Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Televizyon

La Casa De Papel Kore Oyuncuları Kimler?

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Geçtiğimiz aylarda Netflix’den La Casa De Papel Kore süprizi geldi. Dizinin yapımcılığını orijinal projede olduğu gibi Alex Pina üstleniyor. Netflix ve Alex Pina yayınlanmış ve bitmiş bir dizinin aynısının (şimdilik konu aynı gözüküyor) Kore versiyonunu neden yapıyor? Bu konuda henüz bir açıklama olmadı ama buna rağmen La Casa De Papel Kore dizisi merak uyandırdı. La Casa De Papel Kore fragmanını ve dizide karşımıza çıkacak olan maskeleri haberimizin en sonunda bulabilirsiniz.

Peki La Casa De Papel Kore Oyuncuları Kimler? aralarında tanıdık isimlerin olduğu kadroya bakalım.

La-Casa-de-Papel-Kore-Kim-Yunjin

Kim Yunjin, La Casa De Papel’in Kore versiyonunda karşımıza orijinal dizinin Raquel Murillo’su olarak çıkıyor. Dizideki ismi Woo Jin olan oyuncuyu Lost dizisinde “Sun” karakteri ile hatırlarsınız.

Televizyon Tarihinin En iyi Dizilerinden LOST
La-Casa-de-Papel-Kore-Profesor

Yeni dizi de Profesörü ise Yoo Ji-Tae canlandırıyor. Oyuncuyu Oldboy – İhtiyar Delikanlı filmindeki rolünden hatırlarsınız.

La-Casa-de-Papel-Kore-Tokyo

Vee en önemli isimlerden birisi olan Tokyo’ya sıra geldi. Jeon Jong-seo’nun canlandıracağı Tokyo karakterinden önce oyuncuyu Şüphe – Beoning ve Netflix yapımı Telefon – Kol filmlerinden hatırlayabilirsiniz.

La-Casa-de-Papel-Kore-Berlin

Dizi’nin çok önemli karakterlerinden birisi de tabi ki Berlin! Peki Berlin’i kim canlandırıyor? Tabi ki dikkatli bakanlar bu rol için çok tanıdık bir yüz ile karşılaşacaklar. O isim Squid Game’de Cho Sang-woo karakterini canlandıran Park Hae-soo.


La-Casa-de-Papel-Kore-Nairobi

La-Casa-de-Papel-Kore-Denver
La-Casa-de-Papel-Kore-Rio
La-Casa-de-Papel-Kore-Moskova
La-Casa-de-Papel-Kore-Oslo
La-Casa-de-Papel-Kore-Helsinki

Televizyon

The Last Of Us Kamera Arkasında Neler Oluyor? İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Takırdayanlarla tanışıyoruz. Ekibin ilgiyi toplayabilmek için tasarımlarla nasıl uğraştığına ve #TheLastOfUs kamera arkasına göz atalım! 💙 #TheLastOfUs, ilk iki bölümüyle sadece BluTV’de! İzlemek için 👉🏻 https://www.blutv.com/diziler/yabanci..

3. Bölüm ne zaman yayında?

Devamını Okuyun

Televizyon

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’lı “Aile” Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı, aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Çok yakında Show TV’de ekranlara gelecek ‘Aile’, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak.

Devamını Okuyun

Televizyon

Ben Bu Boşluğu Nasıl 2. Bölüm Ne Zaman Saat Kaçta Yayında? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Fragman Aşağıda

“Göz yaşlarım nereye gitti bilmiyorum, hepsini zamansız harcamış olabilirim.” 

Ben Bu Boşluğu Nasıl, 2. bölümüyle Çarşamba 21.00’de sadece BluTV’de!

Devamını Okuyun

Popüler