Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Sinema

LYLE, LYLE, CROCODILE İlk Fragman Geldi

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Yeni bir kitap uyarlaması film ile karşı karşıyayız. Bernard Waber’in ünlü kitap serisinden uyarlanan yeni karakter Tim, Tim, Timsah küresel bir izleyici kitlesine sunulan canlı çekim/ CGI müzikal komedisinden ilk fragman ve görseller geldi.

Senaryosunu Will Davies’ın üstlendiği Tim, Tim, Timsah NewYork’a yeni taşınan Primm ailesinin küçük oğulları Josh’ın yeni hayatına adapte olurken epey güçlük çeker. Taa…ki tüm her şey havyara, banyo yapmaya ve şarkı söylemeye bayılan Timsah Tim’i yeni evlerinin tavan arasında kesfetmesi ile değişir. Kısa zamanda arkadaş olan ikili, kötü komşuları Mr. Grumps’ın Tim’in varlığını tehlikeye sokması ile işler garip bir hal alır. Primm ailesi Tim’in gayet normal olduğunu ve iyi olduğunu göstermelidir.

Tim’i Shawn Mendes’in seslendirdiği filmin oyuncu kadrosunda İhtiyarlara yer yok filminden tanıdığımız Javier Bardem, Winslow Fegley, Constance Wu ve Fleebag ve Stranger Things’den tanıdığımız Brett Gelman var. Şarkılarını bizzat Shawn Mendes’in seslendirdiği The Greatest Showman filminin şarkı yazarları tarafından yazılan müzikal bir aile komedisi bizi bekliyor. 18 Kasım’da vizyona girmesi planlanan filmin fragmanını sizler için bıraktım. İyi Seyirler

Sinema

“Amsterdam” Filminin Yeni Fragmanı Paylaşıldı – Taylor Swift’i İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Amsterdam Taylor Swift
Ayrıksı Kitap

Taylor Swift, David O. Russell’ın cinayet gizemi filmi Amsterdam’ın son fragmanında yer alıyor…

1 Ekim Cumartesi günü yayınlanan 30 saniyelik yeni teaser, endişeli görünen bir Swift’in 1930’ların hareketli sokaklarında Christian Bale ve John David Washington’a koşuşturmasıyla başlıyor.

“Biri beni mi izliyor?” Yeşim yeşili bir tüvit ceket ve etek takımı giymiş Swift, endişeli görünen erkeklere korkuyla soruyor. “Bunun hakkında konuşabilir miyim bilmiyorum.” diyor.

Film, 7 Ekim’de vizyonda olacak…

Reklam
Devamını Okuyun

Sinema

“Gülümse” Filmi Gişeye Gülümseyerek Başladı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Gülümse Gişe Başarısı
Ayrıksı Kitap

Gülümse (Smile)” filmi, gişede 19 milyon dolarlık açılışla gülümsedi…

Paramount’tan yeni bir korku filmi bu hafta sonu sinemaseverlerin yüzünü güldürüyor.

Parker Finn’in ilk uzun metrajlı filmi “Gülümse”, Cuma günü Amerika’da 3.645 sinemadan 2 milyon dolarlık ön gösterimler de dahil olmak üzere 8,2 milyon dolarlık güçlü bir hasılat elde ederek beklentilerin ötesinde bir açılış yakaladı. Ve hafta sonunu kolayca kazanmaya yetecek kadar kolay bir şekilde 19 milyon dolarlık öngörülmeyen bir açılışla şaşırttı. Film, 17 milyon dolara mal olmuştu.

“Gülümse”; yakın zamanda korkunç bir intihara tanık olan bir yüksek lisans öğrencisiyle (Caitlin Stasey) tanışan bir terapist (Sosie Bacon) hakkındadır. Filmin başrollerinde; Kyle Gallner, Robin Weigert ve Kal Penn yer alıyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Will Smith’in Apple Tv Gerilim Filmi “Emancipation”ın İlk Gösterimi Gerçekleşti

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Emancipation Apple Gerilim Filmi
Ayrıksı Kitap

Proje, Smith’in kötü şöhretli Oscar tokatından bu yana ilk büyük filmi olma özelliğini taşıyor…

Apple, Will Smith ve Antoine Fuqua’nın yaklaşan filmi Emancipation’ın ilk gösterimini Cumartesi günü Washington DC’de gerçekleştirdi. yakında.

2022 Oscar’larında tören sırasında sahneye çıkan Smith, eşi Jada Pinkett Smith hakkında bir şaka yapan sunucu Chris Rock’a tokat attığında dünyayı şaşırttı. O zamandan beri Smith Akademi’den istifa etti, bazı projeleri askıya alındı ​​ve Rock’tan, Rock’ın ailesinden, Oscar kazanan arkadaşları ve daha fazlasından özür diledi.

Smith, gösterimde; “Kariyerim boyunca kölelikle geçen birçok filmi geri çevirdim” dedi. “Bize böyle göstermeyi hiç istemedim. Ve sonra bu resim geldi. Ve bu kölelik hakkında bir film değil. Bu özgürlük hakkında bir film. Bu, dayanıklılık hakkında bir film. Bu inançla ilgili bir film.”

Kaynak: The H. Reporter.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler