Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

”Kendinden Kaçak” Filminin Galası Nasıldı?

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Kafalar ekibinin yeni filmi ”Kendinden Kaçak”ın galasından ve filminden ilk izlenimler.

Sosyal Medyadan tanınan ”Kafalar” adlı YouTuber ekibinin başrollerini paylaştığı ”Kendinden Kaçak” filminin Galasındaydık.

Kanyon Avm Cinemaximum‘un üstlendiği bu galada, film ekibinin yanı sıra sanat dünyasından da çok fazla isim katıldı.

Kafalar ekibi, zorlu çekim sürecini ve gelecek planlarından bahsetti.

Sinema filmi ile sosyal medyada içerik üretmenin çok farklı şeyler olduğunu söyleyen ekip, ‘‘Sinema hatayı kabul etmiyor. YouTube bizim için bir özgürlük alanı gibi ama sinemada bir risk alıyoruz. Para ödeyerek izleyen seyirciye o keyfi vermen gerekiyor.” ifadelerini kullandılar.

Atakan Özyurt‘un yorumlaması ise YouTube’a içerik üretirken rahat olduklarını söyleyerek, ”Yaklaşık 8 senelik bir süreçten geldiğimiz için YouTube tarafında bayağı rahatız. Sinemada yazılı bir senaryo olduğu için o senaryo üzerinden oynayınca kendimizden bazen dışarı çıkabiliyoruz. Açıkçası tek farklılık olarak onu görüyorum.’‘ söylemlerinde bulundu.

Fatih Yasin”Bu sefer oyun bağımlısı üç gencin başına gelen anlık hazin olayları işlediğimiz bir film oldu. Seyircinin başından sonuna eğlenebileceği, içinde sürprizler bulabileceği sahnelerimiz var.’” dedi.

Reklam

Bilal Hancı da çekimlerin Ankara ve İstanbul’da 3 hafta sürdüğünü aktararak, suçsuz gençlerin cezaevinden kaçış hikayelerini anlattıklarını vurguladı.

”Hayalimizde kendi senaryomuzu çekmek var.”

Beraber içerik üretmekten de film çekmekten de çok keyif aldıklarını dile getiren Özyurt, şunları da ekledi;

Uzun metrajlı sinema filminin ilkini çektiğimizde de gerçekten çok keyif almıştık. Bu filmin de her aşaması bizi çok heyecanlandırdı. Şimdi bizim kendimize ait bir senaryomuz var. Hayalimizde onu çekmek var. Yapımcılığını da üstlenmek istiyoruz.’‘ söylemlerinde bulundu.

Atakan Özyurt, iş ile arkadaşlık ilişkilerini keskin bir çizgiyle koruduklarını, keyifle çalışan üç arkadaş olarak işlerini yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Yapımını Black White‘ın, yapımcılığını Harun Türk‘ün üstlendiği komedi türündeki bu filmin yönetmen koltuğunda ise Levent Türkan yer alıyor.

Reklam

Senaryosunu Cüneyt İnay‘ın yazdığı yapımın oyuncu kadrosunda, Şevket Çapkınoğlu, Güner Özkul, Suat Sungur, Şinasi Yurtsever, Hakan Bilgin de yer aldı. Müziklerine ise Bedük‘ün imza attığı bu yapım, 8 Nisan Cuma günü vizyona giriyor.

kendindenkacakgalaradioomood
Radio Mood ekibinden Batuhan Şafak Gala’daydı

Sinema

“Marnie’s World – Ajan Kedi” Filminin Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ajan Kedi Fragman
Ayrıksı Kitap

Grimm’in “Bremen Mızıkacıları”na dayanan modern, eğlenceli bir yol filmi olan Ajan Kedi, 16 Aralık’ta vizyonda olacak…

Dört çılgın anti-kahraman, bir pati macera. Özel ajan Marnie ve arkadaşları bir araya gelip suçla savaşırken siz de onlara katılın. Şımarık ve masum, tombul bir ev kedisi olan Marnie, Sunshine hanesinde rahat ve pohpohlandığı bir hayat yaşıyor. Aile evinden dışarı hiç çıkmayan Marnie, gerçek dünyayı yalnızca en sevdiği dedektif suç TV şovlarında gördüğü kadarıyla biliyor.

Devamını Okuyun

Sinema

“Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur” Filmi Ne Zaman Vizyonda Olacak?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Zindanlar Ve Ejderhalar Hırsızlar Arasındaki Onur
Ayrıksı Kitap

Büyüleyici bir hırsız ve bir grup beklenmedik maceracı, kayıp bir kalıntıyı geri almak için destansı bir soyguna girişir, ancak yanlış insanlarla ters düştüklerinde işler tehlikeli bir şekilde ters gider. Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur, efsanevi rol yapma oyununun zengin dünyasını ve oyuncu ruhunu, eğlenceli ve aksiyon dolu bir macerada beyaz perdeye taşıyor.

Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur”, 7 Nisan 2023’te sinemalarda…

Filmin kamera arkası görüntülerini sizler bırakıyoruz. İyi seyirler.

Devamını Okuyun

Sinema

Heyecan Ve Gerilim İçiçe: “Missing – Kayıp” Filmi Geliyor – Fragman İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Missing Kayıp Filmi
Ayrıksı Kitap

Kaybolan annesini bulmak için iz peşinde koşturan June’ un, tamamı akıllı cep telefonu ve bilgisayar ekranı üzerinden sunulan nefes kesici öyküsünü, sıradışı çekim tarzı ile beyazperdeye taşıyan KAYIP 24 Şubat’ ta vizyonda…

Devamını Okuyun

Popüler