Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Micheal Keaton’ın The Flash Filmindeki Kostümü Sızdırıldı

Orijinaline sadık kalınmış.

Yayınlandı

Tarih

Micheal Keaton'ın The Flash Filmindeki Kostümü Sızdırıldı
Ayrıksı Kitap

DC hayranlarının büyük bir merakla beklediği The Flash filmi ne yazık ki başrol oyuncusu Ezra Miller’ın bilinçsiz davranışları yüzünden sekteye uğradı. Pandeminin getirdiği zorluklar ile ertelenen film, şimdi de Ezra Miller’ın olayları üzerine tekrardan erteleme ile gündeme geliyor.

Marvel ile birlikte DC evreni de yeni bir çağ başlatacak ve bu aşamada The Flash filmi büyük önem arz ediyor. Zamanda yolculuk yapacak olan Flash, farklı boyutlardan Batman’ler ile karşılaşacak. Öyle ki tek bir filmde birden fazla Batman’i göreceğiz. DC, henüz hangi Batman’leri göreceğimiz konusunda sır vermezken Michael Keaton ve Ben Affleck’in Batman hallerini görmemiz olasılıklar arasında zira her iki isimde filmin kadrosunda yer alıyor. Batman hayranları tarafından performansı ile fazlasıyla beğenilen Michael Keaton’ı yıllar sonra tekrardan Batman olarak görecek olmamız oldukça sevindirici. Bunun üzerine kendisinin filmdeki kostümü de sızdırılmış durumda.

Batgirl film setinde ortaya çıkan kostümün o klasik sarı arkaplanlı Batman logosunu aynen korunduğu göze çarpıyor. Warner Bros, 1989 yapımı filmdeki kostümü modernize edecek değişiklikler yapmış ancak orijinal hali olduğu gibi korumuş.

The Jess Cagle Show programına katılan Michael Keaton, Batman olarak geri dönecek olmasından dolayı epey heyecanlı olduğunu ifade etmişti. Elbette kendisini ilerleyen yaşı dolayısıyla uzun soluklu bir Batman filminden izleyemeyeceğiz ancak The Flash filminde kilit bir rol oynayacağına kesin gözüyle bakabiliriz. The Flash filmi 23 Haziran 2023’te vizyona girecek.

Reklam

Sinema

Grease’in Yıldızından Acı Haber

Yayınlandı

Tarih

Yazar

grease film
Ayrıksı Kitap

1978 yapımı efsane film başrollerinde John Travolta, Olivia Newton-John, Dody Goodman, Didi Conn, Jamie Donnelly ve Stockard Channing ile sinema tarihine damga vurmuştu.

Başol oyuncusu Olivia Newton-John’dan acı haber geldi. Facebook hesabından yapılan duyuruda sanatçının 73 yaşında hayatını kaybettiği açıklandı.

Olivia Newton-John Kimdir?

Oyuncu/şarkıcı Olivia Newton-John, 26 Eylül 1948’de Cambridge, Cambridgeshire, İngiltere’de doğdu. Beş yaşına kadar orada yaşadı ve babasına Melbourne’deki bir kolejde dekan olarak iş teklif edildiğinde ailesi Avustralya’ya taşındı. Gençken, bir şan yetenek yarışmasını kazandıktan sonra annesiyle birlikte İngiltere’de yaşamaya başladı. Birçok hit single’ı vardı ve Cliff Richard ile birlikte TV dizilerinde ve ayrıca Toomorrow (1970) filminde yer aldı. Bir süre, Richard’ı destekleyen The Shadows üyesi Bruce Welch ile nişanlandı.

Olivia bir arkadaşının tavsiyesini aldı ve 70’lerin ortalarında İngiltere’den ayrıldı ve şarkı söyleme kariyerine yardımcı olmak için Amerika’ya yerleşti.1978 yılındaki Grease filmindeki başrol performansı onu sinema tarihine ve akıllara kazıdı.

Reklam

İlk gelen bilgilere göre

Resmi Facebook sayfası, Grease’in yıldızı ve bir çok kez platin plak sahibi olmuş olan şarkıcı Olivia Newton-John’un 73 yaşında öldüğünü duyurdu.
Kısa açıklamada, eşi John Easterling Pazartesi sabahı California’daki çiftliğinde vefat ettiğini açıkladı.
Açıklamada, “Olivia, 30 yılı aşkın bir süredir göğüs kanseriyle olan yolculuğunu paylaşarak zaferlerin ve umudun bir simgesi olmuştur” denildi.
Herkesin bu çok zor zamanda ailenin mahremiyetine saygı duymasını rica ediyoruz” dedi.

Reklam
Devamını Okuyun

Sinema

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Lady Gaga Joker 2
Ayrıksı Kitap

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

2024’de izleyeceğimiz filmin kısa videosunda Joaquin Phoenix ve Lady Gaga sırasıyla gölge oyunu (karton) karakterleri gibi yer alırken isimleri, filmin ismi ve vizyon tarihi sırasıyla ekrana geliyor.

Filmde Joaquin Phoenix Arthur Fleck yani Joker’e Lady Gaga’da Harley Quinn’e hayat verecek.

İşte Joker 2 yani Joker: Folie à Deux’dan kısa tanıtım videosu

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

James Franco Küba Lideri Fidel Castro’yu Oynayacak

Yayınlandı

Tarih

Yazar

James Franco Fidel Castro
Ayrıksı Kitap

Küba liderinin kızının hayatının anlatıldığı “Alina Of Cuba” filminin kadrosuna James Franco’nun da dahil edildiği doğrulandı…

Adından da anlaşılacağı gibi, Castro’nun sürgündeki kızı Alina Fernandez’in gerçek hayat hikayesini anlatan biyografik filmin senaryosunu Jose Rivera ( The Motorcycle Diaries ) ve Nilo Cruz kaleme alıyor. Revuelta, kızına ilk olarak Castro’nun babası olduğunu 10 yaşındayken söyledi. Fernandez, sonunda ülkeyi terk etmeden ve 1993’te İspanya’ya kaçmadan önce Küba’daki saltanatının sesli bir eleştirmeni olmaya devam edecekti.

Bu ay çekimlerine başlanacak filmin başrollerinde Alanna de la Rosa, Maria Cecilia Botero, Harding Junior, Sian Chiong ve Rafael Ernesto Hernández de yer alıyor. John Martinez O’Felan ve Joe Lamy, Mankind Entertainment için yapımcılık yapıyor; Celine Rattray ve Trudie Styler, Maven Screen Media için üretiyor; Allen Gilmer ve Rikki Rushing ise Redbud Studios için yapımcılık yapıyor. Javier Gonzalez, Juan Pablo Solano, Simon Beltran, Luis Mandoki ve Thaddeus D. Matula projede yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Kaynak: EW.

Reklam

Devamını Okuyun

Popüler