Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Moon Knight Dizisinden QR Kod’lu Sürpriz HEDİYE!

Yayınlandı

Tarih

Moon Knight QR kod
Ayrıksı Kitap

Batuhan Şafak + Tolga Yiğit Hazırladı

Bugün ilk bölümüyle yayınlanan Marvel’s Moon Knight Dizisine qr kod ile bir easter egg (sürpriz yumurta) yerleştirmişler. Bilindiği gibi bu sürpriz yumurtalar filmlerin sonunda arfter credits yani ek sahneler olarak tüm yapım ekibinin isimleri perdede akarken arada ya da tüm yazılar bitince sonunda süpriz yaparak karşımıza çıkardı

Dizide ise yapımcılar bunu bir sahnede yer alan QR kod olarak gerçekleştirdiler. çoğu kişinin fark etmediği bu kodu neyse ki, TikTok kullanıcısı sarahelena930 dahil olmak üzere bazı hayranlar fark edip okuttular ve QR kodunun gerçekten çalıştığını keşfettiler. Fotoğraftan taraması biraz zor (Tiktoker’in açıkladığı gibi), ancak çalıştığında kod sizi Werewolf By Night #32’nin ücretsiz dijital kopyasını okuyabileceğiniz bir web sitesine yönlendirecek. İlk olarak 1975’te yayınlanan bu sayı, Moon Knight’ın Marvel Comics’teki ilk çıkışını yaptığı yerdir.

Reklam

Kodu okutamadıysanız buraya >> tıklayın

Moon Knight Werewolf Kapak

Çoğu Easter Egg (Sürpriz ya da Paskalya) yumurtası önceden haber verme veya ipuçları sunarken, bu yumurta izleyicilere Marvel Unlimited’dan ücretsiz bir hediye veriyor. Web sitesi ayrıca, daha “özel Moon Knight çizgi romanları” ile haftalık olarak güncelleneceğini belirtiyor. Bununla birlikte, Werewolf By Night #32’nin 6 Nisan’da Bölüm 2 çıkana kadar ücretsiz olarak okunabileceğini umuyoruz. Bundan sonra, diğer klasik Moon Knight sayılarının neler olduğunu görmek için siteyi her hafta tekrar ziyaret etmeniz gerekecek.

Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

Viggo Mortensen’li “Thirteen Lives” İlk Fragman Yayınladı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

THIRTEEN LIVES (2022)
Ayrıksı Kitap

2018 yılında gerçekleşen gerçek bir olayı konu alan “Thirteen Lives” yakında Amazon Prime’da…

On Üç Hayat’ın gerçek hikayesinde, on iki erkek çocuk ve bir Tayland futbol takımının koçu, beklenmedik bir yağmur fırtınası onları dağın içindeki bir odaya kapatır.

Su basmış mağara tünellerinden oluşan bir labirentin arkasına gömülü olarak, imkansız ihtimallerle karşı karşıya kalırlar. Birinci sınıf dalgıçlardan oluşan bir ekip, çocukları bulmanın sadece bir başlangıç olduğunu keşfetmek için kilometrelerce tehlikeli mağara ağlarında gezinir.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Samaritan İlk Fragman Yayınlandı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Sylvester Stallone Samaritan
Ayrıksı Kitap

Başrolünde ünlü aktör Sylvester Stallone’un yer aldığı süper kahraman filmi Samaritan’ın ilk fragmanı yayınlandı…

Samaritan, 25 yıl önce yapılan bir savaşın ardından yok olduğu düşünülen bir süper kahramanın, aslında var olduğunu öğrenen bir gencin hikayesini konu ediniyor.

Film, 26 Ağustos’ta “Amazon Prime” da izleyiciyle buluşacak.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

She-Hulk’ta Yer Alan Daredevil’dan İlk Görüntü Geldi Yeni Fragman İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

She Hulk Daredevil
Ayrıksı Kitap

She-Hulk dizisinin yayınlanmasına çok az bir süre kalmışken dizinin Twitter hesabı, daha önce Comic-Con etkinliğinde yayınladığı fragmanda görülen Daredevil karakterinin yeni kostümünün yer aldığı bir video paylaştı.

San Diego Comic-Con etkinliğinde Disney, Disney Plus platformunda yayınlanacak yeni Marvel dizisi She-Hulk: Attorney at Law’ın yeni fragmanını paylaşmıştı ve bu fragmanda Daredevil’ı görmüştük. Dizi her ne kadar sahip olduğu görsel efektlerden dolayı topa tutulsa da Daredevil unsuru hayranları bir hayli heyecanlandırmaya yetmişti.

She-Hulk: Attorney at Law dizisinin çıkışına sadece birkaç hafta kala dizinin resmi Twitter hesabı, dizide yer alacak Daredevil’ın karakterini seyircilere daha net bir şekilde gösteren bir video paylaştı. Karakterin yeni kostümü bu videoda ortaya çıktı.

Kaynak: Webtekno.

Reklam

Devamını Okuyun

Popüler