ve ilk resmi fragman da yayınlandı. Hikayesi, kadrosu ve görsel dünyasıyla heyecan yaratan ‘Bozkır’ ikinci sezonuyla 9 Şubat itibariyle BluTV’de yayında.

Bozkır Oyuncuları Kim (2. Sezon)

Yiğit Özşener’in etkileyici sesiyle yayınlanan ‘Bozkır’ın ikinci sezon tanıtım heyecan yarattı. Yeni sezonda Seyfi Amir (Yiğit Özşener) ile yeni ortağı Payidar (Furkan Andıç) ‘bozkır’da esrarengiz olayların sır perdesini aralamaya çalışacak. 

Bozkır’ın başrollerinde  başarılı oyuncular Yiğit Özşener ve Furkan Andıç yer alırken ikiliye başarılı oyuncular Cemre Baysel, Yüsra Geyik, Fatih Al, Cemal Toktaş ve Bülent Düzgünoğlu eşlik ediyor.

Yapımını ARC Film’in yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği soluksuz izlenecek dizinin senaryosunu Levent Cantek kaleme alırken yönetmenliğini Cantek ile Şahin Altuğ üstleniyor.

Reklam

Polisiye ve suç dramasını buluşturan ‘Bozkır’ yeni sezonuyla 9 Şubat’ta BluTV’de yayında.

Devamını Okuyun

Televizyon

Şahmaran Oyuncularının Yorumuyla Kamera Arkası Videosunu İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Bu tanışma hikayesini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’den dinleyin bakalım siz de kendinizi seçilmiş kişi gibi hissedecek misiniz?

Şahsu, tam merkezinde olduğu Şahmaran kehanetinden ve onu bekleyen aşktan habersizdir. Oysa sadece iki kişinin değil, iki ırkın kaderi bu aşka bağlıdır. İnsanların ve yılanların…

#Şahmaran

Devamını Okuyun

Popüler