Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Netflix Dizisi Lupin’in 3. Sezonu Geliyor | Lupin 3. Sezon Fragman İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Lupin 3. Sezon
Ayrıksı Kitap

Omar Sy’nin ABD’de hit olan Fransızca dizisinin üçüncü sezonu yolda…

24 Eylül Cumartesi günü TUDUM hayran etkinliğinin bir parçası olarak Netflix , Omar Sy’ı 21. yüzyılın Arsène Lupin’i olarak şekillendiren bir hırsız olan Assane Diop’u canlandıran Fransız soygun gerilim filminin 3. sezonuna ilk bakışı yayınladı.

2. sezon finalinde Assane sonunda Hubert Pellegrini’den (Hervé Pierre) Assane’nin babasına iftira attığı için intikamını aldı. Pellegrini’yi son gördüğümüzde, bazı suçlarını kasete kabul ettikten sonra bir ekip arabasında oturuyor ve kendi suçlarından bazıları için aranan Diop, bir gün geri dönme sözü vererek şehirden kaçıyor.

Karısının ve oğlunun, onun yüzünden çektikleri ıstıraba daha fazla dayanamayan Assane, onlara çılgın bir teklifte bulunmak için Paris’e dönmeye karar verir: Fransa’yı terk edip başka bir yerde yeni bir hayata başlamak. Ancak geçmişin hayaletleri asla uzakta değildir. ve beklenmedik bir dönüş, planlarını alt üst edecektir.

Lupin 3. sezon yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

Behzat Ç. İçin Son 1 Hafta Kaldı – Behzat Amir Sevenleriyle Dertleşiyor – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat Ç Sevenleriyle Dertleşiyor
Ayrıksı Kitap

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, efsanevi dizi ‘Behzat Ç’nin yeni macerası ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi için geri sayım başladı. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ 6 Aralık Salı günü saat 19.00’da BluTV’de başlıyor…

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği BluTV’nin yeni orijinal içeriğinde Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç’ın yer aldığı güçlü oyuncu kadrosuna; Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu eşlik ediyor. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken senaryo ise Ercan Uğur imzası taşıyor.

6 Aralık Salı günü ilk bölümü sevenleriyle buluşacak olan dizi için geri sayım başladı. BluTV sosyal medya hesaplarından usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun hayat verdiği ikonik karakter Behzat Ç.’nin “Cinayet Büro’nun çocuklarını en çok da bu şehir yıprattı aga!” sözleriyle başlayan özel bir video paylaşıldı. Behzat Ç.’nin sevenleriyle adeta dertleştiği video yeni sezonda izleyiciyi bekleyen sürprizlerin habercisi oldu.

Devamını Okuyun

Televizyon

“Güldür Güldür Show” 319. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Güldür Güldür Show 319
Ayrıksı Kitap

Güldür Güldür Show yine fıkır fkır, yine çok eğlenceli…

Güldür Güldür Show 319. bölüm tanıtımı yayınlandı. İzleyin.

Güldür Güldür Show yeni bölümüyle 3 Aralık Cumartesi Show TV’de…

Devamını Okuyun

Televizyon

Beklenen “Recep İvedik 7” Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Recep İvedik 7 Fragman
Ayrıksı Kitap

Disney Plus’ın son bombası Recep İvedik 7’nin fragmanı yayınlandı…

Şehir hayatından sıkılan, daha doğrusu şehirde artık geçim sıkıntısı çeken Recep, babaannesinden kalma köy evine taşınmaya karar verir. Şehirden köye göç eder. Tabi ki, yanına can yoldaşı Nurullah’ı da alır. Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik’in köylülerle beraber bu projeye karşı verecekleri heyecanlı ve komik mücadelenin sinyalleri veriliyor.

Seyrine doyamayacağınız Recep İvedik 7, 9 Aralık’ta Disney Plus’ta…

Devamını Okuyun

Popüler