Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

MCU’YA THUNDERBOLTS GELİYOR.

Yayınlandı

Tarih

Thunderbolts afis
Ayrıksı Kitap

4. fazın başlamasıyla çoklu evrenlere geçiş yapan Marvel Sinematik Evreni sadece hayranlar tarafından fikir olarak gözüken Thunderbolts (İntihar Timi) ekibini evrene sokmak için çalışmalara başladı. Infinty Saga’nın sona ermesi ile geri dönen kahramanlar ve kötü adamların yanı sıra yeni karakterler de eklenerek bir çok yöne gidiyor.

Marvel, Avengers tabanlı bir çok ekip kurarken, neredeyse birçoğumuzun beklediği bir takım var. Marvel Studios Disney+ da yayınlanan diziler ve filmlerden eklenen karakterlerin olduğu ve DC Comics’de yer alan Suicide Squad – İntihar Timi’nin kendi versiyonu olan Thunderbolts u kuruyor.

Kim Bu Thunderbolts

Thunderbolts Marvel evrenindeki anti kahramanların yanı sıra gri tarafa dönen kötü adamlara odaklanıyor. Black Widow filminin senaristi Eric Pearson’un kaleme aldığı filmi Jake Schreier yönetmesi planlanılıyor. Mcu başkanı olan Kevin Feige Thunderbolts filmi için kolları sıvadı. Şu anda geliştirme aşamasında olan filme daha hiçbir oyuncu bağlı değil.

Fakat ilk olarak The Falcon And The Winter Soldier dizisinde ilk kez gördüğümüz Valentina Allegra De Fontaine karakteri etrafında bu ekibi bir araya getirmeye çalıştığını düşünüyoruz. Tahminimizce ekipte Yelena Belova, Baran Zemo, US Agent, Ghost, Taskmaster, Winter Soldier, Abomination gibi karakterlerin olacağını düşünüyoruz.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Sinema

Katil Robot “Megan” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Megan Yeni Fragman
Ayrıksı Kitap

Film, bebeğin çılgın dans hareketlerini sergileyen ilk fragmanının yayınlanmasının ardından bu yılın başlarında viral bir sansasyon yarattı. Şans eseri, bu yeni klip aynı zamanda onun birinci sınıf koreografisinden bazılarını da içeriyor.

M3GAN, Akela Cooper tarafından yazılmıştır ve Cooper ve Wan’ın bir hikayesine dayanmaktadır. Filmin kadrosunda The Daily Show komedyeni Ronny Chieng de yer alıyor.

M3GAN 6 Ocak’ta sinemalarda. Filmin Türkçe altyazılı yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun

Sinema

“Babil” Filmi Bize Ne Anlatıyor?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Babil Nasıl Bir Film
Ayrıksı Kitap

Damien Chazelle’den BABİL filmi, 1920’lerin Los Angeles’ında Brad Pitt, Margot Robbie ve Diego Calva tarafından yönetilen, Jovan Adepo, Li Jun Li ve Jean Smart’tan oluşan bir oyuncu kadrosuyla orijinal bir destandır.

Aşırı hırs ve aşırı aşırılık hikayesi, Hollywood’un başlarında dizginlenemeyen bir çöküş ve ahlaksızlık çağında birden fazla karakterin yükselişini ve düşüşünü anlatıyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Robert Pattinson’lı “Mickey 17” Filminin Tanıtımı Yayınlandı – “Mickey 17” Nasıl Bir Film?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Mickey 17 Tanıtım
Ayrıksı Kitap

Bong Joon Ho’nun 29 Mart 2024’te vizyona girecek olan “Mickey 17” filminin ilk ama kısa tanıtımı yayınlandı…

Çekimleri Ağustos ayında İngiltere’de başlayan ve halen devam eden bilim kurgu filmi, Edward Ashton tarafından yazılan “Mickey7” isimli romandan uyarlandı.

Konusu:

Bir buz gezegenini kolonileştirmek için gönderilen Mickey’i takip ediyor. Kitabın konusuna göre; Mickey, vücudunun ölümden sonra yenilenebileceğini, ancak anılarının hala korunduğunu fark eder. Altıncı ölümünden sonra yaşama yeniden başlayan Mickey7, yaşadığı hayatın neye benzediği ve bu görevin neden kendisine kaldığını nihayet anladığında, hayatının akışı tamamen değişir.

Filmin oyuncu kadrosunda Pattinson’ın yanı sıra; Mark Ruffalo, Toni Collette, Steven Yeun, Naomi Ackie gibi isimler yer alıyor.

Reklam

Kaynak: Beyazperde.

Devamını Okuyun

Popüler