Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Netflix’in Live-Action Resindent Evil Dizisi Bu Temmuz’da Başlıyor

Kötülük evrim geçirmiş şekilde geri dönüyor.

Yayınlandı

Tarih

Netflix'in Live-Action Resindent Evil Dizisi Bu Temmuz'da Başlıyor(1)_720x480
Ayrıksı Kitap

Netflix, live-action Resident Evil dizisinin 14 Temmuz 2022’de başlayacağını duyurdu. Lance Reddick ve Ella Balinska gibi oyuncuların yer aldığı dizi, Resident Evil evreni içerisinden orijinal bir hikaye’ye odaklanacak. İlk sezonu sekiz bölümden oluşan dizinin her bir bölümü ise 1 saat uzunluğunda olacağının da bilgisi verildi.

Dizi, Albert Wesker’ın 14 yaşındaki kızları Jade ve Billie Wesker’a odaklanıyor. Dizide iki zaman çizelgesi göreceğiz, ilkinde ikiz Wesker’lar New Raccoon City’e yeni taşınmış olur ve burada zaman geçirdikçe kasabanın aslında hiçte göründüğü gibi olmadığını ve babalarının dünyayı yok edecek derecede olan sırlarını keşfederler.

İkinci zaman çizelgesinde ise Wesker ikizlerini 30 yaşlarına basmış şekilde göreceğiz. T-virüsünün dünya üzerindeki yıkıcı etkisi üzerinden baya bir süre geçmiştir ve dünyada sadece 15 milyondan az insan, 6 milyardan fazla ise T-virüsü bulaşmış insan ile hayvanlar bulunmaktadır. Kız kardeşler yeni dünya’da hayatta kalmaya çalışırken geçmişten gelen izler ise peşlerini asla bırakmaz.

Reklam

Televizyon

Viggo Mortensen’li “Thirteen Lives” İlk Fragman Yayınladı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

THIRTEEN LIVES (2022)
Ayrıksı Kitap

2018 yılında gerçekleşen gerçek bir olayı konu alan “Thirteen Lives” yakında Amazon Prime’da…

On Üç Hayat’ın gerçek hikayesinde, on iki erkek çocuk ve bir Tayland futbol takımının koçu, beklenmedik bir yağmur fırtınası onları dağın içindeki bir odaya kapatır.

Su basmış mağara tünellerinden oluşan bir labirentin arkasına gömülü olarak, imkansız ihtimallerle karşı karşıya kalırlar. Birinci sınıf dalgıçlardan oluşan bir ekip, çocukları bulmanın sadece bir başlangıç olduğunu keşfetmek için kilometrelerce tehlikeli mağara ağlarında gezinir.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Samaritan İlk Fragman Yayınlandı Hemen İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Sylvester Stallone Samaritan
Ayrıksı Kitap

Başrolünde ünlü aktör Sylvester Stallone’un yer aldığı süper kahraman filmi Samaritan’ın ilk fragmanı yayınlandı…

Samaritan, 25 yıl önce yapılan bir savaşın ardından yok olduğu düşünülen bir süper kahramanın, aslında var olduğunu öğrenen bir gencin hikayesini konu ediniyor.

Film, 26 Ağustos’ta “Amazon Prime” da izleyiciyle buluşacak.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

She-Hulk’ta Yer Alan Daredevil’dan İlk Görüntü Geldi Yeni Fragman İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

She Hulk Daredevil
Ayrıksı Kitap

She-Hulk dizisinin yayınlanmasına çok az bir süre kalmışken dizinin Twitter hesabı, daha önce Comic-Con etkinliğinde yayınladığı fragmanda görülen Daredevil karakterinin yeni kostümünün yer aldığı bir video paylaştı.

San Diego Comic-Con etkinliğinde Disney, Disney Plus platformunda yayınlanacak yeni Marvel dizisi She-Hulk: Attorney at Law’ın yeni fragmanını paylaşmıştı ve bu fragmanda Daredevil’ı görmüştük. Dizi her ne kadar sahip olduğu görsel efektlerden dolayı topa tutulsa da Daredevil unsuru hayranları bir hayli heyecanlandırmaya yetmişti.

She-Hulk: Attorney at Law dizisinin çıkışına sadece birkaç hafta kala dizinin resmi Twitter hesabı, dizide yer alacak Daredevil’ın karakterini seyircilere daha net bir şekilde gösteren bir video paylaştı. Karakterin yeni kostümü bu videoda ortaya çıktı.

Kaynak: Webtekno.

Reklam

Devamını Okuyun

Popüler