Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Örümcek Adam Andrew Garfield’den Virgin’in Patronu Richard Branson Dizisi

Yayınlandı

Tarih

Andrew Garfield Richard Branson
Ayrıksı Kitap

Andrew Garfield, Hot Air mini dizisinde Virgin Atlantic patronu milyarder Richard Branson’ı oynayacak.

Yaklaşan proje, Branson’un havayolunun yükselişini nasıl ele aldığını ve ona karşı başlatılan rezil “kirli numaralar” kampanyasını ortaya koyuyor.

Andrew Garfield, Virgin şirketine doğru ilerliyor.

İnanılmaz Örümcek Adam Amazimg Spider Man ve Tick, Tick…Boom yapımlarının oyuncusu, EW’nin haberine göre, yakında çıkacak olan mini dizi Hot Air’de milyarder girişimci Richard Branson’ı canlandıracak.

Dizi, araştırmacı gazeteci Martyn Gregory’nin 90’ların başında British Airways’in Branson’ın havayolu şirketi Virgin Atlantic’i mahvetmeye çalıştığı büyük bir skandalı kronikleştiren Dirty Tricks adlı kitabına dayanıyor.

Reklam

1984’te piyasaya giren Virgin Atlantic, hava yolculuğunun cazibesini ve heyecanını yeniden canlandırmaya çalıştı ve rakiplerinin olmadığı her şeyi yaptı. İngiltere’nin en büyük havayolu şirketi British Airways, Virgin’in güçlü potansiyelini gördü ve markayı yok etmek için gizli bir göreve başladı.

BA, casusların Virgin’in bilgisayarlarını hacklediği ve Virgin çalışanlarının kimliğine büründüğü ve onlar hakkında bilgi almak için personeli aradığı bir “kirli numaralar” kampanyası başlattı. Ekip, Virgin yolcularına bile ulaşacak ve onları uçuşlarını değiştirmeye ikna etmeye çalışacaktı.

Branson sonunda komployu öğrendi ve dava açtı ve British Airways’i Virgin’e neredeyse 3 milyon sterlin tazminat ödemeye zorlayan yüksek profilli bir mahkeme davasına yol açtı.

Hot Air Dizisinin Yönetmeni David Leitch

Altı bölümlük mini dizi, Atomic Blonde, Deadpool 2, Hobbs & Shaw ve yakında çıkacak Brad Pitt filmi Bullet Train ile tanınan David Leitch tarafından yönetilecek.

Garfield kısa süre önce FX’in Under the Banner of Heaven filmindeki rolüyle Sınırlı Bir Dizi veya Filmde En İyi Erkek Oyuncu dalında Emmy’ye aday gösterildi.

Reklam

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

Marvel, “Armor Wars”u Film Olarak Geliştiriliyor

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Armor Wars Don Cheadle
Ayrıksı Kitap

Marvel Studios, “Armor Wars” projesini şimdi Disney+ için bir dizi olması için, uzun metrajlı bir film olarak yeniden geliştirilecek…

Kaynaklar, stüdyonun hikayeyi doğru şekilde anlatmak için kararlı olduğunu ve bu süreçte bir özelliğin proje için daha uygun olduğunu fark ettiğini söylüyor.

Uzun süredir devam eden Marvel Sinematik Evreni rolünü Albay James “Rhodey” Rhodes, AKA Savaş Makinesi olarak yeniden canlandıran Don Cheadle, yıldız olmaya devam ediyor. Dizinin baş yazarı olarak görev yapan Yassir Lester, uzun metrajlı senarist olarak kalacak.

Kaynak: The H. Reporter.

Devamını Okuyun

Televizyon

“Hocus Pocus 2” Ne Zaman Ve Hangi Kanalda Yayınlanıyor? Fragman İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Hocus Pocus 2
Ayrıksı Kitap

Bette Midler, Sarah Jessica Parker ve Kathy Najimy, yanlışlıkla güçlü bir cadılar meclisini canlandıran bir grup çocuğu konu alan 1993 tarihli filmin devamında rollerini yeniden canlandırıyorlar.

Filmi; Disney Plus’ta, 30 Eylül’den itibaren izleyebilirsiniz.

Devamını Okuyun

Televizyon

House of the Dragon Onuncu (Final) Bölümü Ne Zaman Saat Kaçta?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

house of the dragon princeses
Ayrıksı Kitap

House of the Dragon’un Birinci Sezon  Onuncu Yani Final Bölümü The Black Queen  adını taşıyor ve 10. Bölüm yani House Of The Dragon Final bölümü 23 Ekim pazar akşamı Amerika saatiyle akşam saat 9’da yani Amerika saatiyle 21’de HBO Max’de yayınlanırken Türkiye saatiyle pazarı pazartesiye bağlayan gece sabaha karşı (24 Ekim Pazartesi) 04’de yayınlanıyor.

Devamını Okuyun

Popüler