Okyanus Batıkları Raporu İlk Bölümüyle National Geographic Ekranlarında

Soğuk sularda saklı kalmış gizemli hikayeleri konu alan ve altı bölümden oluşan belgesel seri “Okyanus Batıkları Raporu” 27 Aralık’tan itibaren her pazartesi akşamı saat 21.00’de National Geographic ekranlarına geliyor.

Dalgıçlar, enkaz araştırmacıları ve arkeologlarla birlikte, gemilerin felaketle karşılaştıklarındaki son anlarının hikayelerini anlatan belgesel, en son CGI ve sualtı teknolojileri ile bu trajedilerin insani yanını ortaya çıkarmanın yanı sıra ne olduğu ve neden olduğu sorularının cevaplarına da odaklanıyor.

Karanlık suların dostane olmayan yüzünü soluksuz izleyeceğiniz “Okyanus Batıkları Raporu” 27 Aralık’tan itibaren her pazartesi akşamı saat 21.00’de National Geographic ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Bilimin, keşfin ve hikâye anlatımının gücüne inanarak 130 yılı aşkın bir süredir dünyanın en güvenilir markalarından biri olmayı sürdüren National Geographic’in birbirinden iddialı yapımlarını Digiturk, D-Smart, KabloTV, Tivibu, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izleyebilirsiniz.