Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner

Televizyon

Sezon Finali Yapan Kıyma Dizisinden Geriye Kalanlar

Yayınlandı

Tarih

Ayrıksı Kitap

Kıyma Dizisinin Tanıtım Partisine Kimler Katıldı

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin yeni dizisi ‘Kıyma’nın ilk 2 bölümü mangal partisi eşliğinde izlendi. BluTV’nin en sevilen yapımlarından ‘Sıfır Bir Adana’ ve ‘Sokağın Çocukları’nın yaratıcılarının yeni dizisi ‘Kıyma’, büyük coşkuyla karşılandı.

BU HABER DE İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Radio Mood Tv Ekibinden Aslıhan Saraçoğlu ve Tolga Yiğit‘de bu renkli akşamda davetlilerle dizinin ilk iki bölümünü izledi. Yaza merhaba partisi havasında açıkhavada geçen partide bizler de aslında Kıyma’nın Adana’da ne anlama geldiğini ilk kez dizi içinde geçen bir diyalog ile öğrendik.

Kiyma-Dizi-Oyunculari

Ayrıca bu keyifli tanıtım partisinde bakın kimler vardı

KIYMA_DIZI_TANKURT_MANAS
TANKURT MANAS
KIYMA_DIZI_HAKAN UC - FATIH TOZLU
HAKAN UC – FATIH TOZLU
KIYMA_DIZI_DECRAT
DECRAT
ONUR AKBAY
İKİLEM
KIYMA_DIZI_EKIP_01

Televizyon

Eko Eko Eko Belgeseli Ne Zaman Yayınlanacak Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Ekolojik denge her geçen gün daha da bozulurken insanın doğa ile savaşı neden bitmiyor? #EkoEkoEko, 3 Şubat’ta sadece BluTV’de!

Devamını Okuyun

Televizyon

Bozkır 2. Sezon Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanacak? Yeni Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Bir rüyanın peşinden gitti insanlar. Bir de gerçeklerin…

Polisiye ve suç dizisi sevenlerin merakla beklediği Blu Tv orijinal dizisi ‘Bozkır’ın yeni sezon yayın tarihi açıklandı ve ilk resmi fragman da yayınlandı. Hikayesi, kadrosu ve görsel dünyasıyla heyecan yaratan ‘Bozkır’ ikinci sezonuyla 9 Şubat itibariyle BluTV’de yayında.

Bozkır Oyuncuları Kim (2. Sezon)

Yiğit Özşener’in etkileyici sesiyle yayınlanan ‘Bozkır’ın ikinci sezon tanıtım heyecan yarattı. Yeni sezonda Seyfi Amir (Yiğit Özşener) ile yeni ortağı Payidar (Furkan Andıç) ‘bozkır’da esrarengiz olayların sır perdesini aralamaya çalışacak. 

Bozkır’ın başrollerinde  başarılı oyuncular Yiğit Özşener ve Furkan Andıç yer alırken ikiliye başarılı oyuncular Cemre Baysel, Yüsra Geyik, Fatih Al, Cemal Toktaş ve Bülent Düzgünoğlu eşlik ediyor.

Yapımını ARC Film’in yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği soluksuz izlenecek dizinin senaryosunu Levent Cantek kaleme alırken yönetmenliğini Cantek ile Şahin Altuğ üstleniyor.

Reklam

Polisiye ve suç dramasını buluşturan ‘Bozkır’ yeni sezonuyla 9 Şubat’ta BluTV’de yayında.

Devamını Okuyun

Televizyon

Şahmaran Oyuncularının Yorumuyla Kamera Arkası Videosunu İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ayrıksı Kitap

Bu tanışma hikayesini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’den dinleyin bakalım siz de kendinizi seçilmiş kişi gibi hissedecek misiniz?

Şahsu, tam merkezinde olduğu Şahmaran kehanetinden ve onu bekleyen aşktan habersizdir. Oysa sadece iki kişinin değil, iki ırkın kaderi bu aşka bağlıdır. İnsanların ve yılanların…

#Şahmaran

Devamını Okuyun

Popüler