Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Örümcek Adam Coşkusu TikTok’ta

Yayınlandı

Tarih

Örümcek Adam Tiktok
Ayrıksı Kitap

Örümcek-Adam için “eve dönüş yok” ama Tiktok’taki hayranları bir yolunu buldu!

Sony Pictures imzalı “Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok” filmi, 17 Aralık 2021’de vizyona girmeye hazırlanırken 1 milyardan fazla kullanıcıya ev sahipliği yapan Tiktok’u heyecan ağları sardı.

Yaklaşık 50 milyardan fazla görüntülenme sayısıyla #spiderman, TikTok’taki en aktif hayran kitlelerinden birine sahip. Sunduğu birbirinden renkli özellik ve efektlerle hayranları bir araya getiren TikTok; film teorilerinin derinliklerine inmekten, yeni fragmanları tartışmaya ve küçük sürprizler içeren easter egg’leri keşfetmeye kadar çeşitli seçenekler sunuyor. Aynı zamanda kullanıcıların cosplay kostümlerini keşfedebildiği, makyaj videolarını izleyebildiği ve hatta en sevdikleri kahramanların bilinmeyen yönlerini keşfedebildiği platformda, Örümcek-Adam hayranları yeni kitlelerle tanışma fırsatı da buluyor.

Videoya buradan ulaşabilirsiniz

TikTok, Örümcek-Adam filminin vizyona girmesine günler kala, hayranların platformda daha fazla içerik üretebilmesi, etkileşimini artırabilmesi ve daha fazla eğlenebilmesi için yeni ipuçları da paylaşıyor. İşte, onlardan birkaçı!

Reklam

Daily Bugle TikTok hesabını takip edin

Gönüllü stajyer olarak Betty Brant ve Daily Bugle ekibine katılmak ister misiniz? Öyleyse ödüllü medya devi Daily Bugle’dan TikTok topluluğuna güncel ve çarpıcı haberler getirmeye yardımcı olabilirsiniz.

Eve DönüşYok Portal Efektiyle Örümcek-Adam’ın Çoklu Evrenlerine Adım Atın

Yeşil ekran kullanarak avuç içinizden portal açabilir ve yeni boyutlar yaratabilirsiniz! Kendizi Dr. Strange gibi hissedeceğiniz bu efekt, çok yakında TikTok’ta.

Videolarınızı Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok müzikleriyle renklendirin

Reklam

İlerleyen günlerde, Eve Dönüş Yok soundtrack’i TikTok’ta kullanıma sunulacak. Filmin vizyona girişiyle videolarınızı bu müzikle renklendirebilirsiniz.

Örümcek-Adam’ın Türkiye’deki hayranları, şimdiden TikTok’ta #SpiderManNoWayHome hashtag’inde buluşmaya ve makyajdan kostüme tüm platformu filmin heyecanıyla sarmaya başladı bile.

Örümcek-Adam Eve Dönüş Yok, Aralık’ta dünyanın dört bir yanında vizyona girmeden TikTok’taki hayran topluluğuna katılın ve yeni içerikleri keşfedin!

Devamını Okuyun
Reklam

Sinema

Katil Robot “Megan” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Megan Yeni Fragman
Ayrıksı Kitap

Film, bebeğin çılgın dans hareketlerini sergileyen ilk fragmanının yayınlanmasının ardından bu yılın başlarında viral bir sansasyon yarattı. Şans eseri, bu yeni klip aynı zamanda onun birinci sınıf koreografisinden bazılarını da içeriyor.

M3GAN, Akela Cooper tarafından yazılmıştır ve Cooper ve Wan’ın bir hikayesine dayanmaktadır. Filmin kadrosunda The Daily Show komedyeni Ronny Chieng de yer alıyor.

M3GAN 6 Ocak’ta sinemalarda. Filmin Türkçe altyazılı yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun

Sinema

“Babil” Filmi Bize Ne Anlatıyor?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Babil Nasıl Bir Film
Ayrıksı Kitap

Damien Chazelle’den BABİL filmi, 1920’lerin Los Angeles’ında Brad Pitt, Margot Robbie ve Diego Calva tarafından yönetilen, Jovan Adepo, Li Jun Li ve Jean Smart’tan oluşan bir oyuncu kadrosuyla orijinal bir destandır.

Aşırı hırs ve aşırı aşırılık hikayesi, Hollywood’un başlarında dizginlenemeyen bir çöküş ve ahlaksızlık çağında birden fazla karakterin yükselişini ve düşüşünü anlatıyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Robert Pattinson’lı “Mickey 17” Filminin Tanıtımı Yayınlandı – “Mickey 17” Nasıl Bir Film?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Mickey 17 Tanıtım
Ayrıksı Kitap

Bong Joon Ho’nun 29 Mart 2024’te vizyona girecek olan “Mickey 17” filminin ilk ama kısa tanıtımı yayınlandı…

Çekimleri Ağustos ayında İngiltere’de başlayan ve halen devam eden bilim kurgu filmi, Edward Ashton tarafından yazılan “Mickey7” isimli romandan uyarlandı.

Konusu:

Bir buz gezegenini kolonileştirmek için gönderilen Mickey’i takip ediyor. Kitabın konusuna göre; Mickey, vücudunun ölümden sonra yenilenebileceğini, ancak anılarının hala korunduğunu fark eder. Altıncı ölümünden sonra yaşama yeniden başlayan Mickey7, yaşadığı hayatın neye benzediği ve bu görevin neden kendisine kaldığını nihayet anladığında, hayatının akışı tamamen değişir.

Filmin oyuncu kadrosunda Pattinson’ın yanı sıra; Mark Ruffalo, Toni Collette, Steven Yeun, Naomi Ackie gibi isimler yer alıyor.

Reklam

Kaynak: Beyazperde.

Devamını Okuyun

Popüler