Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Netflix’in Bir Başka Oyundan Diziye Uyarlaması – The Cuphead Show Yayınlandı

Netflix’ten bir başka kaliteli yapım daha.

Yayınlandı

Tarih

Netflix'in Bir Başka Oyundan Diziye Uyarlaması - The Cuphead Show Yayınlandı
Ayrıksı Kitap

Son zamanlarda oyuncuların yüzünü güldüren hamleler gerçekleştiren Netflix, yakın zamanda Bioshock filminin duyurusunu gerçekleştirmişti. Bir yandan video oyunlarında oldukça popüler bir yere sahip olan Witcher serisinin külliyatını genişleten Netflix, diğer oyunlardan uyarlama projelerine ise tam gaz devam ediyor. Bu sefer ise 1930’lı yılların çizgi film çizimlerine sahip olan Cuphead’in dizisi izleyiciler ile buluştu.

Şimdilerin aksine özellikle çok eskilerin çizgi filmleri unutulmazlar arasında olup kendilerine özgün bir kaliteye sahiplerdi. 2017 yapımı Cuphead ise bu yoldan oyun dünyasına adım atarak kısa sürede ilgi çekici bir oyun haline gelmişti. Elle çizilmiş karakter tasarımları, zorlu yapısı ve atmosferi ile oyuncular kadar Netflix’in de ilgisini çekmiş olacak ki bundan yıllar önce Cuphead’in dizi projesi hayata geçirilmişti ve geçtiğimiz günden itibaren “The Cuphead Show” dizisi Netflix üzerinde yayınlandı.

12 bölümden oluşan dizinin her bir bölümü credit sahnesini saymazsak yaklaşık olarak 10 dakika sürüyor. Buna rağmen oldukça eğlenceli sahneleri barındıran dizinin tüm karakterleri ise tamamen oyuna sadık kalacak şekilde tasarlanmış, öyle ki oyunu oynayanların diziye hiçte yabancılık çekmeyeceklerini söyleyebiliriz.

Diziyi çok beğenip oyunu oynamak isterseniz ise Steam üzerinde %25 indirim ile Cuphead’i 23,25 TL’ye satın alabilmeniz mümkün. Öte yandan uzunca bir süre beklenilen The Delicious Last Course eklentisi ise 30 Haziranda çıkışını gerçekleştirecek.

Televizyon

House of the Dragon 8 bölüm fragmanı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

House Of The Dragon Bölüm 5
Devamını Okuyun

Televizyon

Star Tv’nin Yeni Bombası “Gecenin Ucunda”nın Yayın Günü Belli Oldu

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Gecenin Ucunda Ne Zaman
Ayrıksı Kitap

Oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan “Gecenin Ucunda” dizisi, Macide’nin (Neslihan Atagül Doğulu) kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor. Masalsı aşk hikayesiyle “Gecenin Ucunda” 5 Ekim Çarşamba Star’da…

Kaynak: NLife.

Devamını Okuyun

Televizyon

Netflix Ekim Ayında İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Netflix 200 Bin Abone Kaybetti
Ayrıksı Kitap

Netflix’te ekim ayında, izleyici neler bekliyor???

Dünyanın en popüler dijital platformu Netflix, ekim ayında abonelerine sunacağı yeni içeriklerini açıkladı. Netflix abonelerini bu ay, 8 yeni dizi ile 5 film bekliyor.

Netflix’in ekim ayında yayınlayacağı içeriklere baktığımızda öne çıkan birçok yapım yer alıyor. Netflix Türkiye yapımı Andropoz ve İyilik ve Kötülük Okulu, bu ay yayınlanıyor.

Netflix Dizileri:

Artçı: Everest ve Nepal Depremi (6 Ekim)
Andropoz (7 Ekim)
Derry Girls 3. Sezon (7 Ekim)
The Midnight Club (7 Ekim)
Acayipgiller (7 Ekim)
Bir Katilin İfadeleri: Jeffrey Dahmer (7 Ekim)
Guillermo Del Toro’s Cabinet of Curiosities (25 Ekim)
Daniel Spellbound (27 Ekim)
Big Mouth 6. Sezon (28 Ekim)

Reklam

Netflix Filmleri:

Dünyanın En Şanslı Kızı (7 Ekim)
İyilik ve Kötülük Okulu (19 Ekim)
The Good Nurse (26 Ekim)
Cici (27 Ekim)

Kaynak: Webtekno.

Devamını Okuyun

Popüler