Bizimle iletişim kur

Televizyon

She Hulk: Attorney At Law’da Bomba Gelişmeler

Yayınlandı

Tarih

Behzat C Banner

Marvel gelecek tüm yapımlarını Temmuz ayında duyurmuştu. Hayranlar diğer yapımlar için eylül ayında yapılacak olan d-23 etkinliğini beklerken Marvel hayranlara biz göz kırptı. 18 Ağustosta yayın hayatına başlayan She Hulk insanları ikiye bölmüş durumda. Bir taraf feministler için yapılmış çok kötü bir kadın uyarlama karakter diye taşlarken diğer taraf olaya olması gerektiği gibi feminist bir yaklaşım içinde davranıyor.

She-Hulk İkinci Bölüm Yorumu

Gerek oyunculuklar gerekse efektler ve konu işleyişi bakımından oldukça güzel ilerleyen SHE HULK : ATTORNEY AT LAW 2. bölümünü Disney+ da yayınladı. Bölüm daha yeni gelse de hayranlar tarafından gözden kaçmayan detaylar yakalandı. Jeniffer Walters’ın ailesinden akşam yemeği daveti mesajı aldığı sahnede çok güzel iki easter egg (gönderme) yapıldı.

Wolverine MCU’da Onaylanmış Olabilir

Görselde de gördüğümüz gibi bilgisayar ekranında iki tane dava haberi bulunuyor. İkiside oldukça ilginç haberler. İlk haberde ” Man fights with metal claws in bar brawl (Bar kavgasında adam metal pençeler ile dövüşüyor) ” yazıyor. Bu haber direkt X-men Evreninden bildiğimiz Wolwerine’e bakış attıkları anlamına gelir. Yayın hakları Fox Century şirketine bağlı olan X-Men ekibi MCU ya dahil olacağı gönderme yolu ile olsa ışık yaktılar. Deadpooldan alışkın olduğumuz 4. duvarı yıkma olayını film ve dizilerinde asla kullanmayan Marvel She hulk dizisinde bu kuralını bozuyor. She-Hulk dizisi ile X-Men evrenine alt yapı bile sağlıyor olabilirler. İkinci yazıda ise ” Why there is a giant statue of a man stickng out of the ocean ( Neden okyanustan çıkmış dev bir adam heykeli var?)” yazıyor. Bu zaten bildiğimiz üzere Kasım 2021 de vizyona giren ETERNALS filmine bir gönderme olduğu bariz açık. Marvel tüm yapımları eş zamanlı hareket ettirdiği için Jeniffer Walters ın She hulka dönüşme hikayesinin arkasında bir yerlerde Eternallar da bir Celestial in doğumunu engelledi.

WORLD WAR HULK mı Geliyor?

İkinci bölüm için kaliteli göndermeler yapan She Hulk dizisi Hulk’ı Skaar Gezegenine giden bir gemide gösterdi. Bu da bize WORLD WAR HULK hikayesinin geleceği ile ilgili teori kurmamıza sebep oldu. Yeni bölüm şuan Disney+ da yayında kaçırmayın derim.

Televizyon

Ocak Ayında Dijital Platformlarda En Çok İzlenen Diziler ve Filmler Hangileri – Dijital Top 10 Türkiye

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Dijital Platformlar En Çok İzlenen Dizi Listesi

Behzat C Banner

Geçtiğimiz Ay (Ocak 2023) Türkiye’de Dijital Platformlarda En Çok İzlenenler filmler ve dizilerin listesini aşağıdaki grafiklerde bulabilirsiniz. www.justwatch.com’un verilerine göre işte detaylar:

Bakalım sizin izlediğiniz yapımlar ilk 10’a girebilmiş mi?

Türkiyede En Çok izlenen 10 Dizi Hangisi (Ocak 2023)

Türkiye En Çok izlenen 10 Film Hangisi (Ocak 2023)

Devamını Okuyun

Televizyon

Ben Bu Boşluğu Nasıl 4. Bölüm Ne Zaman Saat Kaçta Yayında? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner

“Göz yaşlarım nereye gitti bilmiyorum, hepsini zamansız harcamış olabilirim.” 

Ben Bu Boşluğu Nasıl, 4. bölümüyle 08 Şubat Çarşamba 21.00’de sadece BluTV’de!

Devamını Okuyun

Televizyon

İyi Adam’ın 10 Günü Oyuncuları Kim? Ne Zaman Yayınlanacak? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner


Netflix, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlanan, Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği üçlemenin birinci filmi İyi Adamın 10 Günü’nün yeni fragmanını ve görsellerini paylaştı.

İyi bir adam bile adaletin peşine düştüğü zaman kötü bir adama dönüşebilir.”

İyi Adamın 10 Günü,10 Şubat’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix’te


İyi Adamın 10 Günü Hakkında

Hayatınız boyunca kimseye zarar vermediyseniz gerçekten iyi bir insan olduğunuzu söyleyebilir misiniz? 
 

Reklam

Sadık (Nejat İşler), kötülüklerle dolu bir dünyada iyi bir adam olmak için çabalamaktadır. Şimdi bu sıra dışı özel dedektif, zorlu bir vakayı çözmeli ve bu süreçte yolunun kesiştiği dört kadınla yardımlaşmalıdır. Çetrefilli bir kayıp vakasına bulaşınca iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sadık iyi bir insan olmanın anlamını sorgulamaya başlar. 

Mehmet Eroğlu imzalı roman üçlemesinden uyarlanan bu gerilim filmi; mafya adamları, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasına adım atan bir özel dedektifi konu alıyor. 

Yönetmen: Uluç Bayraktar
 

Senarist: Mehmet Eroğlu, Damla Serim
 

Yapımcı: Kerem Çatay
 

Reklam

Oyuncular: Nejat İşler, İlayda Alişan, Şenay Gürler, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Ata Artman, Gözde Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik 

Yapım şirketi: Ay Yapım

Devamını Okuyun

Popüler