Bizimle iletişim kur

Televizyon

She Hulk: Attorney At Law’da Bomba Gelişmeler

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Marvel gelecek tüm yapımlarını Temmuz ayında duyurmuştu. Hayranlar diğer yapımlar için eylül ayında yapılacak olan d-23 etkinliğini beklerken Marvel hayranlara biz göz kırptı. 18 Ağustosta yayın hayatına başlayan She Hulk insanları ikiye bölmüş durumda. Bir taraf feministler için yapılmış çok kötü bir kadın uyarlama karakter diye taşlarken diğer taraf olaya olması gerektiği gibi feminist bir yaklaşım içinde davranıyor.

She-Hulk İkinci Bölüm Yorumu

Gerek oyunculuklar gerekse efektler ve konu işleyişi bakımından oldukça güzel ilerleyen SHE HULK : ATTORNEY AT LAW 2. bölümünü Disney+ da yayınladı. Bölüm daha yeni gelse de hayranlar tarafından gözden kaçmayan detaylar yakalandı. Jeniffer Walters’ın ailesinden akşam yemeği daveti mesajı aldığı sahnede çok güzel iki easter egg (gönderme) yapıldı.

Wolverine MCU’da Onaylanmış Olabilir

Görselde de gördüğümüz gibi bilgisayar ekranında iki tane dava haberi bulunuyor. İkiside oldukça ilginç haberler. İlk haberde ” Man fights with metal claws in bar brawl (Bar kavgasında adam metal pençeler ile dövüşüyor) ” yazıyor. Bu haber direkt X-men Evreninden bildiğimiz Wolwerine’e bakış attıkları anlamına gelir. Yayın hakları Fox Century şirketine bağlı olan X-Men ekibi MCU ya dahil olacağı gönderme yolu ile olsa ışık yaktılar. Deadpooldan alışkın olduğumuz 4. duvarı yıkma olayını film ve dizilerinde asla kullanmayan Marvel She hulk dizisinde bu kuralını bozuyor. She-Hulk dizisi ile X-Men evrenine alt yapı bile sağlıyor olabilirler. İkinci yazıda ise ” Why there is a giant statue of a man stickng out of the ocean ( Neden okyanustan çıkmış dev bir adam heykeli var?)” yazıyor. Bu zaten bildiğimiz üzere Kasım 2021 de vizyona giren ETERNALS filmine bir gönderme olduğu bariz açık. Marvel tüm yapımları eş zamanlı hareket ettirdiği için Jeniffer Walters ın She hulka dönüşme hikayesinin arkasında bir yerlerde Eternallar da bir Celestial in doğumunu engelledi.

WORLD WAR HULK mı Geliyor?

İkinci bölüm için kaliteli göndermeler yapan She Hulk dizisi Hulk’ı Skaar Gezegenine giden bir gemide gösterdi. Bu da bize WORLD WAR HULK hikayesinin geleceği ile ilgili teori kurmamıza sebep oldu. Yeni bölüm şuan Disney+ da yayında kaçırmayın derim.

Reklam

Televizyon

“Survivor All Star 2024” Takımları Şekilleniyor – Tanıtım İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor, 2024’te yeni konseptiyle geliyor…

Survivor ıssız bir adada hayatta kalma mücadelesi veren yarışmacıların zor yaşamı ve birincilik mücadelesi.

Devamını Okuyun

Televizyon

2023’ün En Çok izlenen 10 Filmi ve Dizisi | Dijital Platform Top 10 Türkiye Listesi

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Dijital Platformlarda 2023 yılının en çok izlenen film ve dizilerini www.justwatch.com açıkladı. Bu yılın film akış listelerinde Prime Video ve Disney+’ta bulunan filmler hakim durumda. Netflix’in iki ve Mubi’nin bir filmiyle karşılaştırıldığında, her iki platformun da (Prime Video ve Disney+) İlk 10’da dörder filminin olması büyük üstünlük kurmalarını sağlamış.

Bu yılın dizi akış listelerinde bluTV, mevcut dijital platformların en iyi 10 dizisinden 5’iyle öne çıkıyor. Karşılaştırıldığında, Netflix ve Prime Video’nun kataloglarında ilk on programdan yalnızca ikisi yer alıyor. Ancak Netflix, Wednesday orijinal dizisiyle 1. sırada yer alıyor.

Not: JustWatch Akış Grafikleri, JustWatch web sitesindeki ve mobil uygulamalasındaki kullanıcı etkinliğine göre hesaplanır. Bu, bir yayın teklifine tıklamayı, izleme listesine bir başlık eklemeyi ve bir başlığı ‘görüldü’ olarak işaretlemeyi içerir. Bu veriler ayda 40 milyondan fazla film ve TV şovu hayranından toplanıyor. 140 ülke ve 4.500 yayın hizmeti için günlük olarak güncellenmektedir.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

“Cruel Intentions” Filminin Spinoff Dizisi Prime Video’da Yayınlanacak

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Prime Video, yeni Cruel Intentions spinoff serisini duyurdu…

Prime Video bu haftanın başında, Sarah Michelle Gellar, Selma Blair, Ryan Phillippe ve Reese Witherspoon’un rol aldığı 1999 kült klasik filmine dayanan sekiz bölümlük bir dizi siparişini doğruladı.

Cruel Intentions Dizi Konusu Nedir?

Deadline sitesi ayrıca yeni dizinin özetini de paylaştı: “Yeni uyarlamada Cruel Intentions , iki acımasız üvey kardeşin acımasız sosyal hiyerarşinin zirvesinde kalmak için her şeyi yapacağı elit bir Washington DC üniversitesinde geçiyor. Okullarındaki acımasız bir bezdirme olayının tüm Panhelenik sistemi tehdit etmesinden sonra, güçlerini ve itibarlarını korumak için ne gerekiyorsa yapacaklar, bu Amerika Birleşik Devletleri başkan yardımcısının kızını baştan çıkarmak anlamına gelse bile.”

Prime Video ayrıca serinin tam oyuncu kadrosunu da duyurdu.

Reklam

Şu an itibariyle Cruel Intentions yan serisinin bir yayın tarihi yok, bu yüzden daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!

Cruel Intentions Dizisinin oyuncu kadrosuna göz atın

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun

Televizyon

Prime Video’nun “Mr. & Mrs. Smith” Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Fragman İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

İki yalnız yabancı, onlara casusluk, zenginlik, dünya seyahatleri ve Manhattan’da rüya gibi bir kumtaşıyla dolu muhteşem bir hayat sunan gizemli bir casus teşkilatında çalışmaya başlar. İşin püf noktası: görücü usulü bir evlilikte Bay ve Bayan John ve Jane Smith gibi yeni kimlikler. Artık evli olan John ve Jane, her hafta yüksek riskli bir göreve giderken, aynı zamanda yeni bir ilişki dönüm noktasıyla da karşı karşıya kalırlar. Birbirlerine karşı gerçek hislerini yakaladıklarında karmaşık kapak hikayeleri daha da karmaşık hale gelir. Hangisi daha riskli, casusluk mu yoksa evlilik mi?

Bay ve Bayan Smith, 2 Şubat 2024’te Prime Video’da ilk gösterimini yapıyor…

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar