Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Yaşam

Karman Ofis Sandalyesi Koleksiyonu Bu Yaz Satışta

Yayınlandı

Tarih

Steelcase Karman 02
Ayrıksı Kitap

Ergonomi ve Sürdürülebilirliğe Yeni Bakış Açısı Sunarak Tasarlanan Karman Ofis Sandalyesi Koleksiyonu’nun 2022 Yazında Satışa Çıkması Heyecanla Bekleniyor

Steelcase tarafından tasarlanan kullanıcıların vücut hareketlerine tepki veren Karman, sunduğu rahatlık ve konfor ile tüm çalışma sandalyelerinin önüne geçmektedir. Steelcase’de küresel tasarım ve mühendislikten sorumlu başkan yardımcısı James Ludwig, “Ergonomiyi yalnızca rahatsız olduğunuzda fark edersiniz” der ve ekler “Ama en iyi kullanıcı deneyimi, fark etmediğinizdir. Rahatlığı zahmetsiz hale getiren, sizin gibi tepki veren ve hareket eden, her bedene uyan bir sandalye tasarımı ile ona evde veya işyerinde harika bir görünüm kazandırmak istedik.”

Steelcase Karman 01

Steelcase Karman, Konfora Yeni Bir Tanım Kazandırıyor

Steelcase Karman’ın patentli hibrit sandalyesi bugüne kadar tasarlanan ofis sandalyelerinden çok farklı. Yaylanabilir oturak özelliğine sahip olan Karman, kullanıcıya çalışma süreci boyunca maksimum konfor sağlamaktadır.

Karman ile Maksimum Konfor

Organik Hareket: Kullanıcıların ağırlıklarına göre aktifleşen bir mekanizma, otururken veya duruş değiştirirken vücudunuza otomatik olarak konfor sağlamaktadır.

Reklam

Hibrit Koltuk: Yaylanabilir oturak özelliği ile kullanıcılarına oturma süresi boyunca maksimum konfor sağlamaktadır.

Konfor Ayarı: Karman, 4 yaslanma pozisyonunu içerir. Kullanıcıların, otururken doğru direnç seviyesini ayarlamalarına izin vermektedir. 

Bel Desteği: Kullanıcıların isteğine bağlı özel bel desteği sağlamaktadır. 

Intermix ile Tanışın

Intermix, patentli Shrinx teknolojisini kullanan ve kullanıcılarının kişisel performanslarını artırmalarına yardımcı olan bir tekstil ürünüdür. Karman ofis sandalyesinde kullanılan Intermix, kullanıcılarına ideal ergonomik desteği sağlar, hiçbir zaman gevşemez ve sertleşmez. Intermix, özel dokumasıyla yarı saydam, opak ve tamamen yeni renkler barındıran bir koleksiyondan oluşmaktadır. 

Reklam

Dünyamızı Düşünen Tasarım: Karman 

Dünyamızı düşünerek tasarlanan Karman, sürdürülebilir malzemelerle oluşturulmuştur. Sadece 13 kg ağırlığında olmasına rağmen inanılmaz derecede güçlü bir tasarımdır. Steelcase Karman minimum kaynakları kullanarak, karbon nötr özelliği sayesinde karbon ayak izini azaltmaktadır.

Eşsiz Renk Seçenekleri

Karman, kullanıcılarına siyah, beyaz ve grinin ötesinde 13 tescilli Intermix renk seçeneklerini sunmaktadır. Lux kaplamalarıyla endüstri lideri renk yelpazesi ile birçok estetik seçeneği kullanıcılarının tercihine bırakmaktadır.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Yaşam

Rihanna’yı Milyarder Eden Marka

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Rihanna Savage X Fenty
Ayrıksı Kitap

Savage X Fenty, şarkıcıyı bir milyarder haline getirmeye yardımcı oldu ve bu reklam anlaşması, sadece müzikten değil, reklamdan da milyarlar kazanmasını sağladı…

Gelecek yılın Super Bowl devre arası şovu sırasında, Rihanna ve dansçılarını ve süperstarın Savage X Fenty iç çamaşırından diğer giyim parçalarıyla süslenmiş olarak görmek sizi şaşırtmasın.

Moda markası bu yılın başlarında potansiyel bir halka arz için 3 milyar dolarlık değer kazanan bir girişimci olan Rihanna, ürünlerini başka hiçbir ilk yarı yıldızının yapmadığı şekilde sergileme şansına sahip. J. Balvin , Jennifer Lopez ile 2020 performansı sırasında neon gökkuşağı Nike spor ayakkabılarını giydi ve Travis Scott ve Maroon 5’ten Adam Levine, bir önceki yıl Scott’ın Air Jordan modelleriyle aynı şeyi yaptı. Ancak, bu pop yıldızlarının hiçbiri eşleşmeye yakın değil Rihanna’nın 1,7 milyar dolarlık net değerine katkıda bulunan marka gücü.

Kaynak: Billboard.

Devamını Okuyun

Yaşam

Selena Gomez, Hailey Bieber’ın Röportajından Sonra Hayranlarının Yorumlarını Neden Kınadı?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Selena Gomez Hailey Bieber
Ayrıksı Kitap

Ünlü pop yıldızı bir TikTok canlı yayınında “Hiç kimseyle benim gördüğüm şekilde konuşulmamalı” dedi…

Hailey Bieber’ın 28 Eylül Çarşamba günü Call Her Daddy podcast’inde yaptığı röportajın ardından – şimdi kocası olan Justin Bieber ile çıkmaya başladığından beri aldığı çevrimiçi nefreti anlattı – Rare Beauty’nin kurucusu TikTok canlı yayına girdi ve mükemmel bir performans sergiledi. onun adına başkalarına zorbalık yapan insanlara karşı nerede durduğunu netleştirin.

“Farkında olmam bile gerekmeyen bazı şeylerin sadece aşağılık ve iğrenç olduğunu düşünüyorum ve bu adil değil ve hiç kimseyle benim gördüğüm şekilde konuşulmamalı.” 29 Eylül Perşembe günü canlı yayında belirtilen pop yıldızı.

Gomez’in hayranlara mesajı, Hailey Bieber’ın podcast sunucusu Alex Cooper ile sürekli sosyal medya nefreti akışının “Lose You to Love Me” şarkıcısının hayranları tarafından yollandığını paylaşmasından bir gün sonra geldi. ” İki müzisyenin sekiz yıl boyunca çıkıp çıktıktan sonra Selena’dan Justin – onun karanlık bir zihinsel durumda olmasına neden olmuştu.

Rhode Skincare kurucusu podcast’te “Beni sevmek zorunda değilsiniz, ancak ne olursa olsun, insanlar arasında her zaman karşılıklı saygı olabileceğine inanıyorum ve bu benim için hiçbir şey söylemenize gerek olmadığı anlamına geliyor” dedi. , Justin ile olan ilişkisi ile Selena ile olan ilişkisi arasında herhangi bir örtüşme olmadığını açıklığa kavuşturdu. “Beni sevmek zorunda değilsin, ama bir şey söylemek zorunda da değilsin.”

Reklam

Selena, TikTok canlı yayınına devam etti: “Söylemem gereken tek şey, tamamen nazik sözlerle ilgili bir şey yayınlamam inanılmaz derecede ironik çünkü tam olarak istediğim şey bu.” “Rare’ı destekliyorsanız, size ne kadar teşekkür etsem az ama bunun ne anlama geldiğini de temsil ettiğinizi bilin. Ve bu: Kelimeler önemlidir. Gerçekten önemli.”

“Yani, benden gelmiyor,” diye ekledi. “Ve hepinizin bilmesini isterim ki, bunun her şeyden çok daha büyük olduğunu anladığınızı umuyorum. Ve beni dinlediğiniz için hepinize gerçekten minnettarım. O yüzden günün geri kalanında harika bir gün geçir. ”

Hailey Bieber’ın Call Her Daddy röportajının ardından Selena Gomez’in hayranlarına nasıl hitap ettiğini izleyin…

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun

Yaşam

Bruce Willis Yüzünü Sattı – Evet Yüzünü!

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Bruce Willis Yüzünü Sattı
Ayrıksı Kitap

Bruce Willis, ileride Deepfake teknolojisi ile yüzünü çeşitli projelerde kullanmaları için haklarını bir Deepfake şirketine sattı…

Deepfake teknolojisiyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Yıldız oyuncu Bruce Willis, haklarını bir Deepfake şirketine sattı. Deepcake adlı şirket, bu anlaşma kapsamında Bruce Willis’in yüzünü kullanarak çeşitli içerikler üretebilecek. Bu içerikler kısa reklam videoları olabileceği gibi bir dizi ya da film de olabilecek.

Bu anlaşmayla birlikte Bruce Willis, görüntüsünün teknoloji yardımıyla kopyalanıp aslında kendisinin yer almadığı projelerde kullanılması için izin veren ilk Hollywood oyuncusu oldu. Willis’e başka isimlerin de katılıp katılmayacağı merak konusu.

Deepfake teknolojisi özellikle ortaya çıktığı dönemde heyecanla karşılanmış olsa da zamanla daha tartışmalı bir teknoloji haline geldi. Özellikle bu teknoloji kullanılarak ünlü isimlerin erotik içeriklerde resmedilmesi, bu teknolojiye kötü bir şöhret kazandırdı. Öte yandan bu teknolojinin politik manipülasyon için kullanılması da mümkün olduğu için bu yönüyle de deepfakeler tehlikeli olarak kabul edilmişti.

Kaynak: Donanım Günlüğü.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler