Bizimle iletişim kur

Televizyon

Simpsonlar Geleceği Nasıl Biliyor? Yapımcılar Yeni Sezonda Bunu Açıklayacaklar

Yayınlandı

on

Radio Mood App

The Simpsonlar’ın 34. sezonu çizgi dizinin geleceği nasıl tahmin ettiğini açıklayacak…

Simpson’ların yazarlarından Matt Selman, gelecek sezonla ilgili yeni ayrıntıları paylaştı ve izleyicilere, sonunda şovun geleceği nasıl tahmin etmeyi başardığını öğreneceklerini vaat etti.

Selman, 34. Sezon için duyduğu heyecanı dile getirdi ve bundan sonra ne olacağına dair bir fikir verdi. Bu sezonun konuk yıldızlarından birkaçını, yani Simu Liu ve Melissa McCarthy’yi, gelecek bölümler hakkında birkaç bilgi vermeden önce, “Simpsonların geleceği nasıl bildiğini açıklayan çılgın kavramsal bölüm” de dahil olmak üzere, isimlerini bıraktı.

“İçinde bir sürü çılgın şey olan kavramsal bir bölüm” diye ekledi. “Ama The Simpsons’ın geleceği nasıl tahmin edebileceğine dair bir açıklama sunuyor.”

Reklam

Yayında geçen otuz yılın ardından, The Simpsons geleceği tahmin etme yeteneğiyle bir nevi ün kazandı ve izleyicilerin ara sıra “The Simpsons yaptı!” diye bağırmalarına neden oldu. gerçek güncel olaylara. Uzun bir ürkütücü tesadüfler serisinin sonuncusu, bir şekilde COVID-19 salgınını ve sözde “cinayet eşekarısı”nın yükselişini bir çırpıda tahmin etmeyi başaran klasik bir 4. Sezon bölümünü içeriyor .

Selman ve diğer yapımcı Al Jean daha önce The Simpsons’ın görünüşte gelecekteki olayları öngörmeyi nasıl başardığı hakkında konuşmuş ve bunun çoğunlukla dizinin yayın süresinin uzunluğuna bağlı olduğunu söylemişti. Selman, “On yıllar boyunca diğer tüm şovlardan daha fazla bölüm yaparsanız, daha fazla tahminde bulunacaksınız” dedi. “Ve onlarca yıl söz konusu olduğunda gerçekten tüm diğer şovları geride bıraktık.”

Geleceği tahmin etme gücünün arkasında karmaşık bir algoritma olmasa da, önümüzdeki sezonun şimdiye kadarki en iyi açıklamayı sunması bekleniyor, bu nedenle önümüzdeki ay gösterime girdiğinde onu kaçırmak istemeyeceksiniz. The Simpsons’ın 34. Sezonu, 25 Eylül’de, Homer’ın Selman’a göre “kayıp bir kaplumbağayı avlarken bir komplo teorisine” girdiğini gören bir bölümle resmi olarak çıkış yapacak.

Kaynak: ign/deadline.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

Kızılcık Şerbeti’nden Settar Tanrıöğen Kararı!

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Kamuoyunun Dikkatine,   Yapımını Gold Film’in üstlendiği, Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir.

Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız. Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen’e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz.   Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. Bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır…   Saygılarımızla.

Devamını Okuyun

Televizyon

Harry Potter Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Fantastik romanlardan sinemaya uyarlanan Harry Potter serisi dizi oluyor. Dizinin ne zaman izleyiciyle buluşacağı açıklandı…

İngiliz yazar J. K. Rowling’in yedi fantastik romanından sinemaya uyarlanan Harry Potter serisi, Warner Bros. Discovery tarafından diziye dönüştürülüyor. Dünyanın en çok satan romanlarından uyarlanan sekiz filmlik seri, dizi olarak izleyiciyle buluşacak.

Warner Bros. Discovery’nin CEO’su David Zaslav, dizinin ne zaman yayınlanacağını açıkladı. Merakla beklenen Harry Potter dizisi 2026 yılında yayınlanacak.

Dizi için çalışmalar 2021 yılında başlamıştı ve yapım şirketi geçtiğimiz yıl, dizinin çekileceğini resmen duyurmuştu.

Reklam

Warner Bros. Discovery’nin CEO’su David Zaslav, birkaç hafta önce kitapların yazarı J.K. Rowling ile buluştuğunu ve Harry Potter dizisi için çok heyecanlı olduklarını dile getirdi. Yazar Rowling’in de dizinin yaratıcı ekibine destek vereceği belirtilmişti.

Max’de yayınlanacak olan dizinin kadrosuna dair henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Kaynak: NTV.

Reklam
Devamını Okuyun

Televizyon

Mahsun J Dizisi 7. Bölüm Ne Zaman Yayında? Fragmanı İzle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Mahsun J Dizisi 7. Bölüm Fragmanı Yayınlanınca Haberimiz Güncellenecek

Mahsun, İstanbul’da bir motokuryedir. Borç içindeki hayatında bir çıkış yolu ararken tesadüfen keşfettiği “en büyük” yeteneğini kullanarak JİGOLO olmaya karar verir. “Menajer”i ise başarısız bir reklamcı olan arkadaşı Leyla olacaktır.

Toplam sekiz bölümden oluşan dizide Röportaj Adam lakabıyla tanınan, sosyal medyada paylaştığı videolarla milyonlara ulaşan ve son olarak “İllegal Hayatlar” filmiyle gişede büyük başarı elde eden Mahsun Karaca, başkarakter Mahsun’u canlandırıyor.

Kimsenin hayatından memnun olmadığı bir dünyada para için kimin, neyi, ne kadar yapabileceğini sorgulayan bir modern zaman hikâyesi olan Mahsun J., mutluluğu kovalayan kalabalıklar içinde Mahsun ve yakın arkadaşı Leyla’nın sıra dışı ve mizah dolu hikâyesini izleyiciyle buluşuyor.

Reklam

Mahsun J 7. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yönetmen koltuğunda “Gibi” dizisinin ilk iki sezonunu ve “Dünya Bu” dizisini yöneten Ömer Sinir’in oturduğu “Mahsun J.”nin yedinci bölümü 01 Mart 2024 Cuma‘dan itibaren yayında

Devamını Okuyun

Televizyon

Kuvvetli Bir Alkış Dizisinden Resmi Fragman Yayınlandı

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Netflix, Berkun Oya imzalı yeni mini dizi Kuvvetli Bir Alkış’ın resmi fragmanını paylaştı. Başrollerinde Aslıhan GürbüzFatih Artman ve Cihat Süvarioğlu’nu buluşturan; yaşama, evliliğe ve ebeveynliğe dair alışılmışın dışında bir perspektif sunan mini dizi, 29 Şubat’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te.

Anne, baba ve portakalda bir vitaminden olduğu günlere hasretle bağlı bir çocuk… Merkezine çekirdek bir aileyi alarak on yıllara yayılan Kuvvetli Bir Alkış, aile fertlerinin birbirleriyle ve onları çevreleyen toplumla çatışmalarını anlatıyor. Zeynep (Aslıhan Gürbüz) ve Mehmet (Fatih Artman) çifti, çocukları Metin’in (Cihat Süvarioğlu) aralarına katılmasıyla bir aileye dönüşürken, Metin, bu hayatın içerisinde kendi varoluşunun doğasını sorguluyor. 

Yapımını Krek Film’in üstlendiği altı bölümden oluşan Kuvvetli Bir Alkış, sıra dışı bir mizahla desteklenen, gerçekçilikle örülmüş özgün anlatımıyla izleyiciyi bir kez daha etkilemeye hazırlanıyor.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar