Bizimle iletişim kur

Televizyon

Simpsonlar Geleceği Nasıl Biliyor? Yapımcılar Yeni Sezonda Bunu Açıklayacaklar

Yayınlandı

Tarih

Behzat C Banner

The Simpsonlar’ın 34. sezonu çizgi dizinin geleceği nasıl tahmin ettiğini açıklayacak…

Simpson’ların yazarlarından Matt Selman, gelecek sezonla ilgili yeni ayrıntıları paylaştı ve izleyicilere, sonunda şovun geleceği nasıl tahmin etmeyi başardığını öğreneceklerini vaat etti.

Selman, 34. Sezon için duyduğu heyecanı dile getirdi ve bundan sonra ne olacağına dair bir fikir verdi. Bu sezonun konuk yıldızlarından birkaçını, yani Simu Liu ve Melissa McCarthy’yi, gelecek bölümler hakkında birkaç bilgi vermeden önce, “Simpsonların geleceği nasıl bildiğini açıklayan çılgın kavramsal bölüm” de dahil olmak üzere, isimlerini bıraktı.

“İçinde bir sürü çılgın şey olan kavramsal bir bölüm” diye ekledi. “Ama The Simpsons’ın geleceği nasıl tahmin edebileceğine dair bir açıklama sunuyor.”

Yayında geçen otuz yılın ardından, The Simpsons geleceği tahmin etme yeteneğiyle bir nevi ün kazandı ve izleyicilerin ara sıra “The Simpsons yaptı!” diye bağırmalarına neden oldu. gerçek güncel olaylara. Uzun bir ürkütücü tesadüfler serisinin sonuncusu, bir şekilde COVID-19 salgınını ve sözde “cinayet eşekarısı”nın yükselişini bir çırpıda tahmin etmeyi başaran klasik bir 4. Sezon bölümünü içeriyor .

Reklam

Selman ve diğer yapımcı Al Jean daha önce The Simpsons’ın görünüşte gelecekteki olayları öngörmeyi nasıl başardığı hakkında konuşmuş ve bunun çoğunlukla dizinin yayın süresinin uzunluğuna bağlı olduğunu söylemişti. Selman, “On yıllar boyunca diğer tüm şovlardan daha fazla bölüm yaparsanız, daha fazla tahminde bulunacaksınız” dedi. “Ve onlarca yıl söz konusu olduğunda gerçekten tüm diğer şovları geride bıraktık.”

Geleceği tahmin etme gücünün arkasında karmaşık bir algoritma olmasa da, önümüzdeki sezonun şimdiye kadarki en iyi açıklamayı sunması bekleniyor, bu nedenle önümüzdeki ay gösterime girdiğinde onu kaçırmak istemeyeceksiniz. The Simpsons’ın 34. Sezonu, 25 Eylül’de, Homer’ın Selman’a göre “kayıp bir kaplumbağayı avlarken bir komplo teorisine” girdiğini gören bir bölümle resmi olarak çıkış yapacak.

Kaynak: ign/deadline.

Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

Ocak Ayında Dijital Platformlarda En Çok İzlenen Diziler ve Filmler Hangileri – Dijital Top 10 Türkiye

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Dijital Platformlar En Çok İzlenen Dizi Listesi

Behzat C Banner

Geçtiğimiz Ay (Ocak 2023) Türkiye’de Dijital Platformlarda En Çok İzlenenler filmler ve dizilerin listesini aşağıdaki grafiklerde bulabilirsiniz. www.justwatch.com’un verilerine göre işte detaylar:

Bakalım sizin izlediğiniz yapımlar ilk 10’a girebilmiş mi?

Türkiyede En Çok izlenen 10 Dizi Hangisi (Ocak 2023)

Türkiye En Çok izlenen 10 Film Hangisi (Ocak 2023)

Devamını Okuyun

Televizyon

Ben Bu Boşluğu Nasıl 4. Bölüm Ne Zaman Saat Kaçta Yayında? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner

“Göz yaşlarım nereye gitti bilmiyorum, hepsini zamansız harcamış olabilirim.” 

Ben Bu Boşluğu Nasıl, 4. bölümüyle 08 Şubat Çarşamba 21.00’de sadece BluTV’de!

Devamını Okuyun

Televizyon

İyi Adam’ın 10 Günü Oyuncuları Kim? Ne Zaman Yayınlanacak? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner


Netflix, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlanan, Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği üçlemenin birinci filmi İyi Adamın 10 Günü’nün yeni fragmanını ve görsellerini paylaştı.

İyi bir adam bile adaletin peşine düştüğü zaman kötü bir adama dönüşebilir.”

İyi Adamın 10 Günü,10 Şubat’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix’te


İyi Adamın 10 Günü Hakkında

Hayatınız boyunca kimseye zarar vermediyseniz gerçekten iyi bir insan olduğunuzu söyleyebilir misiniz? 
 

Reklam

Sadık (Nejat İşler), kötülüklerle dolu bir dünyada iyi bir adam olmak için çabalamaktadır. Şimdi bu sıra dışı özel dedektif, zorlu bir vakayı çözmeli ve bu süreçte yolunun kesiştiği dört kadınla yardımlaşmalıdır. Çetrefilli bir kayıp vakasına bulaşınca iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sadık iyi bir insan olmanın anlamını sorgulamaya başlar. 

Mehmet Eroğlu imzalı roman üçlemesinden uyarlanan bu gerilim filmi; mafya adamları, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasına adım atan bir özel dedektifi konu alıyor. 

Yönetmen: Uluç Bayraktar
 

Senarist: Mehmet Eroğlu, Damla Serim
 

Yapımcı: Kerem Çatay
 

Reklam

Oyuncular: Nejat İşler, İlayda Alişan, Şenay Gürler, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Ata Artman, Gözde Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik 

Yapım şirketi: Ay Yapım

Devamını Okuyun

Popüler