Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Sinema

”Kendinden Kaçak” Filminin Galası Nasıldı?

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Kafalar ekibinin yeni filmi ”Kendinden Kaçak”ın galasından ve filminden ilk izlenimler.

Sosyal Medyadan tanınan ”Kafalar” adlı YouTuber ekibinin başrollerini paylaştığı ”Kendinden Kaçak” filminin Galasındaydık.

Kanyon Avm Cinemaximum‘un üstlendiği bu galada, film ekibinin yanı sıra sanat dünyasından da çok fazla isim katıldı.

Kafalar ekibi, zorlu çekim sürecini ve gelecek planlarından bahsetti.

Sinema filmi ile sosyal medyada içerik üretmenin çok farklı şeyler olduğunu söyleyen ekip, ‘‘Sinema hatayı kabul etmiyor. YouTube bizim için bir özgürlük alanı gibi ama sinemada bir risk alıyoruz. Para ödeyerek izleyen seyirciye o keyfi vermen gerekiyor.” ifadelerini kullandılar.

Atakan Özyurt‘un yorumlaması ise YouTube’a içerik üretirken rahat olduklarını söyleyerek, ”Yaklaşık 8 senelik bir süreçten geldiğimiz için YouTube tarafında bayağı rahatız. Sinemada yazılı bir senaryo olduğu için o senaryo üzerinden oynayınca kendimizden bazen dışarı çıkabiliyoruz. Açıkçası tek farklılık olarak onu görüyorum.’‘ söylemlerinde bulundu.

Reklam

Fatih Yasin”Bu sefer oyun bağımlısı üç gencin başına gelen anlık hazin olayları işlediğimiz bir film oldu. Seyircinin başından sonuna eğlenebileceği, içinde sürprizler bulabileceği sahnelerimiz var.’” dedi.

Bilal Hancı da çekimlerin Ankara ve İstanbul’da 3 hafta sürdüğünü aktararak, suçsuz gençlerin cezaevinden kaçış hikayelerini anlattıklarını vurguladı.

”Hayalimizde kendi senaryomuzu çekmek var.”

Beraber içerik üretmekten de film çekmekten de çok keyif aldıklarını dile getiren Özyurt, şunları da ekledi;

Uzun metrajlı sinema filminin ilkini çektiğimizde de gerçekten çok keyif almıştık. Bu filmin de her aşaması bizi çok heyecanlandırdı. Şimdi bizim kendimize ait bir senaryomuz var. Hayalimizde onu çekmek var. Yapımcılığını da üstlenmek istiyoruz.’‘ söylemlerinde bulundu.

Atakan Özyurt, iş ile arkadaşlık ilişkilerini keskin bir çizgiyle koruduklarını, keyifle çalışan üç arkadaş olarak işlerini yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Reklam

Yapımını Black White‘ın, yapımcılığını Harun Türk‘ün üstlendiği komedi türündeki bu filmin yönetmen koltuğunda ise Levent Türkan yer alıyor.

Senaryosunu Cüneyt İnay‘ın yazdığı yapımın oyuncu kadrosunda, Şevket Çapkınoğlu, Güner Özkul, Suat Sungur, Şinasi Yurtsever, Hakan Bilgin de yer aldı. Müziklerine ise Bedük‘ün imza attığı bu yapım, 8 Nisan Cuma günü vizyona giriyor.

kendindenkacakgalaradioomood
Radio Mood ekibinden Batuhan Şafak Gala’daydı

Sinema

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Lady Gaga Joker 2
Ayrıksı Kitap

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

2024’de izleyeceğimiz filmin kısa videosunda Joaquin Phoenix ve Lady Gaga sırasıyla gölge oyunu (karton) karakterleri gibi yer alırken isimleri, filmin ismi ve vizyon tarihi sırasıyla ekrana geliyor.

Filmde Joaquin Phoenix Arthur Fleck yani Joker’e Lady Gaga’da Harley Quinn’e hayat verecek.

İşte Joker 2 yani Joker: Folie à Deux’dan kısa tanıtım videosu

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

James Franco Küba Lideri Fidel Castro’yu Oynayacak

Yayınlandı

Tarih

Yazar

James Franco Fidel Castro
Ayrıksı Kitap

Küba liderinin kızının hayatının anlatıldığı “Alina Of Cuba” filminin kadrosuna James Franco’nun da dahil edildiği doğrulandı…

Adından da anlaşılacağı gibi, Castro’nun sürgündeki kızı Alina Fernandez’in gerçek hayat hikayesini anlatan biyografik filmin senaryosunu Jose Rivera ( The Motorcycle Diaries ) ve Nilo Cruz kaleme alıyor. Revuelta, kızına ilk olarak Castro’nun babası olduğunu 10 yaşındayken söyledi. Fernandez, sonunda ülkeyi terk etmeden ve 1993’te İspanya’ya kaçmadan önce Küba’daki saltanatının sesli bir eleştirmeni olmaya devam edecekti.

Bu ay çekimlerine başlanacak filmin başrollerinde Alanna de la Rosa, Maria Cecilia Botero, Harding Junior, Sian Chiong ve Rafael Ernesto Hernández de yer alıyor. John Martinez O’Felan ve Joe Lamy, Mankind Entertainment için yapımcılık yapıyor; Celine Rattray ve Trudie Styler, Maven Screen Media için üretiyor; Allen Gilmer ve Rikki Rushing ise Redbud Studios için yapımcılık yapıyor. Javier Gonzalez, Juan Pablo Solano, Simon Beltran, Luis Mandoki ve Thaddeus D. Matula projede yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Kaynak: EW.

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

Ninja Kaplumbağalar’dan Yeni Film Geliyor İşte Filmin Adı!

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ninja Kaplumbağalar Mutant Kargaşası
Ayrıksı Kitap

Ninja Kaplumbağalar’dan yeni bir film geliyor ve filmin adı da belli oldu. Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası…

Paramount Pictures and Nickelodeon’dan yeni bir animasyon filmi geliyor. Filmin 2023 yılında vizyonda olması bekleniyor.

Film, bir Point Grey Prodüksiyonu olacak. Filmin yönetmen ise, Jeff Rowe.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler