Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Moon Knight Dizisinden QR Kod’lu Sürpriz HEDİYE!

Yayınlandı

Tarih

Moon Knight QR kod
Ayrıksı Kitap

Batuhan Şafak + Tolga Yiğit Hazırladı

Bugün ilk bölümüyle yayınlanan Marvel’s Moon Knight Dizisine qr kod ile bir easter egg (sürpriz yumurta) yerleştirmişler. Bilindiği gibi bu sürpriz yumurtalar filmlerin sonunda arfter credits yani ek sahneler olarak tüm yapım ekibinin isimleri perdede akarken arada ya da tüm yazılar bitince sonunda süpriz yaparak karşımıza çıkardı

Dizide ise yapımcılar bunu bir sahnede yer alan QR kod olarak gerçekleştirdiler. çoğu kişinin fark etmediği bu kodu neyse ki, TikTok kullanıcısı sarahelena930 dahil olmak üzere bazı hayranlar fark edip okuttular ve QR kodunun gerçekten çalıştığını keşfettiler. Fotoğraftan taraması biraz zor (Tiktoker’in açıkladığı gibi), ancak çalıştığında kod sizi Werewolf By Night #32’nin ücretsiz dijital kopyasını okuyabileceğiniz bir web sitesine yönlendirecek. İlk olarak 1975’te yayınlanan bu sayı, Moon Knight’ın Marvel Comics’teki ilk çıkışını yaptığı yerdir.

Kodu okutamadıysanız buraya >> tıklayın

Reklam
Moon Knight Werewolf Kapak

Çoğu Easter Egg (Sürpriz ya da Paskalya) yumurtası önceden haber verme veya ipuçları sunarken, bu yumurta izleyicilere Marvel Unlimited’dan ücretsiz bir hediye veriyor. Web sitesi ayrıca, daha “özel Moon Knight çizgi romanları” ile haftalık olarak güncelleneceğini belirtiyor. Bununla birlikte, Werewolf By Night #32’nin 6 Nisan’da Bölüm 2 çıkana kadar ücretsiz olarak okunabileceğini umuyoruz. Bundan sonra, diğer klasik Moon Knight sayılarının neler olduğunu görmek için siteyi her hafta tekrar ziyaret etmeniz gerekecek.

Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

Behzat Ç. İçin Son 1 Hafta Kaldı – Behzat Amir Sevenleriyle Dertleşiyor – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat Ç Sevenleriyle Dertleşiyor
Ayrıksı Kitap

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, efsanevi dizi ‘Behzat Ç’nin yeni macerası ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi için geri sayım başladı. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ 6 Aralık Salı günü saat 19.00’da BluTV’de başlıyor…

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği BluTV’nin yeni orijinal içeriğinde Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç’ın yer aldığı güçlü oyuncu kadrosuna; Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu eşlik ediyor. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken senaryo ise Ercan Uğur imzası taşıyor.

6 Aralık Salı günü ilk bölümü sevenleriyle buluşacak olan dizi için geri sayım başladı. BluTV sosyal medya hesaplarından usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun hayat verdiği ikonik karakter Behzat Ç.’nin “Cinayet Büro’nun çocuklarını en çok da bu şehir yıprattı aga!” sözleriyle başlayan özel bir video paylaşıldı. Behzat Ç.’nin sevenleriyle adeta dertleştiği video yeni sezonda izleyiciyi bekleyen sürprizlerin habercisi oldu.

Devamını Okuyun

Televizyon

“Güldür Güldür Show” 319. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Güldür Güldür Show 319
Ayrıksı Kitap

Güldür Güldür Show yine fıkır fkır, yine çok eğlenceli…

Güldür Güldür Show 319. bölüm tanıtımı yayınlandı. İzleyin.

Güldür Güldür Show yeni bölümüyle 3 Aralık Cumartesi Show TV’de…

Devamını Okuyun

Televizyon

Beklenen “Recep İvedik 7” Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Recep İvedik 7 Fragman
Ayrıksı Kitap

Disney Plus’ın son bombası Recep İvedik 7’nin fragmanı yayınlandı…

Şehir hayatından sıkılan, daha doğrusu şehirde artık geçim sıkıntısı çeken Recep, babaannesinden kalma köy evine taşınmaya karar verir. Şehirden köye göç eder. Tabi ki, yanına can yoldaşı Nurullah’ı da alır. Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik’in köylülerle beraber bu projeye karşı verecekleri heyecanlı ve komik mücadelenin sinyalleri veriliyor.

Seyrine doyamayacağınız Recep İvedik 7, 9 Aralık’ta Disney Plus’ta…

Devamını Okuyun

Popüler