Radio Mood Ekibi Kod 355’i Yorumladı

Biletinial ve Radio Mood ortak gösteriminden sonra ekibimiz filmi yorumladı.

Casusluk (ajan) ve aksiyon filmlerine 5 muhteşem kadın oyuncunun rol aldığı bir yenisi eklendi. Jessica Chastain, Lupita Nyong’o, Penelope Cruz, Bingbing Fan, Diane Kruger’a Sebastian Stan ve Edgar Ramirez gibi yıldızların eşlik ettiği Kod355, bu cuma vizyonda! Ekibimiz filmi Radio Mood özel gösteriminde izledi ve işte yorumları :

Mission impossible ve James Bond serisini ortaya karıştır bir tutam Ocean 8 deki gibi sağlam bir kadın oyuncu kadrosu ekle işte karşında Kod355 !

Aksiyon dozu yüksek ajan filmlerini sevenler bu filmi muhakkak seyretsin.

Sebastian Stan, Edgar Ramirez gibi sağlam erkek oyuncuların yanı sıra kadrosunda başrolde 

Jessica Chastain, Lupita Nyong’o, Penélope Cruz, Diane Kruger ve Fan Bingbing in yer aldığı uluslararası çalışan kadın ajanların dünyayı kaosa sürükleyecek bir siber saldırı cihazını kötü güçlerin eline geçmesini engellemek için canları pahasına nasıl savaştıklarını gösteren Kod 355 filmi Bu hafta sonu vizyonun en çok dikkat çeken filmlerinden biri olacak!

Aslıhan Saraçoğlu – CineMood Program Yapımcısı

Hafta sonu İçin İyi Aksiyon Filmi Kod 355

Kod 355 Filmini Biletinial & Radio Mood ön gösteriminde izledik. Film bana Charlie’nin Melekleri ile A Takımı dizi ve filminin hikaye ve karakterlerinin karışımı gibi geldi. 5 Kadının başrolde olup sert ajanları canlandırığı film Women Power (Kadın Gücü) mesajıyla da önemliydi. Hoolywood’da kadın başrollerin erkeklerden az ücret aldığı tartışmalarına son noktayı koymuşmudur bilinmez ama bu kadro müthiş olmuş. Devamının gelmesi de beklenebilir di ama bakalım gişe hasılatı buna müsade edecek mi? 

X-Men serisinde yapımcı ve senarist olarak imzası olan Simon Kinberg yönetmenlik kariyerinde iyi bir grafik çizmiyor. Filmde Jessica Chastain’in bazı dövüş sahnelerindeki sıkıntılar dışında film çok hızlı başlıyor ve hiç temposu düşmeden ve sıkmadan sonuna kadar aksiyon, oyun içinde oyun unsurları ile devam ediyor.  Ajanların beklenmedik işbirliği de The Man From U.N.C.L.E. filmini hatırlattı. Hafta sonu için bol aksiyonlu önemli kadın oyuncuları barındıran iyi bir seyirlik. 

Tolga YiğitYayın Yönetmeni