Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

She Hulk: Attorney At Law’da Bomba Gelişmeler

Yayınlandı

Tarih

She hulk bolum2 afis
Ayrıksı Kitap

Marvel gelecek tüm yapımlarını Temmuz ayında duyurmuştu. Hayranlar diğer yapımlar için eylül ayında yapılacak olan d-23 etkinliğini beklerken Marvel hayranlara biz göz kırptı. 18 Ağustosta yayın hayatına başlayan She Hulk insanları ikiye bölmüş durumda. Bir taraf feministler için yapılmış çok kötü bir kadın uyarlama karakter diye taşlarken diğer taraf olaya olması gerektiği gibi feminist bir yaklaşım içinde davranıyor.

She-Hulk İkinci Bölüm Yorumu

Gerek oyunculuklar gerekse efektler ve konu işleyişi bakımından oldukça güzel ilerleyen SHE HULK : ATTORNEY AT LAW 2. bölümünü Disney+ da yayınladı. Bölüm daha yeni gelse de hayranlar tarafından gözden kaçmayan detaylar yakalandı. Jeniffer Walters’ın ailesinden akşam yemeği daveti mesajı aldığı sahnede çok güzel iki easter egg (gönderme) yapıldı.

Wolverine MCU’da Onaylanmış Olabilir

Görselde de gördüğümüz gibi bilgisayar ekranında iki tane dava haberi bulunuyor. İkiside oldukça ilginç haberler. İlk haberde ” Man fights with metal claws in bar brawl (Bar kavgasında adam metal pençeler ile dövüşüyor) ” yazıyor. Bu haber direkt X-men Evreninden bildiğimiz Wolwerine’e bakış attıkları anlamına gelir. Yayın hakları Fox Century şirketine bağlı olan X-Men ekibi MCU ya dahil olacağı gönderme yolu ile olsa ışık yaktılar. Deadpooldan alışkın olduğumuz 4. duvarı yıkma olayını film ve dizilerinde asla kullanmayan Marvel She hulk dizisinde bu kuralını bozuyor. She-Hulk dizisi ile X-Men evrenine alt yapı bile sağlıyor olabilirler. İkinci yazıda ise ” Why there is a giant statue of a man stickng out of the ocean ( Neden okyanustan çıkmış dev bir adam heykeli var?)” yazıyor. Bu zaten bildiğimiz üzere Kasım 2021 de vizyona giren ETERNALS filmine bir gönderme olduğu bariz açık. Marvel tüm yapımları eş zamanlı hareket ettirdiği için Jeniffer Walters ın She hulka dönüşme hikayesinin arkasında bir yerlerde Eternallar da bir Celestial in doğumunu engelledi.

WORLD WAR HULK mı Geliyor?

İkinci bölüm için kaliteli göndermeler yapan She Hulk dizisi Hulk’ı Skaar Gezegenine giden bir gemide gösterdi. Bu da bize WORLD WAR HULK hikayesinin geleceği ile ilgili teori kurmamıza sebep oldu. Yeni bölüm şuan Disney+ da yayında kaçırmayın derim.

Televizyon

“Kıyma” İkinci Sezon Ne Zaman Başlıyor? Konusu Nedir? Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Kıyma İkinci Sezon
Ayrıksı Kitap

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin, ‘Sıfır Bir Adana’ ve ‘Sokağın Çocukları’ yaratıcılarından ortaya çıkan özlenen mahalle macerası ve komedisini izleyicilerle buluşturan ‘Kıyma’ ikinci sezonuyla bugünden itibaren yayında.

Adanalı bir grup arkadaşın İstanbul’a gelip bir kebapçı açmasıyla başlayan ‘Kıyma’ ikinci sezonda yine çok sevilecek. Mahalle kültürünü ve sokak dilini eğlenceli aynı zamanda trajikomik bir şekilde anlatan ‘Kıyma’, otuz dakikalık bölümleriyle izleyicilere keyifli bir seyir imkanı sunuyor.

İlk sezonuyla büyük ilgi toplayan ‘Kıyma’ ikinci sezonuyla aksiyon ve komedi dozunu artırıyor. Yeni karakterlerin eklediği ikinci sezonda Kado, Baran ve Reşo; Ömer, Poyraz ve Tufan’a ortak olarak kebapçıya katılacak.

Kebapçıda bir değişiklik yapmak isteyen Ömer’in, Adana’dan şırdancı Kerem’i getirmesiyle birlikte yeni ve eğlenceli sahneler ortaya çıkacak. Ayrıca aralarına katılacak yeni hemşerileri Mehmet Elmas da sürprizleriyle birlikte ekibi yeni bir yola sürükleyecek. Yeni sezonda aksiyonu da bolca yaşatacak olan ‘Kıyma’da Yiğit’in hapishaneden çıkışıyla birlikte olaylar iyice karışacak.

Kıyma, ikinci sezonuyla bugün saat 19.00’dan itibaren BluTV’de…

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

“Gecenin Ucunda”dan Yeni Tanıtım Geldi – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Gecenin Ucunda Yeni Tanıtım
Ayrıksı Kitap

TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, sezonun en iddialı yapımlarından biri olan ‘Gecenin Ucunda’dan muhteşem bir tanıtım daha geldi. Göz alıcı mekanları, güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici öyküsüyle izleyiciyi derinden etkilemeye hazırlanan dizi yakında STAR TV’de ekrana gelecek.

Işık ailesinin pamuk ipliğine bağlı dengeleri Neslihan Atagül Doğulu’nun hayat verdiği Macide’nin gelişiyle bozulacak. Karakterleri büyük merak uyandıran diziden yayınlanan son tanıtımın diyalogları hikayenin gizemlerine dikkat çekiyor.

Yönetmenliğini Barış Erçetin üstlendiği, senaryosu Başar Başaran ile Emre Özdür’a ait ‘Gecenin Ucunda’nın oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan ve STAR TV ekranında seyirci ile buluşmak için gün sayan ‘Gecenin Ucunda’, iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

Masalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ yakında STAR TV’de…

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Gençlerin İsyan Sözleri Alina Boz’un Yeni Dizisi “Bir Peri Masalı”nda Yankılanıyor – Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Bir Peri Masalı
Ayrıksı Kitap

Ekran başında birçok televizyon dizisi zenginlerin hayatını anlatırken, evde bu dizileri izleyip de duygusal anlar yaşayan milyonlarca dar gelirli insan var…

Türkiye’nin çok küçük bir kesiminin hayatına özendirme durumu ne yazık ki, dizilerle kendini ekranda göstermeye devam ediyor. Bu dizilerden birisi de Çarşamba günü başlayacak olan Bir Peri Masalı olacak. Alina Boz ile Tarık Emir Tekin’in başrollerinde yer alacağı yeni dizi, birçok gencin isyanını da ekrana taşıyacak.

Kolay bir hayat yaşamak isteyen, lüks içinde hiçbir sorumluluk duygusu olmadan, belki de hiçbir iş yapmadan bir şekilde zengin olma hayali kuran ne kadar çok insan var. Bazı gençler ise hayallerine kavuşmak için ne kadar eğitime yönelse, ne kadar çalışsa ve ne kadar fedakarlık sergilese de buna ulaşamııyor.

İşte Bir Peri Masalı dizisi bir diziden daha fazlası olduğunu kafası karışmış bir gençliğin ruh halini ekran başına taşıyarak ortaya koyacak. Zeynep isimli karakteri canlandıran Alina Boz, bir şekilde parayı bulup zenginler gibi yaşamak isteyen milyonlarca gencin de hayalini süsleyecek.

Kaynak: Televizyon Gazetesi.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler