Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Televizyon

Lupin’in 3. Sezonu Ne Zaman Netflix’de Yayınlanacak? Lupin 3. Sezon Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Omar Sy’nin ABD’de hit olan Fransızca dizisi Lupinin üçüncü sezonu yolda…

Ayrıksı Kitap

24 Eylül Cumartesi günü TUDUM hayran etkinliğinin bir parçası olarak Netflix , Omar Sy’ı 21. yüzyılın Arsène Lupin’i olarak şekillendiren bir hırsız olan Assane Diop’u canlandıran Fransız soygun gerilim filminin 3. sezonuna ilk bakışı yayınladı.

2. sezon finalinde Assane sonunda Hubert Pellegrini’den (Hervé Pierre) Assane’nin babasına iftira attığı için intikamını aldı. Pellegrini’yi son gördüğümüzde, bazı suçlarını kasete kabul ettikten sonra bir ekip arabasında oturuyor ve kendi suçlarından bazıları için aranan Diop, bir gün geri dönme sözü vererek şehirden kaçıyor.

Karısının ve oğlunun, onun yüzünden çektikleri ıstıraba daha fazla dayanamayan Assane, onlara çılgın bir teklifte bulunmak için Paris’e dönmeye karar verir: Fransa’yı terk edip başka bir yerde yeni bir hayata başlamak. Ancak geçmişin hayaletleri asla uzakta değildir. ve beklenmedik bir dönüş, planlarını alt üst edecektir.

Lupin 3. sezon yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

The Last Of Us Kamera Arkasında Neler Oluyor? İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Takırdayanlarla tanışıyoruz. Ekibin ilgiyi toplayabilmek için tasarımlarla nasıl uğraştığına ve #TheLastOfUs kamera arkasına göz atalım! 💙 #TheLastOfUs, ilk iki bölümüyle sadece BluTV’de! İzlemek için 👉🏻 https://www.blutv.com/diziler/yabanci..

3. Bölüm ne zaman yayında?

Devamını Okuyun

Televizyon

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’lı “Aile” Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı, aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Çok yakında Show TV’de ekranlara gelecek ‘Aile’, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak.

Devamını Okuyun

Televizyon

Ben Bu Boşluğu Nasıl 2. Bölüm Ne Zaman Saat Kaçta Yayında? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Fragman Aşağıda

“Göz yaşlarım nereye gitti bilmiyorum, hepsini zamansız harcamış olabilirim.” 

Ben Bu Boşluğu Nasıl, 2. bölümüyle Çarşamba 21.00’de sadece BluTV’de!

Devamını Okuyun

Popüler