Bizimle iletişim kur

Yaşam

Justin Bieber Karısı Hailey İle Ev Hayatının En Tatlı Fotoğrafını Paylaştı

Yayınlandı

Tarih

Behzat C Banner

Justin Bieber, Hailey Bieber ile ev hayatının en tatlı fotoğrafını paylaştı…

28 yaşındaki pop ikonu, geçtiğimiz günlerde Instagram’da yaptığı paylaşımda, genellikle profesyonel düzeydeki fotoğrafları bir kenara bıraktı ve hayranlarına yataktan basit bir selfie yolladı.

Hafif bulanık fotoğrafta; Justin, Hailey’nin omzuna sarılmış halde, ikisi de kameraya gülümserken yatıyor. Evcil hayvanları Yorkie Oscar, çiftin ellerinin arasına rahatça oturmuş ve burnunu Justin’in yüzüne doğru çekmiş olarak gözüküyor.

Yeni fotoğrafı yayınlamadan sadece birkaç gün önce pop yıldızı, Ramsay Hunt sendromunun neden olduğu yüz felci nedeniyle “Justice” turunun yaz bölümünü ertelemek zorunda kalmasından bu yana ilk kez İtalya’nın Lucca Festivali’nde canlı performans sergilemişti. Hastalığını ilk olarak Haziran ayında Instagram’a, diğer yarısı buna devam ederken yüzünün yarısının nasıl göz kırpamadığını, esnemediğini veya gülümseyemediğini gösteren bir video yayınladığında ortaya çıkardı.

Lucca’da sahneye geri döndüğünde, Hailey onu neşelendirmek için oradaydı. Performanstan sonra fotoğraflarda ve Justin tarafından yayınlanan bir videoda yakalandığı gibi. Benzer şekilde, 25 yaşındaki model, kocasının Mart ayında beyninde küçük bir kan pıhtısı ile sonuçlanan “mini felç”in ardından onun için orada olduğunu söylüyor.

Reklam
Justin Bieber Hailey Bieber In Bed

Kaynak: Billboard.

Yaşam

Rent Go, Anadolu Topraklarının Kültürlerini Hatırlatma Projesi

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner

TÜRKİYE’NİN ARAÇ KİRALAMA MARKASI RENT GO, DOĞDUĞU ANADOLU TOPRAKLARININ KÜLTÜRLERİNİ HATIRLATMA PROJESİ BAŞLATTI. PROJE KAPSAMINDA İLK OLARAK KARADENİZ VE KOMŞU COĞRAFYALARDA ASIRLARDIR KUTLANAN KALANDAR GELENEĞİ HATIRLATILARAK, 2023 YENİ YIL KALANDARI KUTLANDI.

Üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle bilinen Rent Go, Anadolu toprakları kültürlerini hatırlatma projesi ile, unutulmaya yüz tutmuş birçok geleneğin tekrardan hatırlatılması için çalışmalarına başladı. 

Dünyanın pek çok coğrafya ve kültüründe olduğu gibi Anadolu ve Kafkasya coğrafyasında da yüzlerce yıldır birbirinden farklı yılbaşı kutlamaları düzenleniyor. Bu kutlamalardan biri de ocak ayının 13’ünü 14’üne bağlayan gece, daha çok Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yaygın olarak kutlanılan Kalandar kutlamasıdır. Her yıl yöre insanı ilginç kıyafetler giyip yöreye özgü oynanılan oyunlarla yeni yıl Kalandarına birlikte girerler. Çocuklar giydikleri ilginç kıyafetler ve omuzlarına aldıkları torbalarla maniler söyleyerek gezdikleri evlerden topladıkları ikramları ertesi gün satar veya evlerinde tüketirler. 

Rent Go’da, gerçekleştirdikleri Kalandar etkinliği ile ilgili konuşan Rent Go Genel Müdürü Köksal Öztürk: “Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli araç kiralama markası olarak Kalandar gibi yüzlerce yıldır süregelen Anadolu toprakları geleneklerinin yaşatılmasını değerli buluyoruz. Bu güzel geleneğimizi hatırlatmak için Karadenizli müşterilerimize ve çalışanlarımıza özel geleneksel bir kutlama gerçekleştirerek içerisinde Kalandar’ın simgesi ikramlarımızın ve mektupların olduğu çantalarımızı kendilerine sunduk. İstiyoruz ki bizi biz yapan, Anadolu topraklarından çıkan bu gibi geleneklerimiz yaşatılsın ve gelecek kuşaklara aktarılsın” dedi.

Devamını Okuyun

Yaşam

Elvis Presley’in Kızı “Lisa Marie Presley” 54 Yaşında Vefat Etti! “Ölüm Nedeni Ne?”

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner

Efsanevi Elvis Presley’in kızı olan ikonik şarkıcı-söz yazarı, o sabah kalp krizi geçirdikten sonra 12 Ocak Perşembe günü 54 yaşında vefat etti…

Ölümü duyurmak için duygusal bir açıklama yapan Lisa’nın annesi Priscilla Presley tarafından, ölüm haberi doğrulandı.

Priscilla, People’a “Güzel kızım Lisa Marie’nin aramızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi üzüntüyle paylaşmak zorundayım” dedi . “Hayatımda tanıdığım en tutkulu, güçlü ve sevgi dolu kadındı. Bu derin kayıpla başa çıkmaya çalışırken mahremiyet istiyoruz. Sevgi ve dualar için teşekkürler. Şu anda daha fazla yorum yapılmayacaktır.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun

Yaşam

Türk Halk Müziği’nin Sevilen Sanatçısı Burhan Çaçan Vefat Etti

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner

Ani kalp krizi geçiren Burhan Çaçan 62 yaşında vefat etti…

Türk Halk Müziği sanatçısı Burhan Çaçan’ın ölüm haberi herkesi yasa boğdu. Burhan Çaçan, Florya’daki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Ağlama, Her Yer Karanlık, Ayaz Geceler ve Yağ Yağmur isimli sinema filmlerinde rol alan Burhan Çaçan, evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Kaynak: Mynet.

Devamını Okuyun

Popüler